Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Sivas'ın asıl sahipleri nerede?
Alt 08.04.2011, 06:48   #1
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1581 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas'ın asıl sahipleri nerede?

Sivasspor bugün İstanbul'a uçacak. Yolları açık,şansları bol olsun. Artık kazanmayı öğrenen,gol yemeyen Sivasspor'un bu maçıda yüzünün akıyla oynayıp geleceğine olan inanç bir hayli fazla.
Maç öncesi ter döken sadece futbolcular ve teknik heyet değil,özellikle İstanbul'daki Sivas derneklerininde harıl harıl çalıştığı haberlerini alıyorum. Hatta dün bir arkadaşım " Gebze'deki Sivaslılarda otobüs ayarlayıp maça geleceklermiş" dedi. Ayrıca Bursa'daki Sivaslılarında benzer organize içerisinde olduğunu duydum.
Benim gibi bir çok kişinin aklına, dernekler ve Sivas sevdalıları bu kadar fedakarlık yapıp çalışırken,böyle durumlarda önderlik yapması gereken Sivas'ın Vekilleri ne yapıyor? sorusu geldi.
Sahi Sayın Vekillerimiz neredeler? Olimpiyatta 58 bin olmak için ne gibi çaba sarfediyorlar? Ben bu yazıyı dün aşkam saatlerinde kaleme aldığımız saate kadar onlarla ilgili hiç bir şey duymadım.
Yukarıdada ifade ettiğim gibi,bu işe önce onların ön ayak olması gerekir. Böyle günlerde Sivaslı'nın Yiğidoların yanında olmayıp ne zaman olacak? Kendilerini eleştirdiğimiz zaman " Bizi haksız yere eleştiriyorlar" filan diye sitem ediyorlar. Allah aşkına sizin bu yaptığınız,daha doğrusu " yapmadığınız" eleştirilmesinde ne yapılsın?
İstanbul'da inşaatlarda yevmiye ile çalışan bir Sivaslı bana telefon açıyor " ,Sivas'tan maça gelip ortada kalan olursa haberim olsun ben onun biletini alırım" diyecek kadar gönlünü açıyor,ama bizim Vekillerimizin kılı kıpırdamıyor. Bir-ikisini tenzih ederim,inanın şu anda Sivasspor'un kiminle maç yaptığını bile bilmezler.
Oysa Sivas Milletvekillerinin yapacağı iş hem çok önemli,hemde çok basit,nasıl mı? Birincisi seçim bölgelerinin derneklerini harekete geçirecek,ikinciside İstanbul'daki parti teşkilatlarına söyleyip mesaj yoluyla maça gelmelerini sağlayacaklar.
Maça 2 gün kaldı?
Sizden kıpırdanma bekliyoruz sayın Vekiller!

Abdullah YİĞİT
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 13 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivas'ın asıl sahipleri nerede?
Alt 08.04.2011, 07:46   #2
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Sivas'ın asıl sahipleri nerede?

Çok haklısın abi,asıl destek olması onlar,ancak bu konuda bizlerde çalıştıklarını veya çalışma içerisinde olduklarını duymadık.
Olimpiyat stadına 5 bin kişi gelmiş,yada 58 bin kişi gelmiş, Osman Kılıç veyada Malik Ejder'in umurunda mı? dediğin gibi belkide onların maçtan haberleri bile yok.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.04.2011, 07:50   #3
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 778 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Abdullah abi, güzel konuya değinmişsin.Ama vekiller bizimle ne uğraşacak,onların işi siyaset.ALLAH`ın izniyle 58.000 Yiğido olacağız.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Yusuf Çevik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.04.2011, 07:50   #4
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Abdullah bey iyi güzel demişsinizde bizim vekillerimiz bu güne kadar Sivasa ne yaptılarki şimdide Sivasspora ne yapsınlar.Vekillerimiz kendi dertlerine düşmüşler acaba yeniden aday gösterilecekmiyim gösterilmeyecekmiyim diye,Bir dönem daha yan gelip yatmak için yoğun bir çalışma içerisindeler,Sivası Sivassporu kim düşünür devammm..

İstanbul'da inşaatlarda yevmiye ile çalışan bir Sivaslı kadar bile olamıyorlarsa fazla söze gerek yok.Sivassporun gerçek sahipleri olan yiğidolar o gün orada olacaklar şartlar ne olursa olsun ben buna inanıyorum..
Alt 08.04.2011, 09:10   #5
kadirkck
Yeni Yiğido

