Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Sabrın Sonu Selamet
Alt 03.01.2011, 10:38   #1
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 922 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Sabrın Sonu Selamet

Baylar Bayanlar ;

Bu Yazıyı Yazmak İstedim Gereksiz Görülürse Forum Yönetimi Konuyu Kaldırabilir En Ufak Bir Kırgınlığım Olamaz...

Son Zamanlarda Özelliklede Devrearası Geldi Geleli Sayısız Futbolcu İsmi Heryerde Geçtiği Gibi Sitemizdede Geziyor.Bunlar Gayet Normal.Bir Transfer Döneminde Her Takıma Sayısız Futbolcu Gelir Gider Ancak kontrat İmzalayan Belki O Hayali Gelip Gidenlerden Hiç Biri Olmayabilir...

Şuan Takımımız Zor Durumda ve Yanlış Yapmaya En Ufak Bir Şansımız Yok.Biz Taraftar Olarak Görevimizi Yapacağız , Yönetim Yönetimsel Olarak , Hoca İşleyiş ve Taktiksel Olarak , Futbolcuda Sahada İşini Yapacak.Ancak Aramızda Öyle İnsanlar Var ki Ben Onları Sivassporlu Olarak Nitelendirmiyorum Kesinlikle Yönetime Veryansın Ediyor , Veriyor Veriştiriyor , Eleştiri Diyeceğim Ama Eleştiri Dersem Bana Herkes Küfreder Eleştiriden Öte Yakıştırmalarla Suçluyor.

Transfer Sezonu Kapanmamış , Daha 1 Ay Var Bunca Yersiz Eleştirileri Bir Sivassporlu Olarak Yönetimime Yakıştıramıyorum Ben.Geçmişte Hatalar Olmuş Olabilir , Yanlış Transfer Politikaları ve Yönetimsel Hatalarda Had Safhada Olabilir Ancak Yeni Hocamız Gelmiş Yeni Bir Hava Yakalanmış Her şey Biraz Güzelleştiği Sırada Takviye Yapılmaya Gelmiş SIra Ancak Sanal teknik Direktörlerimizin Yerin Dibine Batırıcı Lafları Bir Sivassporlu Olarak Beni Yaralıyorsa Emin Olun Bu Siteyi Takip Eden Yönetimi de Yaralar Rıza Hocayı da Yaralar....

Transfer Sezonu Biter , Geçen Yıl ki Gibi Fiyasko Transferler Olur , Tamam Eleştiriyi Anlarım.Daha Gelen Giden Yok Hayali Kişilerin Gelmemesi Üzerinden Senaryolar Üretip Yönetime Ağır İthamlarda Bulunmak Kimseye Yakışmaz...

Unutmayın Dere Geçilirken At Değiştirilmez...Şuan Beğenmediğinizi Öne Sürdüğünüz Yönetim Farzedelim ki Görevi Bıraksın Küme DÜşeriz Başka Açıklaması Yok.Biz Sivaslılara Fedakarlık Yaraşır.Zor Zamanımızda Kenetlenmeliyiz.Vesveseler Üretip Kaos Ortamı Yaratmak Yerine Sabredelim Bakalım Kimler Geliyor.Eğer ki Transfer Sezonu Biter Bitmez Tatmin Edici Transferler Olmazsa İlk Eleştiriyi Ben Yapacağım.Ama Eleştiride Seviyeli Olmak Kaydı ile...

Son Olarak Burasını Herkesin Okumasını Rica Ediyorum...
Son Zamanlarda Yönetimi Yerden Yere Vuran Konular Açılması ve Eleştiri Mahiyetinden Uzak Resmen Saldırı Mahiyetinde Olan konu ve Yorumların Eklenmesinin Amacı Ne Yönetimi Ne Takımı Eleştirmek Maksadında Değildir...Kanımca Bu Site ile Bazı Odak Noktalarını Karşı Karşıya Getirmek İçin Maksatlı Yapılan Faaliyetlerdir...Site Yönetiminin Bunlara Mahal Vermemesini Rica Ediyorum....
Saygılar
Alt 03.01.2011, 10:45   #2
sabri58058
Yeni Yiğido

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sabri58058 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sabrın Sonu Selamet

slm nereye kadar ne zmn bu bombalar patlıyacak yaww
sabri58058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sabrın Sonu Selamet
Alt 03.01.2011, 10:46   #3
turks
Yiğido

