Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 24.02.2014, 22:42   #171
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Daha öncede belirtmiştim hatta Nail beyin programında bile takımın oyunuyla ilgili öz elestiri yapmıstım. Feneri hakem hatasıyla yenerken bile tel tel döküldük demiştim. Millet zafer sarhosu olup hemen o bildigimiz tarzda ilkokul cocuklarının yaptıgı gibi ne oldu ne oldu deyip sımaıklık içerisine girdiler. Bizim takımımız cok iyi bir takım ancak takım oyunumuz cok kötü bunu artık kabul edelim. Kazandıgımız maclarda bile baskı kuramıyor bir iki oyuncumuzun bireysel cabalarıyla puan almaya calısıyoruz. Bir Korcanın Bir Burhanın eksikligi bizi ne hallere koydu. Burdaki tek suclu yönetimdir. Gönderdigin futbolcuların yerini doldurmazsan olacagı budur. Gönderdiklerin Grosicki, Djebur,Borjan,Murat Akca, Abdulkadir, Ahmet Aras, Aldıkların Pedro, Aykut , Ahmet Sahbaz, bu kadar basiretsizlik, Kulube ve taraftarlara ihanet edilemez. Tek dilegim Takımın iyi oldugu kadar Takım oyunumuzunda iyi olmasıdır. Bundan sonraki maclarımızda ALLAH hepimizin yardımcısı olsun.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.02.2014, 23:39   #172
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yemişken 6 tane birden yiycenki böyle aldığınız oyuncuların ne halt olduğu anlaşılsın!
Alın size mahmut, geleni gideni içeri alıyor!
Alın size aykut, aykut topla değil top aykutla oynuyor!
Alın size pedro, kçını kaldıramıyor!
Gönderin şunları diyecem diyemiyorum aldığınız oyuncular gidenleri mumla aratıyor!
Taraftar stada gelmiyor taraftar stada gelmiyor, taraftar ne halt etsin şimdi çıkıp topmu oynasın?
Tüm Sivas gördü bir ay önceden bu halleri de siz görmediniz, görmezden geldiniz mutlumusunuz? Içiniz rahat mı?
Biz uyku uyuyamıyoruz bu takımın hali ne olacak diye! Birazcık vicdanınız varsa az da siz düşünün bu takım burala nasıl geldi diye!
Kolay gelmedi gerçekten zoru başardınız helal olsun bizim halı saha takımını çıkarsam 6 yemezdi! Fakir fukara toplama kampına döndü takım inşallah birgün sizi de toplarlar da kuruluruz!
yiğido58sinan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yiğido58sinan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2014, 01:01   #173
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu Mahmut denen patates cuvalindan baska kaleci mi yok. Ben kaleci olsam ben de 6 tane yerim, adam zaten geleni gideni yedi.
Alt 25.02.2014, 12:33   #174
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ROMANTİK KATİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Daha öncede belirtmiştim hatta Nail beyin programında bile takımın oyunuyla ilgili öz elestiri yapmıstım. Feneri hakem hatasıyla yenerken bile tel tel döküldük demiştim. Millet zafer sarhosu olup hemen o bildigimiz tarzda ilkokul cocuklarının yaptıgı gibi ne oldu ne oldu deyip sımaıklık içerisine girdiler. Bizim takımımız cok iyi bir takım ancak takım oyunumuz cok kötü bunu artık kabul edelim. Kazandıgımız maclarda bile baskı kuramıyor bir iki oyuncumuzun bireysel cabalarıyla puan almaya calısıyoruz. Bir Korcanın Bir Burhanın eksikligi bizi ne hallere koydu. Burdaki tek suclu yönetimdir. Gönderdigin futbolcuların yerini doldurmazsan olacagı budur. Gönderdiklerin Grosicki, Djebur,Borjan,Murat Akca, Abdulkadir, Ahmet Aras, Aldıkların Pedro, Aykut , Ahmet Sahbaz, bu kadar basiretsizlik, Kulube ve taraftarlara ihanet edilemez. Tek dilegim Takımın iyi oldugu kadar Takım oyunumuzunda iyi olmasıdır. Bundan sonraki maclarımızda ALLAH hepimizin yardımcısı olsun.
agzina ve ellerine saglik emmi......

yaa bizim Takim hatta Yönetim nezaman dogru düzgün aciklama yapacak?? bunu cok merakediyorum cünkü gidenleri bunu hak ediyo......
mesela Kamil neden gitti hala aciklama yapmadilar tek kücük bir yorum yapmislar Resmi Site de baska bisey yok ama neden gitti bunu ögrenmek istiyorum?? yada diyer Oyuncu neden gitti??
bi arada Carlos Kamile demiski.... senin yerine daha Kalite Oyuncu var Simdi soriyorum..... NERDE O OYUNCU???????????????

Külüb de para yok mis.... tabbi Yönetim hala Amatör gibi takim yönetiyo hatta bizim icin hala Forma almamiz sansi yok cünkü Yurtdisindan hala Cargo yok ve sonra diyecekler Formalar niye satamiyoruz cünkü dogru düzgün bu Isleri bakan YOK!!!!

Devam et yönetim

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı keko 58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, kasımpaşa, maçı, oynadı, yabancı