Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor bugün ne yapar?
Alt 21.04.2012, 07:27   #1
izmirliyigido
Gast

Standart Sivasspor bugün ne yapar?

Sivasspor bugün ne yapar?

Teknik direktör Rıza Çalımbay,Eskişehir’e hareket etmeden önce yaptığı açıklamada,Eskişehirspor ve Büyükşehir maçlarından en az 4 puan beklediklerini söyledi. Hoca,hangi maçtan kaç puan beklediğini söylemedi ama benim anladığım kadarıyla bugünkü maçtan en az 1 puan,daha sonra Olimpiyat stadında oynanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye maçından da 3 puan hedefliyor. Bu hayal değil! Bu zor ama imkansızda değil! Sivasspor bugün Eskişehir’de kendi gibi oynarsa,sahadan 3 puanla ayrılarak bir sonraki maça daha rahat ve moralli gider.

Sivasspor’un dikkat çeken özelliklerinden biriside deplasmanlarda oynadığı pozitif futbol. Ligin ilk yarısında her iki takımla oynadığı maçlardada 1-1 kalarak,gerçek bir deplasman takımı olduğunuda gösterdi. Sivasspor’un Avrupa final grubunda ilk maçı kazanması,Eskişehirspor’unda bir puan alması,hiç şüphesiz bu maça rakibin mutlak galibiyet parolasıyla çıkmasına neden olacak,bu durumu Sivasspr kendi lehine de çevirebilir. Çünkü,mutlak kazanmak için sahaya çıkan takım her zaman stresli olur. Hele hele birde geriye düşerse o zaman bütün dengeler aleyhlerine işler.

Bu sezon kupa dahil oynadığı bütün maçlarda gol ve goller atan Sivasspor’un bugün Eskişehir karşısında da gol veya goller bulması sürpriz olmaz,yeterki kolay gol yeme alışkanlığını bu maçta da devam ettirmesin.Geçen hafta Bursaspor karşısında defansın göbeğinde oynayan Rajonch - Navratil ikilisi ile kenarlarda oynayan Uğur ve Ziya neredeyse kusursuz bir 90 dakika çıkardılar.İnşallah aynı başarılı futbollarını bu maçtada sürdürürler.

Bugünkü maçta skor kadar özellikle Grosicki’nn sergileyeceği performansıda merak ediyorum. Uzun süredir gerçek kimliğinden çok uzak görüntü çizen Grosicki,son oynanan Bursa maçında müthiş bir futbol ortaya koymuştu.Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yenal’ıda rahatsız eden ve özel önlem almasına mecbur eden futbolcularında Grosicki ve Eneramo olduğunu öğrendim.

Sivasspor’la oynayan bütün rakipler bunu yapıyor,ama başarılı olabiliyorlar mı bu tartışılır.

Kaynak: Abdullah YİĞİT - Hürdoğan Gazetesi

.
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivasspor bugün ne yapar?
Alt 21.04.2012, 07:46   #2
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Sivasspor bugün ne yapar?

ben iki maçtanda 6 puan bekliyorum ne eskişehir ne ibb öyle çok ahım şahım takım değil yeterki sivasspor iyi konsantre olsun sivassporumuza bu gün başarılar dilerim inşallah hayırlı bugün sonuçla ayrılacağız
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.04.2012, 07:58   #3
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Sivasspor kupayı verdiği için,playoff`taki her maçı almak zorunda.!
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.04.2012, 08:07   #4
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1579 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Sivasspor Eskişehir'de “ ES” ecek!
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.04.2012, 08:17   #5
sivasliapocan
Yiğido

49 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 494 sivasliapocan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor eğer bruasaspor maçındaki gibi oynarsı %100 yener ama yok kupa maçındaki bursa maçındaki gibi oynarsa yenilr
sivasliapocan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasliapocan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.04.2012, 08:30   #6
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eskişehir çok kolay bi takım degil ancak sivasspor kendisi gibi oynarsa çok rahat kazanır ve çocuklarımıza 23 nisan hediyesi verir.be ne olursa olsun sivasın beraberlige degilde galibiyete oynuyacagını düşünüyorum.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.04.2012, 09:02   #7
SivassporunSesi
Yiğido

SivassporunSesi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 150 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 501 SivassporunSesi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eğer Bursa maçı gibi oynanırsa dumanını attırırız Eskişehir'in.Kalemizde sağlama alındı . Biraz geç oldu ama güç olmasın.Benim tahminim Sivas min. 2 gol atacak.
Alt 21.04.2012, 09:17   #8
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Maç kadroları belli değil.. Daha doğrusu Eskişehirin maç kadrosu belli değil. Çok kritik müsabakaları var. Bu maç Sivassporumuzla oynayacağı maçtan daha önemli kanımca. Hiç değilse İkinci maçta telafisi olur diye düşünebilirler. Ancak kupaya havlu atarlarsa ve bizim maçtanda mağlubiyetle ayrılırlarsa işte o zaman Sivassporumuzla puan farkı oluşacak. Onun için Eskişehir açısından aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali bir maç olacak. Bu maçta verecekleri sakatlık kart cezası Bursa maçlarına yansıyacak. Bu nedenle ben Eskişehirden küçük çapta bir revizyon bekliyorum. Aslında bizim için en zor maç bizim gibi tek hedefi kalmış Belediye maçıdır. Hem futbolu bize ters geliyor hemde iki takımında amacı bakımından...

Kamara çok kalşte bir yabancı. Fernandes BJk da ne ise onlar içinde Kamara o pozisyonda bir oyuncu. Ben onun oynamaması durumunda maçı çok rahat alacağımızı düşünüyorum. Belki biraz ütopya vari olacak ama bu benim şahsi düşüncem. Eğer tam kadro oynarlarsa risk almış olacaklar, akıllarıda 3 gün sonraki kupa maçında olacağı için bizim için ikinci bir avantaj teşkil edecek.

Gelelim taraftar düşüncelerine. Ulusal medyada başladılar atıp tutmalara. Çok dikkatli bakıyorum hep 4-0 lık yenilgimizi ön plana çıkarıp bizimle dalga geçiyorlar. Mazilerindeki felanca 2. lik filanca 3. lükler i orta sürüp ezmeye çalışıyorlar. Hoş bizimkilerde altında kalmıyorlar ama bizimkiler biraz amatörce kaçıyor... İnşallah Ankara takviyeli taraftarlarımızda takımımızı yalnız bırakmayacaklardır. Eskişehir Ankaraya Yüksek Hızlı Trenle (YHT) 2 saat çekiyor. Maç bitiminde de dönüşüde mevcut. Herşey istenen kıvamda yani...

Başarılar Yiğidom, ben katıksız galibiyetten başka bir sonuç beklemiyorum. Umarım yanılmam...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.04.2012, 09:45   #9
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Bu defa Eskişehir'in kurtuluşu yok. Birde arkadaşlardan rica ediyorum,taraftar nasıl olur,Es es tribünlerine iyi baksınlar
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.04.2012, 09:54   #10
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK

saçma gol yemıyelım yeter
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bugün, sivasspor, yapar