Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

4 Eylül Stadinda basima gelen üzücü olay
Alt 27.10.2012, 12:41   #1
AYDIN1985
Usta Yiğido

AYDIN1985 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

158 Mesajına 252 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 AYDIN1985 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart 4 Eylül Stadinda basima gelen üzücü olay

Sesimi birilerine duyarabilrimiyim bilmiyorum ama gercekten cok üzüldügüm bir olay Sivas 4 Eylül Stadinda Bursa macinda basima geldi. Sivasspor asigi bir gurbetci olarak bursa macina 3 tane maratondan bilet aldim ve Yetiskin iki kuzenimle maca gittik. dönen kapilardan tam girecektik´ki, gözlüklü Sivil bir Görevli kuzenlerimin ikisini ayni anda bir kapidan gecmelerini istedi ve biletleri kapiya tutmak icin elimizden aldi fakat biletin birini bize geri vermedi. biletin birini niye vermedigini sordugumuzda ise, sizin yeriniz belli gidin oturun birsey olmaz dedi. biz israrla bileti istedik vermedi, bize neden olarak cocuklarin bedava girdigi icin bazen kapidan gecemediklerini ve onun icin bileti kapiya tutmak icin vermedigini söyledi. biz satada girdik yerimizi aldik 3 kisi, maca dakikalar kala biri geldi kalk burasi benim yerim deyip kuzenimi kaldirmak istedi, SASIRDIK nasil olur bu ya dedik. gelen adama o biletin bizim biletimiz oldugunu ve kapidaki güvenligin (görevli) o bileti bize geri vermedigini anlatmaya calissakta anlatamadik. kuzenimin biri hemen firladi ve o sivil olan güvenlikcinin yanina gitti ve durumu söyledi, güvenlikci tamam ben geliyorum simdi hallederiz deyip kuzenimi gönderdi. baktik gelen yok diger kuzenim gitti bu sefer ayni görevliye niye gelmiyorsun diye, ona verdigi cevap git bos bir yere otur ne olacak sanki gibi laflar deyip yolladi, kuzenim orda bagirsada cagirsada netice degismedi. En üzücü seylerden biride bu olan bitenin Türk Polsinin gözü önünde olmasi ve göz göre göre insanin hakki yenilmesi.

Dikkat edin sizinde basiniza gelmesin.
AYDIN1985 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 11 Kullanıcı AYDIN1985'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: 4 Eylül Stadinda basima gelen üzücü olay
Alt 27.10.2012, 13:07   #2
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 620 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 4 Eylül Stadinda basima gelen üzücü olay

Alıntı:
AYDIN1985 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sesimi birilerine duyarabilrimiyim bilmiyorum ama gercekten cok üzüldügüm bir olay Sivas 4 Eylül Stadinda Bursa macinda basima geldi. Sivasspor asigi bir gurbetci olarak bursa macina 3 tane maratondan bilet aldim ve Yetiskin iki kuzenimle maca gittik. dönen kapilardan tam girecektik´ki, gözlüklü Sivil bir Görevli kuzenlerimin ikisini ayni anda bir kapidan gecmelerini istedi ve biletleri kapiya tutmak icin elimizden aldi fakat biletin birini bize geri vermedi. biletin birini niye vermedigini sordugumuzda ise, sizin yeriniz belli gidin oturun birsey olmaz dedi. biz israrla bileti istedik vermedi, bize neden olarak cocuklarin bedava girdigi icin bazen kapidan gecemediklerini ve onun icin bileti kapiya tutmak icin vermedigini söyledi. biz satada girdik yerimizi aldik 3 kisi, maca dakikalar kala biri geldi kalk burasi benim yerim deyip kuzenimi kaldirmak istedi, SASIRDIK nasil olur bu ya dedik. gelen adama o biletin bizim biletimiz oldugunu ve kapidaki güvenligin (görevli) o bileti bize geri vermedigini anlatmaya calissakta anlatamadik. kuzenimin biri hemen firladi ve o sivil olan güvenlikcinin yanina gitti ve durumu söyledi, güvenlikci tamam ben geliyorum simdi hallederiz deyip kuzenimi gönderdi. baktik gelen yok diger kuzenim gitti bu sefer ayni görevliye niye gelmiyorsun diye, ona verdigi cevap git bos bir yere otur ne olacak sanki gibi laflar deyip yolladi, kuzenim orda bagirsada cagirsada netice degismedi. En üzücü seylerden biride bu olan bitenin Türk Polsinin gözü önünde olmasi ve göz göre göre insanin hakki yenilmesi.

Dikkat edin sizinde basiniza gelmesin.
Yazilari icin tsk. Arkadasim ( ne Adamlar var ).......

ben 1,5 hafta sonra Sivastayim ve Eskisehir macina gidecem ve bakalim ne olacak Stad da

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda keko 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.10.2012, 13:08   #3
izmirliyigido
Gast

Sivasspor stadında bu ve buna benzer, güvenlik zaafiyetleri, taraftar mağduriyetleri, özel güvenlik hataları, güvenlikçilerin keyfi tutumları, taraftara 2. hatta, 3. sınıf insan muameleleri, deplasman taraftarı gibi davranışlar, giriş ve çıkışta yaşatılan zorluklar aldı başını gidiyor. Artık YÖNETİCİLERİN bu işe bir el atması, Emniyetin daha olumlu ve iyimser davranması, ÖZEL GÜVENLİK FİRMASININ kulağının ÇEKİLMESİ veya DEĞİŞTİRİLMESİ gerekiyor!..

.

Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.10.2012, 13:15   #4
AYDIN1985
Usta Yiğido

Beitrag Cevap: 4 Eylül Stadinda basima gelen üzücü olay

Alıntı:
keko 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yazilari icin tsk. Arkadasim ( ne Adamlar var ).......

ben 1,5 hafta sonra Sivastayim ve Eskisehir macina gidecem ve bakalim ne olacak Stad da
tek gidersen sorun olmaz gibime geliyor

beles giren yine girsin o benim meselem degil, ama gitsin bos bir yere otursun yada ayakta izlesin.

böyle görevlileri sikayet edebilecegimiz bir yer yokmu arkadaslar.
Bu Konuda AYDIN1985'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.10.2012, 13:20   #5
AYDIN1985
Usta Yiğido

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor stadında bu ve buna benzer, güvenlik zaafiyetleri, taraftar mağduriyetleri, özel güvenlik hataları, güvenlikçilerin keyfi tutumları, taraftara 2. hatta, 3. sınıf insan muameleleri, deplasman taraftarı gibi davranışlar, giriş ve çıkışta yaşatılan zorluklar aldı başını gidiyor. Artık YÖNETİCİLERİN bu işe bir el atması, Emniyetin daha olumlu ve iyimser davranması, ÖZEL GÜVENLİK FİRMASININ kulağının ÇEKİLMESİ veya DEĞİŞTİRİLMESİ gerekiyor!..

.
dogru söylüyorsun gardas, simdi benim o sirketten 10 lira alacagim var
Bu Konuda AYDIN1985'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.10.2012, 13:31   #6
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

269 Mesajına 587 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 Kasım Öktem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Kapıdaki güvenlikçiler tam bir fiyasko.
Benzer bir olay da benim başıma geldi. Biletimi aldı, koçanı sisteme tuttu bileti okumuyor dedi. Siz birlikte girin dedi arkamdakine. Nasıl okumuyor dedim, itiraz ettim. Elindeki koçanın numarasına baktım benimkinden farklıydı, yanlış koçanı okutuyorsun elindekileri göster dedim. Pardon karıştırmışım diyerek benim koçanımı okutturdu sonra.
Itiraz etmesem 1 bilet cebe atacak, o biletle bir paket sigara karşılığı turnikeden 2 kişi geçirecekti belki.
Genelleme yapmak istemiyorum ama kapıdaki görevliler arasında üçkağıtçı çok.
Alt 27.10.2012, 13:33   #7
AvRuPaNiNKrALi58
Acemi Yiğido

AvRuPaNiNKrALi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

59 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 AvRuPaNiNKrALi58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
AYDIN1985 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tek gidersen sorun olmaz gibime geliyor

beles giren yine girsin o benim meselem degil, ama gitsin bos bir yere otursun yada ayakta izlesin.

böyle görevlileri sikayet edebilecegimiz bir yer yokmu arkadaslar.
Orda´ki güvenlikce beyfendi bence biletleri su´dan ucuza 3-4 liraya satip cebine üc bes kurus sokuyodur...

bence artik bu gibi konulara yönetim biraz dikkatli davranmali
AvRuPaNiNKrALi58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda AvRuPaNiNKrALi58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.10.2012, 13:45   #8
AYDIN1985
Usta Yiğido

Alıntı:
S.s.Yigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kapıdaki güvenlikçiler tam bir fiyasko.
Benzer bir olay da benim başıma geldi. Biletimi aldı, koçanı sisteme tuttu bileti okumuyor dedi. Siz birlikte girin dedi arkamdakine. Nasıl okumuyor dedim, itiraz ettim. Elindeki koçanın numarasına baktım benimkinden farklıydı, yanlış koçanı okutuyorsun elindekileri göster dedim. Pardon karıştırmışım diyerek benim koçanımı okutturdu sonra.
Itiraz etmesem 1 bilet cebe atacak, o biletle bir paket sigara karşılığı turnikeden 2 kişi geçirecekti belki.
Genelleme yapmak istemiyorum ama kapıdaki görevliler arasında üçkağıtçı çok.
sen uyaniklik yapmissin, biz macin heyecani ile güme gittik.

Alıntı:
AvRuPaNiNKrALi58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Orda´ki güvenlikce beyfendi bence biletleri su´dan ucuza 3-4 liraya satip cebine üc bes kurus sokuyodur...

bence artik bu gibi konulara yönetim biraz dikkatli davranmali
Allah onlardan sorsun, artik satiyormu bedavami veriyor. yahu bileti adama veriyorsun (satiyorsun) bari adama söyle bos bir yere otursun.
Alt 27.10.2012, 13:51   #9
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

yönetim kendi güvenlik şirketinimi kurar mevcut güvenlik şirketiylemi konuşur emniyet müdürüylemi konuşur bilemem vatandaşın böyle güvenlik rezaletinden mağduriyetini gidermesi gerekir sonra stad dolmuyor kimse gelmiyor deniliyor bu stadın aynı yerine 50 bin kişilik modern stad yapsan nolurki aynı çile yasanacaksa inşallah yönetimden birileri duyarda harekete geçer
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.10.2012, 14:03   #10
kursad1981
Yiğido

118 Mesajına 242 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 kursad1981 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bundan sonra basına boyle bı durum gelen bı arkadas olursa olayı goruntuler burda da yayınlarsa daha cok ses getırır bı daha hıcbı guvenlıkcı bu kımsenın bıletını alamaz yoksa aynı tas aynı hamam devam eder senden almaz oburunden alır aynı tas aynı hamam devam eder
kursad1981 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda kursad1981'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
basima, eylül, gelen, olay, stadinda, Üzücü