Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bülent UYGUN`u Seviyoruz Çünkü...
Alt 26.08.2009, 12:14   #51
alix_özdemir
Acemi Yiğido

alix_özdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alix_özdemir ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Bülent UYGUN`u Seviyoruz Çünkü...

Süper Lig'de asansör olur dedikleri takımı iki sene şampiyonluğa oynattı. 6 yıl önce Siirt Köy Hizmetleri'yle oynarken bugün Avrupa şampiyonuyla oynuyoruz. Farkı yaratanın kim olduğunu smylemeye gerek yok. Ayrıca Bülent Hoca olmazsa yerine kim gelecek. Tipik her dönem hoca değitiren Anadolu kulübü olacağız. Biraz sabır edelim. Her şey bir anda olmaz.
Alt 26.08.2009, 12:25   #52
Shan58
Tecrübeli Yiğido

173 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 641 Shan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
alix_özdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Süper Lig'de asansör olur dedikleri takımı iki sene şampiyonluğa oynattı. 6 yıl önce Siirt Köy Hizmetleri'yle oynarken bugün Avrupa şampiyonuyla oynuyoruz. Farkı yaratanın kim olduğunu smylemeye gerek yok. Ayrıca Bülent Hoca olmazsa yerine kim gelecek. Tipik her dönem hoca değitiren Anadolu kulübü olacağız. Biraz sabır edelim. Her şey bir anda olmaz.
Başarının %100'üde bülent hoca'ya aitmiş gibi konuşmayalım.
Acaba Bülent uygun başka bir anadolu takımında olsa hangi yönetim ona bu kadar imtiyaz verir bu kadar sınırsız özgürlük tanırdı.
Sivas'da kimse işine karışmıyor. başkandan bile çok konuşup her konuda yorum yapıyor yetkili gibi hareket ediyor.
Fener'de olsa şu verdiği demeçlerin 10'da birini verse ertesi gün kapı önüne koyarlar.
Büyük takımlarda bu kadar gevezelik yapıp bu kadar rahat hareket edebilirmi.

Bülent Uygun'un başarılı olması kadar yönetiminde başarıda katkısı vardır.
Başarıyı %100 Bülent Uygun'a yüklemek yönetime haksızlık değilmidir.

Bülent Uygun gitsin trabzonun başınada başarılı olsun görüyüm ben.
Çıksın şu Sivas'ta yaptığı konuşmaların 5'de birini trabzonda yapsın.
Trabzon'da ve diğer anadolu takımlarında 6 aydan fazla dayanamaz.

Sivasspor Bülent uygun sayesinde başarılı olmuştur ama bülent uygun'da sivasspor sayesinde başarılı olup isim yapmıştır.

Müthiş bir kariyer yapma fırsatını tabi "Çene"si ve gevezeliği yüzünden kaybetmiştir orası ayrı ama Sivas'da bulduğu ortamı acaba Türkiyede kaç tane kulüpte bulabilir ?
Shan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Shan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.08.2009, 12:34   #53
Kashmirian
Yeni Yiğido

2 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Kashmirian FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Burdan tüm gardaşlarıma selam ediyorum.

Bülent Uygun gerçekten çok başarılı bir teknik direktör şu an ülkenin en başarılı teknik direktörü özellikle de son 2 yıla baktığımızda bu çok açık.

Ancak gerek sürekli konuşmaları gerekse siyaseti spora alet etmesi benim sinirlerimi bozuyor. İstanbulda layla Sivas ta la ilahe illallah nasıl bir demeç bunun izahını gelsin yapsın dinlemek isterim ben şahsen. Ya da isabetsiz şut atan oyuncuya camiye yardım cezası? Bir spor klubünde oyuncuların kafaca rahat olması gerek. Sonra gelen neden kaçıyor diyoruz? Belki de bi sebep budur.

Bu yanlış hareketlerinden vazgeçerse eğer ben kalmasından yanayım.
Kashmirian isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Kashmirian'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.08.2009, 12:46   #54
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 830 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

