Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 20.12.2015, 17:10   #41
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Atıfsız Sivasspor top tutamıyor.Top tutsun diye oyuna veteran İbrahim i sokuyoruz oyuna.Maluliyet nedeniyle Sivasdan emekli olacak Enaromo banko forvetimiz.Takımdaki yiğido Yiğit de sakatlanınca çöktü orta saha.Okan Hoca bir de futbol gibi bir şey oynayan yegane oyuncu Burhan ıda 70 lerde çıkarınca oyun Boya ile Kayseri arasında oynandı desek yanlış olmaz.Burda Okan hocayı eleştirmiyoruz dikkat.Bu klubü bu hale getiren yönetimi suçluyoruz.Setkus İbrahim Boya Kone Yiğit Atıf Cici Yekta Burhan Ziya hariç takımda kalsın diyeceğimiz futbolcu yok.Düşünün durumu.Yani en az 5 kaliteli orta saha ve forvete ihtiyacı var takımın.Ümit ide affetmeyeceklerse, ki zannedersem para edecek diye affetmeyecekler bir de stoper elzem. Bizim transfer komitesi Rodeyaga yı beğenmemiş.Eşşeğin hoşaftan anlamaması normaldir.Sarıların da futbolcudan anlamamasını kabul ederiz.Ama onu transferde tek yetkili yapmak neyin kafasıdır ya.Aynı kafa devam edecekse transfere hiç umutlanmayalım derim.Aman dikkat transfere.Yoksa küme düşmek gerçekten kader gibi birşey olacak.Bugün oynadığımız takım düşme hattının takımıydi ve nerdeyse ezdi bizi.İlgililerin dikkatine sunuyorum
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı cengo64'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.12.2015, 17:24   #42
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 416 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Atıflık bir maç yoktu, saha zemini zaten baştan belliydi ilk 10 dakikada oyuncular ayakta duramıyordu. Sivassporun yapması gereken uzun toplar deneyip dönen toplarda hücum aramaktı veya geçen hafta da yaptığımız gibi duran toptan gol bulmaktı ikisinide yapamayınca böyle bir sonuç alındı. Taraftara maça niye gelmiyorsunuz diye eleştiriyordum ama bu takımın bu futboluna evden bile çileden çıkıyoruz taraftar yine iyi geliyormuş.

Devamında açıkça zaten aksayanlar belli takımda tutulacak oyuncular bir elin parmağını geçmiyor, ilk alındığı haftadan dediğim gibi Alllahtan John Boye alınmış yoksa çoktan ligin dibine demir atmıştık.

Alınacaklara gelirsek 2 forvet 1'i hızlı çabuklar patlayıcılığı olan Balili tarzı 2.si ise gerek arkası dönük oynayan gerekse iyi top indiren pas yapan Mehmet Yıldız tipi oyuncu ve bu arada Gekas kimseyle anlaşmazsa Gekas alınmalı. Ardından Ademin yerine Samba Sow tipinde ileri geri çok iyi oynayan oyuncu belki Ziyaya alternatif ama kesinlikle Gürav Vural tipinde bir sağ kanat yoksa işimiz zor dedik dedik ama artık daha zor. Bu takımla toplanabilecek maximum puan toplandı, fazla zorlamaya gerek yok. Her işin bir yolu var, böyle gitmez ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda badof58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2015, 17:49   #43
rezi
Yiğido

141 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 577 rezi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sağolsun hakem Eskişehir'e nasıl yardım edebilirim dedi ve en iyi sonucun beraberlik olduğunu düşünmüş olacak ki kendi adına güzel maç ''idare etti''.Sivas'ı da Kayseri'yi de Eskişehir'den uzaklaştırmadı.Bu akşam Eskişehir yenerse değme hakemin keyfine.
rezi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda rezi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2015, 18:01   #44
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

Setkus bugün bize 1 puanı aldı.atifsiz bur hic iz kaleye dahi gidemedik okan hoca yekta ve b eykana nasıl tahammül etti inanamadım atıf sakatlanıp yada ayrılırsa ne olur gördük atıf gibi bir adam daha bulup yönetimin getireceğini hic sanmıyorum mactan sonraki kayseri taraftarının tezahuratlarida bize kapak oldu hala sinirimden başım beynim catliyor
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı shang'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.12.2015, 18:02   #45
Djamoka
Yiğido

Djamoka - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

127 Mesajına 246 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 Djamoka COK SEVILEN BIR KISIDjamoka COK SEVILEN BIR KISIDjamoka COK SEVILEN BIR KISI

Şimdi bi ton yönetim yalakası veya kendisini bu takımın sahibi sananlar çıkacaktır kesin
Kimse ne hakeme laf etsin ne futbolculara. Hakem bizim lehimize de aleyhimize de hatalar yaptı. Penaltı pozisyonu hariç çok da aman aman bi hata yok. Ama bu demek değil ki biz de başka gol atmayacağız.

Kimse futbolculara da laf etmesin. Adamların kapasitesi bu. yapacak bişey yok. Siz söz meclisten dışarı eşşeği at yarışlarına sokup kısraklar gibi performans bekliyorsunuz. Bu futbolcularla bu kadroyla olacağı bu. Kapasiteleri de bu. acıklamalarında demiyorlar mı elimizden geleni yapıyoruz diye.

