Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 14.04.2014, 16:29   #81
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Sinan Engin : Bůgûn macın tek yıldızı vardı. Kendisi Almanyadan gurbetci bir arkadaşımız Aydın Karabulut. Belki ayıp olur söylemek Sana onu ben Bjk Ya transfer ettim. Cok saf ve temiz Bir cocuk. Bügün Messi gibi oynadi. Cok takım değistirdi ama Sivasspor'da yeteneklerini sahaya yansıtabiliyor. Mecnun Otyakmaz'ı da gönülden tebrik ediyorum.
Ůmit Őzat : Bir dőnem benimle de calıştı ben ona herkese aynı şanşı hatta yarım şans da olabilir dedim. Kendisi ilk antremana katılmamıştı , kalbi temiz ama vurdum duymazdi. Roberto Carlos gibi deniyimli kişiyle calışması sanirim ona cok sey katti. Ayrica Burak Yılmaz da cok takım değìstirdi ama sunu acık sőylim , Burak'dan cok cok daha yetenekli futbolcu. Sol belde oynayabiliyor ' ama Sol acık da cok daha verimli dedi. .... Vraag TV
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.04.2014, 17:16   #82
ezelşener
Yiğido

151 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 468 ezelşener FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kadir bile süperdi derken.kadir bu takımın bel kemiği.o ne performansdı öyle maşllah.bende kadiri çok begendim.bütün topları kesti.carlosta bu kez oyundan almadı allahtan.tüm takımı tebrik ediyorum.hepsi müthiş oynadı ama.özellikle.kadir.aydın.ziya ve gürevini başarı ile yapan utakaya kocaman teşkkürler.
ezelşener isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ezelşener'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.04.2014, 08:21   #83
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sinan Engin : Bůgûn macın tek yıldızı vardı. Kendisi Almanyadan gurbetci bir arkadaşımız Aydın Karabulut. Belki ayıp olur söylemek Sana onu ben Bjk Ya transfer ettim. Cok saf ve temiz Bir cocuk. Bügün Messi gibi oynadi. Cok takım değistirdi ama Sivasspor'da yeteneklerini sahaya yansıtabiliyor. Mecnun Otyakmaz'ı da gönülden tebrik ediyorum.
Ůmit Őzat : Bir dőnem benimle de calıştı ben ona herkese aynı şanşı hatta yarım şans da olabilir dedim. Kendisi ilk antremana katılmamıştı , kalbi temiz ama vurdum duymazdi. Roberto Carlos gibi deniyimli kişiyle calışması sanirim ona cok sey katti. Ayrica Burak Yılmaz da cok takım değìstirdi ama sunu acık sőylim , Burak'dan cok cok daha yetenekli futbolcu. Sol belde oynayabiliyor ' ama Sol acık da cok daha verimli dedi. .... Vraag TV
Ümit Özatın bana verdiği tek şey Sivaslı enerjisidir. Onun haricinde bilgisi becerisi sıfır... Ayrıca Fenerbahçe ile olan bağları bize karşı kalkan olarak kullanmasını bu taraftar unutmadı..

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2014, 12:54   #84
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
tavatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eet ben varım genç. Özgün birşey yapılmadıkça eleştirmeye devam edeceğim.
Sivasspor taraftarı 58.dk dışında ne zaman doğru düzgün bütünleşiyor, bunu başardıysak takdir edilmekte hakkımız..
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2014, 16:33   #85
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Isik sovu guzeldi bence, arkadaslar GS'ye tutuyor ama beraber macin ozetini baktik ve onlar begendi isik sovunu.

Tabiki daha fazlasi ve daha farklisi yapilabilir ama simdilik bu guzel.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı