Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hata Yapmak İstemiyoruz
Alt 22.06.2010, 21:39   #11
RoKeT
Yiğido

89 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 RoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Hata Yapmak İstemiyoruz

Sizce mesut hoca kaç hafta sonra istifa eder Bana 7. haftaya kada iyi oynamaya çalişiyoz Takim istekli arzulu koşan takim mücade eden takim
7 .hafta istifa eder bana 7. hafta gibi geldi Kimse istemez tabi başarisiz olmasini ama biraz zor ... 7. hafta'dan sonra başarilar yeni takiminda hocam...
Bu sene kim kurtarir veya kurtaramaz düşünmeden edemiyorum Kimse k.bakmasin burda küfrettiniz sonra birakti gitti dediniz bülent hocaya Bülent hocanin sivasspor da sinirsiz kradisi olmasi lazim'di diye düşünüyorum
RoKeT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.06.2010, 22:16   #12
SeyfullH
Acemi Yiğido

23 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 SeyfullH FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

mesut hoca ile bu işler yürümez,kötünün iyisi bir takım olur sivas en fazla bu sene.
SeyfullH isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.06.2010, 22:58   #13
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Takimin yas ortalamasi 30´un üzerinde,en büyük hata zaten burada.Hatayi teknik heyet ve yonetim olarak zaten yapmissiniz.Takimda su anda genc olarak Cihan ve Suarez var.Iskeleti bozmadik diyorlar geri dörtlüde bir tek Yasin´mi hataliydi.Geriye kalan Abdurrahman,Sedat ve Hayrettin süper oyuncular öylemi?Her süperlig takimi Hayrettin´in o kulvarda ne kadar aciz kaldigini,ataklari genellikle o koridordan gerceklestirdigini bilmiyorlarmi ?Gecen yil enfazla golü biz yedik.Ne kadar cabuk unutuyoruz bazi seyleri.Bizi gecen yil Allah korudu.Ankaraspor düsürülmesydi,Diyarbakir´in sahasi kapatilmasaydi biz simdi bankasya liginde olacaktik.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.06.2010, 23:20   #14
birolsvs58
Yiğido

47 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 birolsvs58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bülent sivası satmıştır ihanet etmiştir bülent vurguncudur bülent f,terimin izinde yürüyor ikisininde ne mal oldugu bellidir aksi olsaidi bırakıp kaçmazdı
birolsvs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.06.2010, 23:23   #15
birolsvs58
Yiğido

47 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 birolsvs58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
RoKeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bir kaleci ve bir stoper Ben bu konuya takildim 1-kaleci 1-stoper Sanki sadece 1 kaleci 1 stoper yetecek nerde bunun orta saha si diye sormadan edemiyorum kendime Kise k.bakmasin elimizde 4*4 lük takim varda 2 takvviye ile transferi sonlandiracağiz Yilanmiş şarap güzel dir Topçu deyil yine yillanmiş kaşarlanmiş oyuncular gelecek Ceyhun Gibi .... Bu seneyi bile mumla ariyacağümiz düşünüyorum ...
yazıklar olsun bu yazıyı yazana seni kayserili ilan ediyorum
birolsvs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.06.2010, 23:37   #16
57 Mehmet
Tecrübeli Yiğido

57 Mehmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 255 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 611 57 Mehmet BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
SeyfullH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mesut hoca ile bu işler yürümez,kötünün iyisi bir takım olur sivas en fazla bu sene.
Bülent le yürümümez,Muhsin ile yürümez Mesut ile yürümez söyle be gardas kim yürütecek bu takimi,biz nekadar karsi olsakta yönetim bir karar vermistir Mesut hocaya güvenmistir,bizde bu saaten sonra yönetimin verdigi karara saygi duymamiz lazim hocamiza ve takimiza sahip cikmamiz lazim,disaridan karismasi kolay sanki Mesut hoca basarili yada yönetim basarili olmak istemiyormu???
inan onlar bu takimin basarisini senden benden daha fazla istiyorlardir
57 Mehmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 57 Mehmet'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.06.2010, 00:20   #17
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Arkadaşlar ilk önce eleştiri ve hakareti birbirinden ayıralım.Mal kaşar ne demek bu ağız YİĞİDOLARA yakışmaz.Ceyhun a kaşar demek hakarettir,Ceyhun problemli bir oyuncu gittiği takımlarda hep sorun çıkarmıştır demek eleştiridir.Birbirimizin fikirlerine saygılı olalım herkes kendimiz gibi düşünmek zorunda değil.Burada yazı yazan herkes SİVASSPOR un iyiliğini ister.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda şarkışla 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.06.2010, 00:52   #18
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Hoca bunlari söylemistin zaten. senden artik stopere ve kaleciyede gerek yok demenizi bekliyoruz. artik hafta ici onu söyleyin.transfer sezonuna girmeden 6 mevki icin oyuncuya íhtiyacimiz var dediniz.sonra bundan cark ettiniz!!! 3 bonservini elinde Futbolcu bulundu 2 Daha bu sekilde bonservisi elinde bulunursa artik. sen yag ben selamet.