12 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 kadirkck COK SEVILEN BIR KISIkadirkck COK SEVILEN BIR KISIkadirkck COK SEVILEN BIR KISIkadirkck COK SEVILEN BIR KISI

abdullah bey olması geren budur ama ben sivas milletvekilinin kafasında fenerbehçeli şapka ile 4 eylül stadyumunda sivasspor - fenerbahçe maçını izlediğimi gördükten sonra bu adamlardan bişey beklenmeyeceğini sivasın bu vekiller için hiç bişey ifade etmediğini anladım. sivassporunda sivasında gerçek sahipleri sizinde yazınızda bahsettiğiniz gibi insanlar önemli olan insanın gönlü zengin olsun içinden gelerek birşeyler yapsın parası şöhreti olması daha fazla bişeyler yapacağı anlamına gelmiyor. genel seçimlerin üzerinde 4 yıl geçti bu süre içerisinde sivassporumuz çok kötü günler yaşadı hangi vekilimiz sivassporun yanında oldu hangi vekilimiz her zaman sivasın sivassporun yanında olduğunu hemşehrilerimize hissettirebildi? yeni stad yapılıyor 25.000 kişilik yapmaya çalışılıyorlar vekillerimiz 35.000 kişilik uluslararası standartlarda olması için baskı yapması gerekirken 25.000 kişilik stadı kabul ettiler ve yeterli olduğunu iddia ediyorlar sivasta zaten sanayi yok üretim yok bari spor organizasyonlarına ev sahipliği yapalım.
kadirkck isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı kadirkck'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.04.2011, 09:39   #6
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 573 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

cok guzel yazmissin abi, ama neye yarar... bugune kadar birsey yapmamislar, bugunden sonrada fazla birsey beklememek lazim...
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58hsn58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.04.2011, 11:19   #7
burakkova
Usta Yiğido

burakkova - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

308 Mesajına 555 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 burakkova BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bugünleri unutmayalım.. meydanlarda kandırmasınlar yine bizi..
biz onlara bir kıpırdama gösterelim..
burakkova isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.04.2011, 12:24   #8
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Abi,merak ediyorum,maçtan önce seni veya bir başka basın organını arayacaklar mı? Ne olur ararlarsa onuda yazda bizde ne demişler bilelim.
Keşke rahmetli Muhsin Yazcıoğlu hayatta olsaydıda onun neler yaptığını herkes gösrseydi.
Bir kez daha ruhun şad olsun büyük insan,büyük Yiğido!
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.04.2011, 12:29   #9
karakaplan58
Acemi Yiğido

karakaplan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 516 karakaplan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sivasspor bugün İstanbul'a uçacak. Yolları açık,şansları bol olsun. Artık kazanmayı öğrenen,gol yemeyen Sivasspor'un bu maçıda yüzünün akıyla oynayıp geleceğine olan inanç bir hayli fazla.
Maç öncesi ter döken sadece futbolcular ve teknik heyet değil,özellikle İstanbul'daki Sivas derneklerininde harıl harıl çalıştığı haberlerini alıyorum. Hatta dün bir arkadaşım " Gebze'deki Sivaslılarda otobüs ayarlayıp maça geleceklermiş" dedi. Ayrıca Bursa'daki Sivaslılarında benzer organize içerisinde olduğunu duydum.
Benim gibi bir çok kişinin aklına, dernekler ve Sivas sevdalıları bu kadar fedakarlık yapıp çalışırken,böyle durumlarda önderlik yapması gereken Sivas'ın Vekilleri ne yapıyor? sorusu geldi.
Sahi Sayın Vekillerimiz neredeler? Olimpiyatta 58 bin olmak için ne gibi çaba sarfediyorlar? Ben bu yazıyı dün aşkam saatlerinde kaleme aldığımız saate kadar onlarla ilgili hiç bir şey duymadım.
Yukarıdada ifade ettiğim gibi,bu işe önce onların ön ayak olması gerekir. Böyle günlerde Sivaslı'nın Yiğidoların yanında olmayıp ne zaman olacak? Kendilerini eleştirdiğimiz zaman " Bizi haksız yere eleştiriyorlar" filan diye sitem ediyorlar. Allah aşkına sizin bu yaptığınız,daha doğrusu " yapmadığınız" eleştirilmesinde ne yapılsın?
İstanbul'da inşaatlarda yevmiye ile çalışan bir Sivaslı bana telefon açıyor " ,Sivas'tan maça gelip ortada kalan olursa haberim olsun ben onun biletini alırım" diyecek kadar gönlünü açıyor,ama bizim Vekillerimizin kılı kıpırdamıyor. Bir-ikisini tenzih ederim,inanın şu anda Sivasspor'un kiminle maç yaptığını bile bilmezler.
Oysa Sivas Milletvekillerinin yapacağı iş hem çok önemli,hemde çok basit,nasıl mı? Birincisi seçim bölgelerinin derneklerini harekete geçirecek,ikinciside İstanbul'daki parti teşkilatlarına söyleyip mesaj yoluyla maça gelmelerini sağlayacaklar.
Maça 2 gün kaldı?
Sizden kıpırdanma bekliyoruz sayın Vekiller!

Abdullah YİĞİT
nerde öyle vekıller bızdekıler sadece boş vekıller var
karakaplan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karakaplan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.04.2011, 14:22   #10
yiğidosalim58
Acemi Yiğido

yiğidosalim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

20 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 495 yiğidosalim58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivastan 20 otobüs gelmeli

Etiketler
asıl, nerede, sahipleri, sivasın