Suç taraftarın.
Her sene aynı senaryoyu izlemekten bıkmadık mı?

Her sene aynı açıklamaları duymaya daha ne kadar devam edecez?

Her sene aynı sıkıntıları dile getirmekten ne zaman vazgececez?

Her sene aynı adamlara olan bunlar olmazsa olmaz, giderse kim gelecek hastalığından ne zaman kurtulacaz?

Bunun adı takımı yalnız bırakmak değil. Tam tersi ses getirmek sesini duyurmaktır. Oraya giderek ancak bazılarına çanak tutuyoruz.

Artık bu yönetime kral çıplak demenin vakti gelmedi mi?

Cebimde kombinem var. Ama bu sezon 1 maça bile gitmedim. Sezon öncesi yapılan transferler ortada. Nerde çürük çarık oyuncu var, nerde bedava işe yaramayan topçu var yine doldu takıma. Geldikleri takıma ne vermişler ki bize de versinler.

Kral çıplak arkadaş!!!!!!!!! bu yönetim artık beceremiyor. Birkaç sene zirveye oynadık. Ama kendilerini geliştiremediler. Hala aynı yerdeler. Ne vizyon var ne misyon. Bırak asansör takım olmayı bırak orta sıralar takımı olmayı, alttan kurtaramıyoruz. Zirveyi zaten artık rüyada görürüz bu kafayla.

Ya yönetim artık bu kafayı değiştirmeli, ya da yönetim değişmeli.

Kimse merak etmesin...!
Bu memlekette muhasebeciliğin alasını yapacak çok adam var. Eğer amaç sadece borçsuz kulüpse.
Djamoka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Djamoka'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.12.2015, 18:53   #46
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

vay arkadaş bu takımdan bi halt olmaz bu yönetimde iyice suyunu çıkardı 10 tane müsvette alacagıona 2 tane adamgibi topçu al daha faydalı her hafta maçları izliyorum cicinho setkus i öztürk jone boye kone hariç allah için bi tane adamgibi gayret eden varmı ha yigit var başkada yok hele e kaş ilk haftalarda fena degildi tamamen bitik eneramo bi iş yapamıyor beykan kondisyonu sıfır 5 dk koşuyor 15 dk geziyor burhan yarış atı ama ters tarafa koşuyor bu adamlarla bu kadar önce en az 2 forvet 2 kanat 2 orta saha 1 defans alınmalı 7 kişi hariç hepsinide gönderin gitsinler burda bedavadan para kazanıyor ruhsuzlar onlara verilen parayada emegede yazıklar olsun hepsini defedin gitsinler okandada ben pek bir ışık göremedim sergen futbol oynatıyor yeniliyordu bunda oda yok derhal bulent uygunu getirmeliyiz ama oyungu alıp satma işine karışmıyacak sadece teknik patron olacak .
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda pover58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2015, 19:14   #47
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu takımda eskiden cok iyi oynayan futbolcu yoktu ama buyuk bir ruh vardı (şampiyonluğa oynadığımız seneler) şimdi ruhta yok futbolcuda bir kaç adamı saymıyorum (Cicinho, İbrahim, aatif, Sectus Boye)olacak o kadar Kayserispor-Sivasspor karşılaşması seyrettik 90 dk oynayan onlar oldu pesinden koşan biz Allah'tan adamlar beceriksiz çıktı
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda otceken58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2015, 19:46   #48
bugra5858
Yiğido

bugra5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

135 Mesajına 231 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 bugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISI

8-9 tane çöp adam alacağınıza 3 tane sağlam futbolcu alsaydınız bu takım bu halde olmazdı yahu. Aatıf'a bencil diye kızıyordum ama o olmadan top tutamıyoruz ileride. Eneramo, İbrahim Akın, Burhan Eşer yav bu adamların ahı gitmiş vahı kalmış yav. Her sene aynı kabusu yaşamaktan bıktık yahu. Kaliteli, direk 11'e girecek en az 5 transfer lazım bu takıma. Yoksa bu sefer kurtulamayız.
Alt 20.12.2015, 20:02   #49
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 939 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: Maçı Değerlendirelim

Aylardır bu takım bu kadro ile KÜME DÜŞER dedikçe bana kızanların, felaket tellalı diyenlerin şimdi benimle aynı düşüncelere sahip olduklarını görüyorum !!!

Ama keşke ben değilde onlar haklı çıksalardı !

Süper lige çıktığımızdan beri EN TEHLİKELİ YILIMIZI YAŞIYORUZ !

En az 5-6 direkt 11 oyuncusu alınmaz ise KÜME DÜŞECEĞİZ !

Tekrar ve ısrarla yazıyorum buraya ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Kokomo'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.12.2015, 21:09   #50
ayhandemir58
Acemi Yiğido

ayhandemir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ayhandemir58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Gol atanın kazanacağı bir maçtı ama iki tarafta gol atamadı.Kayserispor gol atmaya biraz daha yakındı,onlar da atamadılar.Biz ise yine tel tel dökülüyorduk.Maç berabere bitti.Sonuç ta 1 puan kazanç sayılabilir.Setkus-Cicinho-Kone ve İbrahim iyiydiler.
ayhandemir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı