Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeni Hoca Belli Oldu
Alt 21.12.2014, 14:17   #41
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Yeni Hoca Belli Oldu

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
carlos'un gitmesi devre arasını zora sokacakmış!! ya kardeşim madem böyle bir etkisi vardı sene başında neden göremedik?

yılmaz vural'ın takımı ligde tutabileceğini söylüyorsun. kalan 20 maçta en az 9 galibiyet gerekiyor. yılmaz vural'la bu iş nasıl olacak??

yönetimi kutluyorum. sergen en doğru seçim....
sen sergenin bu işi başaracağından nasıl eminsin? sana göre süpermen sergen mi? hocalık kariyeri veya başarısı ne? yılmaz vural derken ben onu savunduğumdan değil en azından kümede kalma konusunda bişeyleri yapabildiğinden dolayı dedim yoksa vural çalışılacak hoca değil..seren ise egosundan geçilmeyen hocalığı aynı siizn eleştirdiğiniz carlos gibi soru işareti olan bir isim..sen nasıl emin olup sergene şu durumda güveniyorsun?ve yönetime düne kadar demediğin kalmıyordu yönetimi şimdi kutlamışsın..yöentim yollamdı carlos ayrıldı çünkü o cömert yönetim transfer konusunda yine carlosa kulak vermedi..sergen gelince öyle dişe dokunur transfer falan beklemeyin..
Alt 21.12.2014, 14:24   #42
sirseri58
Yiğido

90 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 sirseri58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

sen sergenin bu işi başaracağından nasıl eminsin? sana göre süpermen sergen mi? hocalık kariyeri veya başarısı ne? yılmaz vural derken ben onu savunduğumdan değil en azından kümede kalma konusunda bişeyleri yapabildiğinden dolayı dedim yoksa vural çalışılacak hoca değil..seren ise egosundan geçilmeyen hocalığı aynı siizn eleştirdiğiniz carlos gibi soru işareti olan bir isim..sen nasıl emin olup sergene şu durumda güveniyorsun?ve yönetime düne kadar demediğin kalmıyordu yönetimi şimdi kutlamışsın..yöentim yollamdı carlos ayrıldı çünkü o cömert yönetim transfer konusunda yine carlosa kulak vermedi..sergen gelince öyle dişe dokunur transfer falan beklemeyin..
Aynen öle super transfer yapıcak yonetım zaten Carlos'u gondermezdı kımse transfer beklemesın sıvassporumu yazık oldu malesef
Alt 21.12.2014, 14:31   #43
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:

ben zaten süper transferler beklemiyorum. daha da önemlisi süper transferlere ihtiyacımız olmadığını düşünüyorum.

bizim için en büyük transfer kendi futbolcularımızın kazanılması olacak!

sivasspor kadrosunu beğenmeyen arkadaşlar, bakın mersin'e, antep'e, akhisar'a, erciyes'e, ve diğerlerine... illa bizde olsun dediğiniz kaç futbolcu var?

haftanın iki gününü banko yatarak geçiren, günü bir idmanla tamamlayan, ve dakika 60'tan sonra pili biten futbolcuların kalitesi değil kondüsyonu ve mücadele azminde sorun var demektir. bu konularda da birinci dereceden sorumlu olan kişi hocadır.

tutuldunuz bir carlos sevdasına. anlayamıyorum gerçekten, benim mi göremediğim birşeyler var? madem carlos çok iyi futbolcular getirecekti, sene başında kuveyt senin brezilya benim gezene kadar getirseydi ya! madem istediği futbolcular alınmayınca gitmek istedi, neden aynı isteği sene başında duymadı?

carlos iyi insandır, sivas ve sivasspor'la ilgili algıları yıkmıştır, sivas'a yıldız gelmez sözünü yerle bir etmiştir. bütün bunlar için teşekkür ederiz, ancak artık zarar vermeye başladı. hem de ölümüne zarar. gecikmeli de olsa bu gidişata dur dedikleri için yönetimi tebrik ettim.

Sergen'e gelecek olursak, geçen yıl mali kriz yaşayan ve futbolcu paralarını ödeyemeyen antep'te sorun yaşamıştı. ancak bütün sorunlara rağmen bizden daha umutsuz durumdaki antep'i lige tutundurdu. bir türk, eğitimsiz ama fırlama bir futbolcu. bu özellikleri ne kadar önemli ve işe yarayacak, göreceğiz.

bizim futbolcular muhsin ertuğral veya carlos gibi beyefendi tiplerle uyuşamıyor. bunu da görmek lazım.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.12.2014, 14:37   #44
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben zaten süper transferler beklemiyorum. daha da önemlisi süper transferlere ihtiyacımız olmadığını düşünüyorum.

bizim için en büyük transfer kendi futbolcularımızın kazanılması olacak!

sivasspor kadrosunu beğenmeyen arkadaşlar, bakın mersin'e, antep'e, akhisar'a, erciyes'e, ve diğerlerine... illa bizde olsun dediğiniz kaç futbolcu var?

haftanın iki gününü banko yatarak geçiren, günü bir idmanla tamamlayan, ve dakika 60'tan sonra pili biten futbolcuların kalitesi değil kondüsyonu ve mücadele azminde sorun var demektir. bu konularda da birinci dereceden sorumlu olan kişi hocadır.

tutuldunuz bir carlos sevdasına. anlayamıyorum gerçekten, benim mi göremediğim birşeyler var? madem carlos çok iyi futbolcular getirecekti, sene başında kuveyt senin brezilya benim gezene kadar getirseydi ya! madem istediği futbolcular alınmayınca gitmek istedi, neden aynı isteği sene başında duymadı?

carlos iyi insandır, sivas ve sivasspor'la ilgili algıları yıkmıştır, sivas'a yıldız gelmez sözünü yerle bir etmiştir. bütün bunlar için teşekkür ederiz, ancak artık zarar vermeye başladı. hem de ölümüne zarar. gecikmeli de olsa bu gidişata dur dedikleri için yönetimi tebrik ettim.

Sergen'e gelecek olursak, geçen yıl mali kriz yaşayan ve futbolcu paralarını ödeyemeyen antep'te sorun yaşamıştı. ancak bütün sorunlara rağmen bizden daha umutsuz durumdaki antep'i lige tutundurdu. bir türk, eğitimsiz ama fırlama bir futbolcu. bu özellikleri ne kadar önemli ve işe yarayacak, göreceğiz.

bizim futbolcular muhsin ertuğral veya carlos gibi beyefendi tiplerle uyuşamıyor. bunu da görmek lazım.
idman ve izin konusundaki eleştirilerine ben de harfiyen katılıyorum zaten daha önce bazı yorumlarda ben de yazmıştım..ama işin perde arkasında gerçekten transfer konusu var adam geldi geleli istediği hiç bir oyuncu için fedakarlık yapılmadı bir tek cicinho alındı...carlos istifa etti konusunda murat abinin son yorumuna bakarsan işin neden buralara geldğini biraz daha iyi analiz edebilrisin hocam...carlos büyük markaydı kaçırılmayacak şeyler yapılabilirdi ama yönetimsel yanlışlardan dolayı iş buralara geldi..yoksa adı avr diye takıma zarar veren kim olursa elbette hepimiz gitmesini isteriz..benim sergenden korkum egosunun üst düzey olması, bu da bizim takım içinde farklı sorunlara neden olabilir..artık olan oldu inşallah bu işin sonunda ligde kalalılm da sen haklısın ben yanlışım olayı önemli değil, çünkü durum çok vahim...
Alt 21.12.2014, 15:08   #45
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetimin ve baskanin görüsüne anlayis göstermek lazim bakalim sonuc ne olacak yaridan önce pekde ümitli degiliz ama son üc mac ne olacaginin belirtileri olacak simdiden gelecek hocaya basarilar dileriz canin sag olsun YIGIDOM ismin bile sevimli ve vakarli
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 15:13   #46
serserilerin_prensi
Yiğido