BAŞARI SÜREKLİLİK OLDUĞU ZAMAN BAŞARIDIR. EĞER SÜREKLİ OLMAYAN BİR ŞEY VARSA SAMAN ALEVİ GİBİ SÖNÜYORSA BUNA BAŞARI DEMEK HAYALDİR. BU OLSA OLSA TESADÜFTÜR. MESELA GALATASARAYIN ALDIĞI UEFA KUPASI VE SÜPER KUPA. YADA TÜRKİYENİN DÜNYA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ. SİZCE BAŞARIMIDIR ALLAH AŞKINA. BİR RÜZGAR BİR TESADÜS. LİGİ İKİNCİ SIRADA BİTİREN BİR TAKIM AVRUPADA ESMELİYDİ. LİGDEDE ESMELİYDİ. ÇÜNKÜ BU YILKİ PAROLA ŞAMPİYONLUK OLMALIYDI. HAA MAZERET FUTBOLCUMU. SATMAYAYDIN KARDEŞİM. YERİNE ALAMAYACAĞIN BİR FUTBOLCUYU NEDEN SATIYORSUN.
BİZ BÜLENT UYGUNUN HOCALIĞINI ELEŞTİRİYORUZ. KİŞİLİİNİ DEĞİL. SİVASI SEVMİŞTİR. SİVAS İÇİN BİŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞMIŞTIR. SİVASLILAR SAHİP ÇIKMAZKEN O SAHİP ÇIKMIŞTIR. BU KONUDA MİNNETTARIZ. AMA BU DEMEK DEĞİLKİ HATALARINIDA GÖRMEMEZLİKTEN GELELİM. BÖYLE ŞEY OLMAZ. BU DOSTLUK DEĞİL DÜŞMANLİKTIR. O ZAMAN KARŞINIZDAKİNİ DAHA ÇOK HATAYA YÖNLENDİRİRSİNİZ.
BÜLENT UYGUN TRANSFER POLİTİKASINDA BU YIL ÇOK BÜYÜK HATA YAPMIŞTIR. YERİNE ALAMAYACAĞI FUTBOLCUYU SATMIŞTIR. TUMU BALİLİYİ BİLİCAYI SİLLAYI DİALLOYU PAŞEKOYU BUNLARI SATARKEN YERİNE YENİSİNİ VE DAHA İYİSİNİ ALMADAN ALAMADAN NEDEN VERDİN. ERSEN MARTIN TUMDANDAMI İYİ BALİLİDENDEMİ DAHA İYİ. BİZİM İTİRAZIMIZ BUNA.
BÜLENT UYGUN ÖYLE BİR BAŞKANLA ÇALIŞIYORKİ TÜRKİYEDE YOK BÖYLE BİŞEY. BİZ BÜLENT UYGUNU SEVİYORUZ DİYE SIĞIR SÜRÜSÜ GİBİ HER YAPTIĞINA GÖZ MÜ YUMALIM. HİÇMİ ELEŞTİRMEYELİM. HER YAPTIĞINA EVET YA HAKLI DERSEK BÜLENT UYGUN YANLIIŞINI NASIL ANLAYACAK. HOCANIN BU ELEŞTİRİLERE KIZMASI GÜCENMESİ KIRILMASI YANLIŞ OLUR.
İNSAN NE OLDUĞUNU NERDEN GELDİĞİNİ VE NEREYE GİTTİĞİNİ BİLMELİDİR. EĞER BU YOLDA HATALAR OLUYORSA MUTLAKA UYARILACAKTIR.
BİZLERDE BÜLENT UYGUNU SEVİYORUZ. AMA HATA YAPILDIĞINI HİSSETTİĞİMİZDE HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YİNEDE UYARACAĞIZ. FİKRİMİZİ SÖYLEYECEĞİZ. SÖYLEMEZSEK O ZAMAN BÜLENT UYGUNU SEVMEMİŞ OLURUZ. SÖYLEMEZSEK BÜLENT UYGUNA KÖTÜLÜK YAPMIŞ OLURUZ.
HERKESE SAYGILAR.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı hiko58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.08.2009, 12:58   #55
Murat ARICI
Tecrübeli Yiğido

Murat ARICI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 625 Murat ARICI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

HER ZAMAN SÖYLEDİM YİNE SÖYLÜYORUM KALE ARKASI TRİBÜNE 5 LİRA VERİP GİTMEYENLER GİTSİN-KALSIN YORUMU YAPABİLİYOR AMA GERÇEK YİĞİDO BİLİYOR VE SÖYLÜYOR Kİ ARKANDAYIZ HOCAM HER ZAMAN..
Murat ARICI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.08.2009, 13:04   #56
Kashmirian
Yeni Yiğido

2 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Kashmirian FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Murat ARICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
HER ZAMAN SÖYLEDİM YİNE SÖYLÜYORUM KALE ARKASI TRİBÜNE 5 LİRA VERİP GİTMEYENLER GİTSİN-KALSIN YORUMU YAPABİLİYOR AMA GERÇEK YİĞİDO BİLİYOR VE SÖYLÜYOR Kİ ARKANDAYIZ HOCAM HER ZAMAN..
yahu herkes sivasta yaşamıyor ki?
foruma üye olmak için sivasta mı yaşamak gerekiyor ne alakası var bilet almakla almamakla ?

