Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Türko ruhu geri dönüyor! 2-0
Alt 29.03.2011, 21:38   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Türko ruhu geri dönüyor! 2-0

EURO 2012 elemeleri A Grubu'nda ilk iki'ye girme mücadelesi veren A Milli Takımımız, gruptaki önemli rakiplerinden biri olan Avusturya'yı, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda 2-0 yenerek gruptan çıkma yolunda önemli bir virajı geçti.

Oyunun genel hakimi olan millilerimiz, taraftarların da desteğiyle net bir skor aldı.

İlk yarıya hızlı başlayan A Milliler 28. dakikada Arda'nın golüyle öne geçti. İkinci yarıda ise sahneye çıkan Gökhan Gönül 76. dakikada farkı ikiye çıkarıp skoru belirledi.

Bu sonuçla Türkiye puanını 9'a yükseltirken, Avusturya 7 puanda kaldı.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Türko ruhu geri dönüyor! 2-0
Alt 29.03.2011, 21:50   #2
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Türko ruhu geri dönüyor! 2-0

Bu günki milli takim gelecek vaad etti.Sabirli olunursa güzel bir takimimiz olacak.
Biz bu takimla Haziran´da Belcika´yi yeneriz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.03.2011, 22:03   #3
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1042 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Hiç beğenmedim çok korkak oynadık halbuki karşı takım çok kötüydü. Bu oyun tarzıyla Belçikayı yenemeyiz.

İnşallah tutar bu takım. Ümitliyim gençlerden
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı GokhanTurna'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.03.2011, 22:54   #4
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
GokhanTurna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hiç beğenmedim çok korkak oynadık halbuki karşı takım çok kötüydü. Bu oyun tarzıyla Belçikayı yenemeyiz.

belcika yendik zaten 3-2 ayni younla hatirliyonmu bence milli takimin olusu yeter turko tuhu geri geliyo insallah
Alt 29.03.2011, 23:05   #5
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
GokhanTurna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Katılıyorum...
Özellikle Nuri Şahin in performansı benim kafamda soru işaretleri verdi... Kendi takımında, hemde Bundesliga gibi elit bir ligde lig lideri olan bir takımın playmaker'ı nasıl bu kadar vasat bir oyun sergiler anlayamadım... Mehmet Ekicinin biraz zamana ihtiyacı var. Gökhan Gönül, Arda, Hamit, Servet, Özellikle Volkan bu takımın değişmez isimleridir. Ama oyun mantalitemiz bana hiç umut vermedi...

Belçikada Felliani bizim maça kadar sakatlığı geçip döneceğini varsayarsak bu oyunla işimizin zor olduğunu düşünüyorum.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.03.2011, 23:20   #6
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Maçtaydım yeni geldım. ben hayatımda boyle bır taraftar grubu içine girmemiştim..!!

Tribün lideri bagırmayanı azarlıyordu stadı inlettik..Bu stada takımı için giren herkes bagırmak zorunda dıe taraftarları ateşliyordu zorbalıklada olsa..ve tüm taraftarlar çılgınca 90 dk bagırdık sesimiz kısıldı...Bu stada geliyorsan takımını desteklemelısın dıe herkese bagırdılar bence çok iyi yaptılar

Çekirdek yiyenler tribünden kaldırdılar bagıranları aldılar bence çok iyidi.bu sistem 4 eylülde de uygulanmalı..

Sİnema izler gibi izliyorlar. sadece gol oldugu zaman ayaga kalkıyorlar..bence bizim taraftar grubumuzda bu gıbı olaylara el atmalı
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Divriği58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.03.2011, 23:26   #7
COBANSARAYLI
Tecrübeli Yiğido

COBANSARAYLI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

88 Mesajına 124 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 COBANSARAYLI ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Maci izleyemedim ama Milli takimi tebrik ediyorum,en azindan galip gelerek Türk milletinin yuzunu guldurdu,bu macta onemli olan galip gelmekti,artik puan kaybina tahammul yok,grup liderligi gitti ikincilik rakiplerinden birini yenmek cok guzel,takimin oyununa gelince maci izleyemedim ama her macin o anki tarihi itibari ile futbolcularin performansi degerlendirilerek 11 kurulur,eger sakatlanan olmazsa bugunku kadroyu korumasi lazim daha dogru duzgun takimin iskeleti yok grup maclari bitmek uzere devamli degisik oyuncular onun icin ilk maclarda puan kayiplari yasandi artik takimi oturtmalari lazim ve belcika macina daha iyi hazirlamalari lazim zaten oyle yaparlar insallah cunku gruptaki en ciddi rakibimiz belcíka ve cok iyi top oynuyorlar belcika ki almanyayi elinden kacirdi o maci alsalar grup birinciligine oynarlardi yani isimiz cok zor belcikaya karsi. umarim milli takima bu galibiyet moral olmustur ve özguvenlerini bulmuslardir belcikayi mutlaka yenmeliyiz,yoksa yazik olur
COBANSARAYLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda COBANSARAYLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.03.2011, 00:06   #8
zgR
Yiğido

zgR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 zgR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bir ara avusturya baski kurdu ama oyuna hakimdik genel anlamda.guzel oynadik yapilan degisiklikler dogruydu.uzun aradan sonra ilk kez guzel ve mantikli oynadik.milli takimimiza basarilar
Alt 30.03.2011, 07:01   #9
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 710 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

Bitek ardayı gökhan gönülü ve serveti begendim digerleri kendi takımlarnda oynadıkları futbolu yansıtamadılar sahaya ne hırs vardı ne istek butn oyun planları ardanın uzerine kurulmuş arda..ama herseye ragmen alınan 3 puan iyidir
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ZiDaNe58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.03.2011, 07:51   #10
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen runter Cevap: Türko ruhu geri dönüyor! 2-0

Ne ruhu ne geri dönmesi ?

Biz başka maç mı seyrettik ?

Ne çabuk gaza gelen bir milletiz ?

İnanılmaz kötü bir Avusturya önünde (İnanmayan geçen Cuma günü oynanan Avusturya-Belçika maçını seyreder) zoraki alınan bir galibiyet.

İnanılmaz kötü bir oyun ve sistem. BU sistem ve oyuncularla asla 2. olamayız. Belçika bu takıma fark atar ! Tek forvetli ve ön orta sahada Nuri-Mehmet-Hamit ile asla olmadı, olmayacakta ...

Kimin haklı oldugunu da eylül ayında görürüz ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
dönüyor, geri, ruhu, türko