Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Bizde yuttuk...! öyle mi?
Alt 24.04.2013, 08:20   #1
Rallim58
Gast

Standart Bizde yuttuk...! öyle mi?

İki hafta önce Sivas 4 Eylül stadında oynanan ve hakem Süleyman Abay ile yardımcılarının inanılmaz hatalı kararlarıyla gündem oluşturan Sivasspor-Gençlerbirliği maçında yazılan hakem raporu "Bu kadarda olmaz" dedirtecek boyutta.

Maçın 80. Dakikasında sarı kartı olan Tosiç, rakibi Sivasspor’lu Pedriel’e sert bir faul yaptı, ancak pozisyonla alakası olmayan Ermin Zec, hakemin yanına gelip "faulü ben yaptım" diyerek takımının 10 kişi kalmasından kurtardı ve sarı kartı kendisi gördü.

Yalnızca Pedriel ve Tosiç’in olduğu bir pozisyonda hakemin,sonradan pozisyonun olduğu yere gelen Ermin Zec’e sarı kart göstermesi, tribünleri adeta isyan ettirdi. Sivassporlu futbolcular uzun süre faulü Tosiç’in yaptığı konusunda hakeme itiraz etti, ama sonuç alınamadı. Maç sonrası yapılan bütün yorumlarda hakemin skandal bir karara imza attığı,pozisyonla ilgisi olmayan Zec’in gelerek takım arkadaşını kurtardığını,bunun da etik olmadığı belirtilerek, PFDK’nın bu futbolcuya ceza vermesi gerektiğinin altı çizildi.

Maça itiraz edip tekrarını isteyen Sivasspor,ikinci bir şokla karşılaştı. Konuyu bizzat Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’e ileten Başkan Mecnun Otyakmaz “ TFF Başkanı Yıldırım beye mağdur olduğumuzu ve bütün spor kamuoyunun aynı fikirde olduğunu söyledim. Fakat Demirören,hakemin raporuna “ Ben o pozisyonda Tosiç’in yaptığı hareketi kartlık bir hareket olarak değerlendirmedim,Ermin Zec’e ise itirazdan dolayı sarı kart gösterdim” yazdığını söyledi. Buda demek oluyorki bizim bu itirazımızdan lehimize bir karar çıkmaz. Bunlar şark kurnazlığı! Bir hata yapıyorlar,sonra bu hatayı telafi etmek için küçüldükçe küçülüyorlar,buna hiç gerek yok. Şunuda herkes iyi bilsin ki,hakemin raporuna kendini kurtaracak ifadeler yazması,sadece bizim değil sağ duyulu spor kamuoyunun da vicdanlarını sızlattı. Gözümüzün içine baka baka bu kadar yalan,bu kadar basitlik olmaz"ifadelerini kullandı. Hakemin bu raporu doğrultusunda yapılan fazla bir şeyin kalmadığını da hatırlatan Başkan Otyakmaz "70 milyonun ibretle ve hayretle izlediği bir pozisyonun altından kalkmaya çalışanlar Türk futboluna çok büyük zarar verdiklerini de bilmeleri lazım" şeklinde konuştu.

Hürdoğan Gazetesi
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Bizde yuttuk...! öyle mi?
Alt 24.04.2013, 08:27   #2
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Bizde yuttuk...! öyle mi?

Başkan söyleyeceğini söylemiş...

Otyakmaz, "70 milyonun ibretle ve hayretle izlediği bir pozisyonun altından kalkmaya çalışanlar Türk futboluna çok büyük zarar verdiklerini de bilmeleri lazım"
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.04.2013, 08:27   #3
izmirliyigido
Gast

Yapılanlar artık "YETER !.." dedirtecek boyuta getirdi. Yönetim çok fazla birşey yapmasa da, yaptıklarını söylüyorlar ama medya duymuyor, duyurmuyor. O halde iş taraftara düşüyor. İstanbul BŞB ve Trabzonspor maçlarında hakkımızın yenilmemesi için, hakem oyunlarına müsaade etmemek için DEV PANKARTLAR hazırlayalım.

Hakem hatalarına dikkat çeken, hakemlerin sahaya çıkınca okuyacakları, Tv'lerin, gazetelerin objektiflerinin gözünün içine sokacak pankartlar hazırlayalım. Bunun içinde üzerimize düşen neyse site yönetimi olarak göreve hazırız.

.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.04.2013, 09:05   #4
Alişan
Tecrübeli Yiğido

Alişan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 Alişan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Biz alıştık artık hakemlerin kendi kıçlarını kurtarmak için sivassporumuzu aleyhine çaldıkları düdükleri kendi hazırladıkları raporlarla bertaraf etmelerine bunu tff nasıl kabul ediyor anlamıyorum demirören beşiktaşı batırdı şimdide tff batıracak en güzel örneği milli takımın durumu bu tüpcünün burada kalması demek tff sonunun gelmesi demektir orayı bırakırsa belki birşeyler düzelir.
Alişan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.04.2013, 09:24   #5
hubidi
Acemi Yiğido

23 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 414 hubidi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Türk Futbolu nereye gidiyor NEREYE
Biz bu para DÜŞKÜNLERİN Keyfine göre hareket etmeye MECBURMUYUZ
hubidi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.04.2013, 09:37   #6
muspol58
Tecrübeli Yiğido

muspol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 muspol58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ulan tüp tarih oldu bu demirören denen ****** hala tarih olmadı bjk ve milli takımı yedi bitirdi şimdi gözünü sivassporuma dikti hakemlerle sivasımı yemeye çalışıyo ******,ben böyle federasyonun böyle MHK nın böyle hakemlerin ta ...... gerisini anlayın işte
Alt 24.04.2013, 09:44   #7
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Helal olsin baskanim. Gayet sert ve guzel bir aciklama olmus
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.04.2013, 10:15   #8
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Zec pozisyonda hic itiraz etmiyor bu yalana ancak gerizekalilar inanir
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.04.2013, 11:13   #9
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1486 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Macın o kadar durmasına verdıgı ek süreye ne demeli mac 8 dk durdu hakem 3 dk uzattı sacmalık üzerine sacmalık yapıldı

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Abdullah DuMaN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.04.2013, 13:29   #10
pepsiyusuf
Acemi Yiğido

15 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 pepsiyusuf ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Fenerbahçe gençlerbirliği maçında yenildi.Fenerbahçe maçında kart ihalili yüzünden oynaması gereken futbolcu oynadı. Buda fenerin işine gelmediği için maç tekararı için federasyona gidebileceği,sivasın maçı iptal olabileceğini düşünüyorum. gazetelere baktım göremedim. bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim
pepsiyusuf isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bizde, yuttuk, Öyle