Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Carlos'la devam edeceğiz
Alt 11.04.2014, 06:50   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Carlos'la devam edeceğiz

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın, Galatasaray’la oynayacakları kritik randevu öncesi takımına güveni tam.

Kırmızı- Beyazlılar’daki son durumu FANATİK’e değerlendiren Otyakmaz, ilginç tespitlerde bulundu, zorlu maç hakkında da iddialı konuştu. “Bu zamana kadar maazeretlerimiz vardı, olumsuz sonuçlar aldık” diyen Yiğidolar’ın patronu, “Ama güvenimizi kaybetmedik. Başarılı olacağımıza inanıyordum hep. Eksiklerimiz ve transfer hatalarımız sıkıntıya soktu bizi, daha iyi sonuçlarla ayrılaileceğimiz birçok maçta gereksiz kayıplar yaşadık. Ancak bundan sonra bu işin maazereti yok. 6 maçlık cezası sona eren Da Costa da takıma döndü. Galatasaray maçıyla yepyeni bir periyoda girmek zorundayız” sözlerini sarfetti.

Carlos’la devam edeceğiz

Tam kadro Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdürdüklerini dile getiren Mecnun Otyakmaz sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu teknik kadro, bu futbolcular, bizi Avrupa’ya götürecek. Bundan sonra hata olmamalı. Galatasaray maçıyla çıkışımız başlamalı. Bana göre Carlos ve ekibi başarılıdır. 2 yıllık mukavelemiz var. Önümüzdeki sezon da Roberto Carlos ve ekibiyle devam etmek istiyoruz.”

Sezonun futbolcusu Burhan

Son olarak bu sezon 12 gol 8 asistle müthiş bir performans ortaya koyan Burhan Eşer hakkında da değerlendirmelerde bulunan Otyakmaz, “Benim için takımdaki her futbolcumun yeri aynı. Ama Burhan Eşer bu sezon bana göre yılın futbolcusu” dedi.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
carlosla, devam, edeceğiz