Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

Seçenekler Arama Stil

Cevap: SİVASSPOR-GS FOTOLARI
Alt 31.05.2009, 14:16   #11
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1037 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: SİVASSPOR-GS FOTOLARI

Geleceğin en büyük yiğidoları solda yavuz sarılar sağda emre yüksel canlarım benim
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı altuntas58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.05.2009, 14:35   #12
altuntas58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1037 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick

Konu altuntas58 tarafından (31.05.2009 Saat 14:52 ) değiştirilmiştir..
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı altuntas58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.05.2009, 14:55   #13
ertor58
Tecrübeli Yiğido

ertor58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 567 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 ertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

bu kampo taksimde saat satan kampo degil mi :-) bende yakalayacam bunlardan 1 kaç tane menejerligini yapacam. belki satarız . :-) şaka şakaaa hakkaten kim bu siyahi taraftarımız nerden buldunuz.
Alt 31.05.2009, 14:56   #14
altuntas58
Usta Yiğido

[/url]
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı altuntas58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.05.2009, 15:07   #15
altuntas58
Usta Yiğido

______________________________ ________________________

Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı altuntas58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.05.2009, 15:11   #16
mermerbey
Acemi Yiğido

mermerbey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 63 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 mermerbey FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle Sakarya'lı bir kardeşimin yanında beni GS - SİVASSPOR maçında tokalaşarak ve sarılarak karşılayan dernek kuruluşu çalışmalarında tanıştığım ORHAN ÇALIŞKAN (puar nickli üye) abime teşekkür eder, bu yaptığı davranışı bende bütün dernek üyelerine uygulayacağımı belirtir, herkesi Allah'ın en güzel selamı ile selamlarım. SelamunAleyküm...

İnternet cafe'den girdiğim için ve buradan da diğer tanıdığımız kişilerin girmesi ile sanırım ilk akla gelen kişi BEN oluyorum. Ve ben buna kafayı asla takmıyorum. Çünkü kimse beni ilgilendirmez. Kişi girmiş küfür etmiş, kişi girmiş laf atmış ve kişi girmiş eleştiri yapmış buda beni ilgilendirmez. Çünkü onlar bizleride sevmemektedir şuan. Buda sanırım sizleri ilgilendirmemektedir. Ama ben yinede kalbimden gelen sesi dinleyeceğim. Sizlerden az önceki kişinin ben sanılmamı gösteren yazıları yazmasından dolayı ÖZÜR DİLERİM.

Ben kardeşlerime, aile büyüklerime ve akrabalarıma burada resmen rezil oldum. Ben içtenlikle söyleyeyim ki kesinlikle başarısız bir sonucun çıktığı bir ortamda yer aldım ve başarısız oldum. Bizler yalanda söylemedik. Ama başarılıda olmadık. Bizler başarısız olduğumuzda saklanmadıkta. Geldik ve her gelmemizde ORHAN ÇALIŞKAN abimiz tarafından iyi karşılandık. Pankart asarken ona yardımcı olduk(kocaeli). Ve pankart yemin ederim ki DERNEĞİN pankartı idi.

Tamam genciz ve kanımız kıpır kıpır. Vardır bir hatamız ve olacaktırda(yanımızdakilerle). Ancak şuan bir hatamızın olmadığını belirtmek isterim. Bunuda kesinlikle iyi tartınız.

Ben OSMAN GÜNAY abimi, MUSTAFA SÖNMEZ abimi (Yiğeni en yakın arkadaşımdır), ORHAN ÇALIŞKAN abimi(çalışmaya kazanıyor biliyorum), RÜŞTÜ ELMAS abimi (ilk gördüğüm zaman elini öptüm) ve herkesi çok sevdiğimi birkez daha belirtmek istiyorum. OSMAN GÜNAY abim bana yapma oğlum dediği zaman tamam dedim Beşiktaş ilçesinde buluşmamızda. İster inansın ister inanmasın tamam yine tamamdır. ORHAN ÇALIŞKAN(puar) abimiz bizi KADIKÖY'de gördüğü zaman devamı gelsin dedi(Not: Hepsi bizim ekiptir-Başkasının değil). Bende söz verdim. Belki hatırlar bu konuşmaları. O maçta üzüldüğümümde arkadaşlarım neoldu abi-kardeş dediler ve onlara dernek bizle olmuyor diyemedim. Onlar yukarı ayrıldı diyemedim. ORHAN ÇALIŞKAN abimizin o sözleri beni engelledi. Derneğin 3 kuruluş toplantısında olan güzellikleri yaşamam beni engelledi. Çünkü ben halen en büyük DERNEKCİYİM.

Dernekciyim derken haberini bilmediğim ve neticesini bilmediğim muhabbete girceğimiz için konuyu kapatır ve herkesten birkez daha özür diler, hatta özür dilemenin küçüklük olmadığını duyrur ve herkese öneririm.

İnşallah her organizasyonunuza katılmaya gayret göstereceğiz, inşallah SİVASSPOR diyerek kendimizi affettireceğiz. Belki anlamadınız ama GS maçında İSTANBUL DERNEK OLEY besteleri söylerken bizlerde eşlik ediyorduk. Çünkü bizlerde bu şehirde yaşıyoruz ve başarısız oluyorsakta başarılı kişileri unutmuyoruz.

Küçüklerimin gözlerinden ve büyüklerimin ellerinden öperim... Allaha emanet olun...

NOT. Söz hakkı doğduğu için konuya katılmak istedim.
Alt 31.05.2009, 15:20   #17
abdulhadi
Acemi Yiğido

23 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 abdulhadi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dün gs-sivas macında maç dan önce ve maç boyunca sivasspor a küfür edilmiştir.Sivassporlular bunu unutmasınlar sivasdaki gs macında.
abdulhadi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda abdulhadi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.05.2009, 15:23   #18
abdulhadi
Acemi Yiğido

23 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 abdulhadi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ve küfürler esnasında gs nin 2 karaktersiz futbolcusu arda küfürlere tempo tutarken sabri denilen beyinsizde küfürlerin yükselmesi için eliyle taraftarını ateşlemiştir. gs birkez daha çirkef lanet yüzünü gösterdi.bunların bu alçaklığını kimse sivasdaki maçda unutmasın ayrıca "SİVASLI AYILAR İSTANBULDA NE ARAR" şeklinde daha önce 8ekiztaş ın bağırdığı gibi bu karaktersizlerde bağırıdı.
abdulhadi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda abdulhadi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.05.2009, 15:28   #19
altuntas58
Usta Yiğido

Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı altuntas58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.05.2009, 15:32   #20
mermerbey
Acemi Yiğido

mermerbey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 63 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 mermerbey FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
abdulhadi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ve küfürler esnasında gs nin 2 karaktersiz futbolcusu arda küfürlere tempo tutarken sabri denilen beyinsizde küfürlerin yükselmesi için eliyle taraftarını ateşlemiştir. gs birkez daha çirkef lanet yüzünü gösterdi.bunların bu alçaklığını kimse sivasdaki maçda unutmasın ayrıca "SİVASLI AYILAR İSTANBULDA NE ARAR" şeklinde daha önce 8ekiztaş ın bağırdığı gibi bu karaktersizlerde bağırıdı.
''SALLASANA SALLASANA MENDİLİNİ BÜLENT UYGUN KURTASSANA P.Ç....'' ŞEKLİNDEKİ BESTEDE SÖYLENMİŞTİR. SES BOĞUK GELİYORDU AMA EKRANA KAPALIDAN ÇIKAN SES NET GİDER. MİLYONLARIN ÖNÜNDE KÜFÜRLERİ YEDİĞİMİZ BU GÜNLERDE BİRLİK VE BERABERLİĞİN KUVVETLİ OLMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNMEKTEYİM.

Etiketler
fotolari, sİvassporgs