ben buraya geldiklerinde bir kez ancak izleyebiliyorum sivası o da 5 lira olmuyor ayrı konu..
Kashmirian isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Kashmirian'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.08.2009, 13:34   #57
ozer10
Yiğido

ozer10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 89 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 ozer10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivassporumuzu hem 3. Lig’de hem de Süper Lig’in zirvesinde iken seven, sadece iyi gün taraftarı olmayan Sivassporlular adına haykırıyoruz ve diyoruz ki: Bülent Uygun’u seviyoruz, çünkü…
- sebebi sivassporlu olan herkes anlar saten

hocamızın ekibini tazelemesi yada yenilerinin eklenmesi gerekior dio düşünüorm takımın sadece futbolcular olarak jenerasyona gidilmemeli her yerde yapılmaı ki takımın havası değişsin yeni fikirler çıksın antranörleri çoğaltmak yada tazelemek ama daha iileriyle takım ozamn dahada ii olr
ozer10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.08.2009, 13:58   #58
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 641 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
alben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bulent hoca olmasa biz ne yapardık soleyin . o bizi her yerde ii temsil etti .. onu gerçekten sevnler belli oldu .. sonuçlar önemli ama onun kadar deil ..gerçekten onu duruşuyla seviyoruz .. sen bizim her şeyimizsin be bülent hoca ..
arkadaşım yanlışlıkla teşekkür ettim sana ama düzeltiyim istedim.hani bülenti duruşuyla seviyomuşsunuz ya...hangi duruşuyla seviyosun ben sana söyleyim tesislerde futbolculara antrenman yaptırırken gördüm ben üzerinde bir fener eşofman takımı,fenerbahçe maçlarında azını bıçak açmayan ama bjk v gs maçlarında adeta bir aslan parçası kesilen haliylemi...geçen yıl binin üzerinde röportaj yaptığı için mi???kimin büloyu sevdiği belli oldu demişsinde sanki saklayan vardı,sevmek zorundamıyım onu,buraya gelen yabancı futbolcular sence şehri sevmedikleri için mi gelmekten vazgeçti.bence bu kadar basit değil arkadaşım.tamam bülent efendinin çok emekleri geçti bu takıma ama bunuda böyle bir başkana sahip olduğu için yapabildi,başka bi takımda aynı başarıyı göstersin ben o zaman bülent büyük bir hocaymış diycem.ama türkiyenin hiç bir yerinde SİVAStaki kadar da sevileceğini sanmıyorum,çünkü türkiyenin hiç bir yerinde maalesef SİVASLILAR kadar safı yok.adam bize tüm türkiyeyi düşman etti konuşmaları yüzünden ben onumu sevecem.
Alt 26.08.2009, 14:00   #59
yigido_sampiyon
Usta Yiğido

yigido_sampiyon - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

419 Mesajına 645 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido_sampiyon isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bizim insanımız biraz balık hafızalıdır...yapılanları hemen unutur...

her takım zaman zaman düşüşe geçebilir...bugün bülent uygunu istemeynlere soruyorum, bülent hoca gitsin kim gelsin?? yılmaz vural mı? erdoğan arıca mı?
yigido_sampiyon isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yigido_sampiyon'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.08.2009, 14:03   #60
vahapkeskek
Acemi Yiğido

vahapkeskek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 46 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 vahapkeskek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigidocengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşım yanlışlıkla teşekkür ettim sana ama düzeltiyim istedim.hani bülenti duruşuyla seviyomuşsunuz ya...hangi duruşuyla seviyosun ben sana söyleyim tesislerde futbolculara antrenman yaptırırken gördüm ben üzerinde bir fener eşofman takımı,fenerbahçe maçlarında azını bıçak açmayan ama bjk v gs maçlarında adeta bir aslan parçası kesilen haliylemi...geçen yıl binin üzerinde röportaj yaptığı için mi???kimin büloyu sevdiği belli oldu demişsinde sanki saklayan vardı,sevmek zorundamıyım onu,buraya gelen yabancı futbolcular sence şehri sevmedikleri için mi gelmekten vazgeçti.bence bu kadar basit değil arkadaşım.tamam bülent efendinin çok emekleri geçti bu takıma ama bunuda böyle bir başkana sahip olduğu için yapabildi,başka bi takımda aynı başarıyı göstersin ben o zaman bülent büyük bir hocaymış diycem.ama türkiyenin hiç bir yerinde SİVAStaki kadar da sevileceğini sanmıyorum,çünkü türkiyenin hiç bir yerinde maalesef SİVASLILAR kadar safı yok.adam bize tüm türkiyeyi düşman etti konuşmaları yüzünden ben onumu sevecem.
Sivaslılar kadar saf olmayı isteyen o kadar şehir halkı vardır ki şaşırırsınız.

Etiketler
bülent, Çünkü, seviyoruz, sevİyoruz, uygun`u