Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 08.06.2011, 20:20   #421
midnight58
Acemi Yiğido

midnight58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 529 midnight58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Teşekkürler hocam. Esat Dergi'yi tanıyoruz tabiki. Twitter'dan sorsak kendisine iyi olur bu konuları.

Belay transferi bana da zor geliyor. Kadrodaki yabancı sayımız 12'yi buldu.

Taner'in adını duyduk. Yetenekli bir oyuncu. Ama Novakovic'i iyi bilmiyorum. Köln küme mi düştü bu sene acaba ?
önemli değil sadece onun sölediğini buraya aktardım ama kadrodaki 12 oyuncunun çoğu gider merak etmeyelim ama rıza çalımbayın transfer politikası yanlış böle transfer takibi olmaz gibime geldi ama kaynak sağlam bu arada 12 yabancı diosun bir önceki yorumumda bilica transferi hakkında haber edinebilirsin...

ewet köln küme düştü averajla sanırım hayal kafeye hala inanamıyorum yöneticilerden biri olabilir Zdenek Smejkal dediği isim kesinlikle listede var esatın attığı tweet te eskişehir ilgilendiği isimlerden biri rıza çalımbay geçen seneki kulübüne bu ismide önermiş izlenmiş oyuncu olduğu burdan belli sizce ?
midnight58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.06.2011, 20:44   #422
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Evet Bilica'nın Eskişehir ile anlaşmak üzere olduğunu ben de duydum ve sitede yazmıştım ama yazdığım mesajı bulamadım

Smejkal izlenmiş olabilir haklısınız. Rıza Hoca önceden beri takip etmiş olabilir. Rıza Hoca zaten Çek Cumhuriyeti ve Polonya'dan transferleri yapmaya gayret edeceğiz demişti. Smejkal'in alternatifi de aynı ülkeden. Hatta o oyuncu daha iyi gibi denildi.

Yine de 12 yabancıyı azaltıp as takımda oynayacak 6 yabancıyı belirlemek kolay bir iş değil gibi. Oyuncu vermek de bir transfer faaliyetidir. O nedenle inşallah değerini bulan oyuncuları verebiliriz. Ayrıca bazı yabancılarımızı da kiralık gönderebiliriz. Mesela Keita'yı kiralık gönderip takip etmek iyi olabilir.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.06.2011, 20:49   #423
tavatir
Usta Yiğido

Sivassporlu olmayıp dışardan futbolu gözlemleyen kişilerin Sivasspor ile ilgili yorumları dikkatimi çekiyor. İşte onlardan birisi ;

Sivasspor, kendi arzusuyla kadrosunda yenilenmeye giden takımlardan. Kaleci Korcan'ı epey beğendiğimi blogun daimi ziyaretçileri bilir. Fenerbahçe maçındaki hataları hem tartışılmasına yol açtı hem de ona duyulan güvenin sarsılmasına. Kaleye iki takviye yapıldı. İlki Sırp asıllı Kanadalı kaleci Milan Borjan. Soruşturdum. Türk futbolunu konu alan ilk bloglardan birinin sahibi olan ve Amerika'da yaşayan Ahmet Bob Turgut kendisi için çok iyi bir kaleci olmadığını ve henüz Süper Lig'de direkt 11'e girecek yeterliliği bulunmadığını söyledi. Yani Korcan'ın hala şansı var. Takımdan ayrılan 3. kaleci Alican Şeker'in yerineyse Ofspor'dan Nihat Şahin getirildi. Sivas savunması gelecek sezon epey değişecek. Abdurrahman Dereli, Sedat Bayrak takımdan ayrıldı. Muhtemelen Uğur Kavuk da ayrılacak çünkü sözleşmesi bitti. Savunmaya takviye olarak Jacques Faty transfer edildi. Senegalli oyuncu Bologna'dan teklif aldığını fakat Sivasspor'u tercih ettiğini söylemiş. İtalya'dan talipleri çıkıyorsa iyi bir stoperden bahsediyoruz demektir. Umarım bu haber klasikleşmiş menajer oyunlarından biri değildir. Faty savunmanın göbeğinde, sağ bekte ve ön liberoda oynayabiliyor. Referanslar olumlu artık performansını bekleyeceğiz. Orta saha için yine Fransa'dan Maurice Belay dedikoduları var. Sol açıkta, orta sahanın hücuma bakan tarafında oynuyor. Alınabilirse güzel transfer olur. O da Faty gibi Sochaux'dan. Kamanan Sivasspor'un sembol futbolcularından biriydi. Tıpkı Mehmet Yıldız gibi. Kamanan takımdan ayrıldı ve Mersin'e doğru yola çıktı. Mehmet Yıldız'ın da ayrılacağı konuşuluyor. Pedriel, Eneramo elde kalan santrforlar olacak. Yıldız da ayrılırsa bir santrfor transferi şart olur. Sivasspor'un hamleleri ilgi çekici ve işin güzel tarafı bu sezona daha sıkı hazırlanıyorlar. Artık üstlerinden ölü toprağını attılar.

Kaynak : uzunpaslar.com
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.06.2011, 21:06   #424
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

SİVASSPORUMUZA SONUNA KADAR GÜVENİYORUZ ÇÜNKÜ TAKIMIN BAŞINDA BİZDEN BİRİ VAR EĞER BİLİCA GELİRSE TÜM TAKIMLAR BİZDEN KORKSUN DİYEBİLİRİM BEKLİYORUZ SENİ BİLİCA REİS
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.06.2011, 21:40   #425
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

En son alabildiğim bilgiler( oldukça sağlam bilgiler)

1-Daha önce burada ismini verdiğim 2 çek oyuncu (sağ bek ) adı geçmiş fakat daha sonra vazgeçilen isimler

2-Belayın transfer ihitmali DÜŞÜK...Hatta kaynağım bana o transfer olmayacak dedi

3-Golcü arayışları devam ediyor ve bu isim büyük bir ihtimal YERLİ forvet olacak...Birçok futbolcunun adı geçiyor ama kesin olmadığı için artık isim vermiyorum...

4-Ortasahaya Çek cumhuriyetinden bir oyuncu alınacak hatta o transferin bittiğini bile söyleyebilirm ama isim şu an veremem...

5-Takımdan gönderilmesi düşünülen yabancıların çoğunun sözleşmesi devam ettiği için (keita, ivanovs) bunların durumu şu anda belirsiz, dolayısıyla bunların gitme durumuna göre yabancı transferi netleşecek...Öyle çok yabancı ismi dolaşıyor ama belki Fatyden başka bir yabancı daha alınacak - ki o da dediğim Çek ortasaha- ve yabancı transferi belki de sonlanmış olacak.

6-Transferler özellikle savunma ağırlıklı olarak şekilleniyor.(Dolayısıyla Bilica ismi yine bir seçenek olarak kenarda lakin Eskişehire gitme ihtimali de yüksek )

7-Transferler İstanbul üzerinden yöentildiği için çok sağlam ve kesin bilgilere ulaşmak zaman alıyor ve giderek zorlaşıyor

8-Eldeki Yabancıların durumu şu an netleşmediği içi yerli transferi ağırlıklı bir çizgi izlenmesi daha güçlü özellikle Adanademirspordan alınan Murat iyi bir kumaş-Ayrıca gurbetç oyunculardan takip edilenler de var

9-Ek bilgi -belki bazı arkadaşların bilgisi vardır- Faty sağ bek ve stoperin yanı sıra ön libero da oynayabilen bir oyuncu...

10-Şu an yerli yabancı adı geçen 7-8 oyuncu olduğunu1 Hafta içinde transferin durumu ve gidişatının daha netleşeceği bilgisini aldım...
Alt 08.06.2011, 21:45   #426
furky.b
Usta Yiğido

furky.b - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

435 Mesajına 714 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 765 furky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISIfurky.b COK SEVILEN BIR KISI

Adanasporlu Murat Direct Oyniyabilecek Oyuncumu Sizce ?
Izliyenler varmi aranizda yoksa iyi bir yedekmi olur ?
furky.b isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda furky.b'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.06.2011, 21:48   #427
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
HAYALKAFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

4-Ortasahaya Çek cumhuriyetinden bir oyuncu alınacak hatta o transferin bittiğini bile söyleyebilirm ama isim şu an veremem...

Bu isim bazı arkadaşlarında dediği gibi Milan Černy mi acaba ?
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.06.2011, 21:48   #428
tavatir
Usta Yiğido

Alıntı:
furky.b Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gs altyapısında iyi olduğunu biliyorum. A takıma da çıkmıştı. Ama Denizlispor neden bu oyuncuyu daha alt kategoriye gönderdi bilemiyorum.

Bu arada hayalkafe kardeşim benim duyumuma göre alt liglerden yerli bir forvet oyuncusuyla görüşmüşüz. Oyuncunun adını şu an veremiyorum ama iyi bir oyuncu. Sen de aynı oyuncuyu duyduysan duydum demen yeterli
Alt 08.06.2011, 21:50   #429
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

arkadaşlar bilica'nın sivassporumuzla anlaşttığını söylüyorlar facebook sivasspor sayfasından.
Alt 08.06.2011, 21:52   #430
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
furky.b Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben izlemedim ama fanatik adanademirsporlu ve aynı zaman da galatasaraylı adanalı bir arkadaşa sordum Murat nasıl dedim ? (ki bu arada eski kalecidir ) süper valla eyi adam aldığınıza iyi etmişsiniz iyi yatırım dedi ama herşeye zaman gebedir unutmamak gerekiri

Etiketler
adı, atilla, bekliyor, bizden, cerny, cihan, dÖrt, geçenler, geliyor, gözle, karsiyaka, kivanc, ordu, semir, serdar, sivassporda, sivasta, stilic, takimindan, tamam, taraftar, temmuzda, transferde, transferleri, yolda, önce, özkan