serserilerin_prensi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

80 Mesajına 121 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serserilerin_prensi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:

idman ve izin konusundaki eleştirilerine ben de harfiyen katılıyorum zaten daha önce bazı yorumlarda ben de yazmıştım..ama işin perde arkasında gerçekten transfer konusu var adam geldi geleli istediği hiç bir oyuncu için fedakarlık yapılmadı bir tek cicinho alındı...carlos istifa etti konusunda murat abinin son yorumuna bakarsan işin neden buralara geldğini biraz daha iyi analiz edebilrisin hocam...carlos büyük markaydı kaçırılmayacak şeyler yapılabilirdi ama yönetimsel yanlışlardan dolayı iş buralara geldi..yoksa adı avr diye takıma zarar veren kim olursa elbette hepimiz gitmesini isteriz..benim sergenden korkum egosunun üst düzey olması, bu da bizim takım içinde farklı sorunlara neden olabilir..artık olan oldu inşallah bu işin sonunda ligde kalalılm da sen haklısın ben yanlışım olayı önemli değil, çünkü durum çok vahim...

bişey sorucam ama kusura bakmayın sergen kesinmi?
Alt 21.12.2014, 15:37   #47
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Radyospor’da ‘Aydın Cingöz ile Gün Ortası’ programına konuşan Cavcav, teknik direktörlük teklifinde bulundukları Yalçın’la anlaşamadıklarını belirterek, “Sergen Yalçın, TRT’den aylık 200 bin TL alıyor. Ayrılık halinde 450 bin TL tazminatı var. Bize, ‘bunu çözün, geleyim’ dedi. Biz de kabul etmedik
Alt 21.12.2014, 15:43   #48
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Trabzon lu Konstant Mersinli Makambu gibi iki oyuncu bul bize Sergen
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.12.2014, 15:49   #49
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Radyospor’da ‘Aydın Cingöz ile Gün Ortası’ programına konuşan Cavcav, teknik direktörlük teklifinde bulundukları Yalçın’la anlaşamadıklarını belirterek, “Sergen Yalçın, TRT’den aylık 200 bin TL alıyor. Ayrılık halinde 450 bin TL tazminatı var. Bize, ‘bunu çözün, geleyim’ dedi. Biz de kabul etmedik
Bunu bilmiyordum. Aynı anda Tv dizisinde oynaması problem teşkil etmemiş mi acaba? Belki de antrenörlük teklifi için madde koydurmuş olabilir.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2014, 16:02   #50
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sergen Sivassporun tarihinde en yanlış hoca seçimi olarak yer alır, kaprisli, kumarbaz, egosu şişkin, insanlara yukardan bakan, canı istediği an takımı terk eden, ve Beşiktaşlı arkadaşlarımdan dinlediğim daha nice olumsuzluklar.

aslında Carlos gibi bir değerin takımın bu duruma düşmesinde bir dahlinin olmadığı dünden bu güne gelişmeleri ve Carlos'un beyanatını incelersek daha rahat anlarız.

Yönetim bu gelişmeyle takın du duruma düşmesinin sebebi olarak kendilerinin transfer politikası olduğu gerçeğini itiraf etmiş oldu.

Carlos ''takımı bu durumda terketmek ihanet olur ''diyerek mertçe bir demeç veriyor, ve takımın ayağa kalkması için transfer politikasını yönetime açıklıyor ve yönetim listeyi görünce saçları dim dik oluyor ve ipler kopuyor.

Sergen transferi eğer doğruysa tarihi yanlışlığı yapayoruz bu biline..
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
belli, hoca, oldu, yeni