Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: M.Yıldız ve Keita kadro dışı
Alt 14.10.2010, 09:20   #1
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: M.Yıldız ve Keita kadro dışı

Bana göre doğru bir karar kaçıncı haftaya geldik Ne takımın kaptanı olarak bir varlık gösterebildi nede forvet olarak. Demekki kadro dışı kalmayı hak edecek kadar bir şey yapmış. Son dönemlerde kendinde bir şey görmeye başlamıştı
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ahwettt'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.10.2010, 09:21   #2
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1581 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

M.Yıldız ve Keita kavga etmişler bundan dolayı Hoca raporunu hazırlamış ve süresiz kadro dışı bırakılmışlar.Haber kaynaklarına düşen son bilgiler şu anda bu.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.10.2010, 09:24   #3
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
M.Yıldız ve Keita kavga etmişler bundan dolayı Hoca raporunu hazırlamış ve süresiz kadro dışı bırakılmışlar.Haber kaynaklarına düşen son bilgiler şu anda bu.
o zaman doğru bir karar vermiş mesut hoca
Alt 14.10.2010, 09:24   #4
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 635 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Hoca bir bir demecinde demişti ki: "bir kıvılcım yeter". sanırım bu kıvılcımı hoca kendine göre yaptı, keita M.Yıldızın süresiz kadro dışı kalması hocanın egosunu tatmin etmeye yönelik kıvılcımın ilkiydi, gerisi de gelecektir.Kamuoyuna duyurulu demiş yönetim peki kamuoyunu duyurduğun kadro dışı koyma yaptırımının arka planını da açıklasanız daha etik olmaz mı?neden disiplinsizlik yapmışlar bunu da yaz ki taraftar kimin haklı kimin haksız olduğunu anlasın.
M.Yıldız kadro dışı forvette kim olacak, uoksa pediral suareze yer açmak için mi yaptın bunu hoca.Keita senin transfer ettiğin orta saha oyuncuları hem saidodan hem de sedattan iyi iken neden bu sindirmezlik.buradan şu algılanıyor ki, hocanın oyuncular üzerindeki hakimiyeti kaybolmuş, hoca da disiplin cezası ile hakimiyet kurmaya çalışıyor.takımın gidişatını umarım olumsuz etkilemez bu durum.bakalım ne olacak, birilerini bu takımın üzerinden kirli ellerini çeksin, çeksinki takım kendisine gelsin.İlerleyen haftalarda gerek M.Yıldızı gerekse keitayı arasak ne olacak, hangi yüzle bu oyuncuları tekrar kadroya katacan sayın hoca, sayın yönetimdekiler.hamle yapacaksanız, hamlenin en uç noktadki sonuçarını da hesaba katmalısınız, yoksa ters teper bunu da unutmayın.....
Alt 14.10.2010, 09:24   #5
burakkova
Usta Yiğido

burakkova - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

308 Mesajına 555 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 burakkova BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

ayrıntılı bir açıklama gelir. bekleyip görmek lazım acaba neden kadro dışı kalmışlar. çok kötü oldu. her şerde bir hayır vardır. umarım takıma hayırlı olur. olan olmuş artık.
burakkova isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı burakkova'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.10.2010, 09:27   #6
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

artık ben bu takıma diyecek bir laf bulamıyorum...pes doğrusu..
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.10.2010, 19:48   #7
sindy58
Acemi Yiğido

23 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 547 sindy58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

öncelikle cok üzgünüm mesut hoca bu karar için doğru bir zaman değildi.ewet .peki profosyonel bi futbolcu için bu davranış doğrumudur ASLA ben kınıyorum her ne yaşanmışsada büyüklüğü mecnun başkandan beklerdim acıkcası şu zaman ceza verilecek zaman değildi kendi aranızda halledebilirdiniz umudum yoktu kayseri macında şimdiyse olmayan umudum da tükendi hem ayrıcada ceyhun un kaptanlığını da şahsen istemiyorum hala futbolun bi takım oyunu olduğunu benimseyemeyen birisinin takıma kaptal oluşunu benimsicene inanmıyorum cok bencilce oynuyor kaptanlığıda böyle olursa way geldi sivassporun haline dahada ne diyim yazık SİVAS A YAZIKKKKKKKKKKKKKKKKKK BİZ TARAFTAR OLARAK HAK ETMİYORUZZZZZZ
sindy58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.10.2010, 09:29   #8
hayrettin100
Yeni Yiğido

9 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hayrettin100 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Mademki ecelim geldi neden cami duvarına işemiyorum.Tek cümle ile olayın özeti bu.
hayrettin100 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.10.2010, 09:42   #9
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

hep beraber kolkola bank asya ya doğru yolculugumuz başlamıştır hayırlı olsun hoca takımda disiplini sağlayamadı demekki kaptan mehmeti delirtecek şeyler oluyor. bu hocadan bir şey olmayacagı ortaya çıktı . kayseri bize 3 atar diye düşünüyordum . bu olaydan sonra 5 olur artık inşallah yanılırm...
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.10.2010, 11:28   #10
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 979 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hep beraber kolkola bank asya ya doğru yolculugumuz başlamıştır hayırlı olsun hoca takımda disiplini sağlayamadı demekki kaptan mehmeti delirtecek şeyler oluyor. bu hocadan bir şey olmayacagı ortaya çıktı . kayseri bize 3 atar diye düşünüyordum . bu olaydan sonra 5 olur artık inşallah yanılırm...
Bu ne biçim yorum size katılmıyorum hak eden cezasını bulacaktır kimse sivasspordan üstün değildir bana göre mehmet haketmiştir
yigidolar06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bakkal, diledi, duyuru, dışı, dışılar, ettiler, kadro, kaldı, kavga, kaydi, keita, kulübümüzden, mehmet, myıldız, neden, niye, sİvas1in, sİvasin, İdmanda, yildiz, yildizi, yıldız, Özür