Ardindan SivasSpor camiasi Sampiyonluga oynamaya aliskin böyle bir takim yaratacagiz dediniz. aradan 1 hafta gecmeden birileri size o aciklamanizida yalatti. sonra cikip hedefimiz ilk on dediniz.ortasiralari hedef gösterdiniz.

Simdi hangi dediginize inanalim anlamadim.6 mevkide oyuncuya ihtiyac var dediginizemi? yoksa bu konuda son söylediginizemi? yine hedef konusunda sampiyonluk yarisinda olacak bir takim olacagiz dediginizemi yoksa bu konuda son söylediginizemi?

Takimin ihtiyaclari belli

1-Ortanin solu Yetenekli hirsli iyi top kullanabilen,Top rakipdeyken rakibini karsilayan pres yapan iyi top kulanan bir oyuncu can alici ihtiyac
bu mevkinin adami yok

2. Ön libero mevki inde hirsli futbol zekasi oaln oyunyu okuyup yönlendirecek bir oyuncu ihtiyac.

3.Gectigimiz sezonda yedigimiz gollerin cogunu duran toplardan yedik onun icin Hava hakimiyeti olan iyi top kulanan futbol zekasi olan ihtiyac

4 Kaleci

ihticlari söyleyeceksen herkesin bildigi ihtiyaclari ortaya koymalisin hoca. yönetimi menmun etmek icin tekrar tekrar cark etmene gerek yok.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda giants'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.06.2010, 10:54   #19
karakocyakup58
Yiğido

karakocyakup58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 karakocyakup58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bazı arkadaşlar baya bi sacmalamıs.. ARKANIZDAN ATLIMI KOVALIYOR SİZİN ACELENİZE NE KARDEŞİM AADAM TRANSVERLERİ BİTİRSİN Bİ ONDAN SONRA KONUSUN EGER TRANSVERLER 28 NE BİTMESİN O ZAMAN KORKUN...
biz hazırız senden gelsin
bu sevdadan vazgeçersek
ALLAH BELAMIZI VERSİN....
karakocyakup58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.06.2010, 11:15   #20
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mesut Hoca neden bir kaleci ve bir stoper istiyor? irdeleyelim. Bence yönetimle görüşmesinde fazla paramızın olmadığı,transferde ince eleyip sık dokunulacağı konuşulmuştur. Hoca da durumu görünce bari kaleyi ve beki garantiye alayım da küm düşmeyelim diyerek,yönetimi hiç değilse iki yeni transfere şartlandırmak istemiştir diyorum. Tabi,bunu hoca açıklayacak ki yöneticiler zora girmesin. 'Hoca transfer istemedi,biz ne yapalım deyip sıyrılacaklar' göya.
Anlamadıkları şu:
-Taraftara daha gerçekçi mesallar vermelisiniz.Takımda Aubeyi,Taideri falan düşünüyor musunuz? Söyleyin açıkça.
Bence olmamalılar. Takımın sırtına açıkça yük olan geçen yılın fos yerli-yabancı transferlerini elden çıkarmalısınız. Olmuyor bunlar bu sene de oynayacak derseniz küme düşürürsünüz takımı.
-Takım zaten yavaş oynuyordu. Bu yıl yaptığınız transferler 30 yaş ve üzeri,Pedriel hariç. İyice ağırlaştırdınız takımı. Ağır takımlar eğer teknik oyunculardan kurulu iseler varlık gösterebilirler. Bakıyorum,bizim takım genelde tekniiyle mi fizikgüce dayalı mı oynuyor diye. İkincisi .
Yani,sözün özü,siz zaten hata üstüne hata yapıyorsunuz ,Bülonun son yılında başladı hatalar,Muhsin hocayla sürdü, sizinle de devam ediyor.
Hemen siz de , yönetim de aklınızı başınıza alın ve taraftara kulak verin. Aksi halde kimsenin kredisi sonsuz değildir, ne yöneticinin ne teknik heyetin. Yanlış hesabınız Bağdattan döner.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hata, yapmak, İstemiyoruz