132 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 541 turks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çok yerinde özetleyici zamanlama olarakda tam zamanında ele alınmış bir konu teşekkür ederim aynen dediğiniz gibi hayali transferlerle yönetim eleştiriliyor bekleyip görmemiz bu anda en mantıklısı
turks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı turks'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.01.2011, 10:55   #4
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Neden kapatılsın bu konu ? Gayet güzel bir yazı olmuş. Kendini bilmez birkaç kişinin yazdıkları siteyi ve site yönetimini bağlamaz. Bilakis bu taraftar sitesi her zaman Yönetimin ve takımın yanında olan nadir taraftar sitelerinden biridir. Birkaç kişi bilerek ortalığı karıştırıyor ve site yönetimi ile Yönetim ve başkanı karşı karşıya getirmeye çalışıyorlar ama başaramayacaklar.

Güzel yazın içinde teşekkürler gardaşım.

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.01.2011, 10:58   #5
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1579 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Kardeşimiz gerçekten güzel bi konuya değinmiş.Bu güzel yazının giriş kısmı hariç tamamına katılıyorum.Bu takıma gönül verdiysek ki verdik biraz sabredip beklememiz gerek.Bizler sabırsızlanıyoruz biz zannediyoruzki bu takımı sadece bizler düşünüyoruz,Belkide yönetim bu sıkıntılı günlerde uyku bile uyumuyor,Birşeyler yapmaya çalışıyor bizlerin haberi yok.

Son sözüm sabredip bekleyeceğiz konuda'da belirtildiği gibi bekleyelim görelim ona göre eleştirimizi yapalım,Tabi bu eleştiriler seviyeli olmak kaydı ile..
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.01.2011, 11:13   #6
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Sabırlı olmak gerek doğru bir teşhisde bulunulmuş.Yorumlarda en dikkat edilmesi gereken karamsarlığa düşülmemesi ve her türlü kişileri ağır şekilde eleştirmemek olmalı.Burası forum olarak çeşitli haber ve yorumların özgürce yapıldığı yer olması hasebi ile herkesin düşüncesine saygı duyulmalı, düşünceler dile getirilirken de diğer insanları küçümsememeli ve onlara hakaret edilmemeli.Transfer dönemi başladı ise yönetim de teknik heyetin raporu doğrultusunda hareket edecektir şüphesiz, istenilenler alınamazsa da bundan sorumlu olanlar olacaktır.bizlere düşen de takıma destek çıkmaktır.
Alt 03.01.2011, 12:38   #7
kimyamurat58
Acemi Yiğido

22 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 494 kimyamurat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

zaman her şeyin ilacıdır...
kimyamurat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kimyamurat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.01.2011, 12:59   #8
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 829 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

evet yazılanlara aynen katılıyorum. kendini bilmezce ağır hakaret içeren yazıların yazılması çok ama çok yanlış. zaten bizim taraftar olamamızdaki yatan en büyük eksikliğimiz bu. sadece gereksiz eleştiri. kırıcı bir lisan çok yanlış. bu yönetim gitse acaba kim devralacak sivassporu. bir zamanlar yönetime kimsenin buklunmadığını nerdeyse kapısına kilit vurulacağı günleri neden unuttuk. mecnun başkan gerektiği gibi yapıyor. amaçları nedir bu ortalığı karıştıran kişilerin anlamıyorum.
Alt 03.01.2011, 13:01   #9
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Güzel konuya değinmişsin, ancak şunu da unutmamak gerekir:

Ben 2 tane sivasspor forması alıp klübe para kazandırıyorsam, öğrencinin biri yemek alacağı paraya gidip bilet alıyorsa, birisi Sivasspor'u izlemek için digiturk alıp dolaylı yoldan takıma destek veriyorsa, ya da birisi maddi destekte bulunmasa bile bütün manevi desteği ile takımımıza destek veriyorsa, bu insanlar bu destekleri afrikadan bedava futbolcu gelsin, üçüncü ligde oynayacak topçu sivassporda oynasın diye yapmıyor.

Sana katılıyorum, yönetime yönelik ağır eleştirileri ben de hoş bulmuyorum, ama taraftarın tepkisini ve taleplerini bugünden dile getirmemesi için hiçbir sebep yok. Arz ve talep iç içedir, biz talep edeceğiz ki arz olsun. Transfer sezonu bittikten sonra tatmin edici transferler olmazsa ilk eleştiriyi ben yapıcam demişsin ama transfer sezonu bittikten sonra dert yansak neye yarar.

Nasrettin hocanın oğlu ve su testisi hikayesi biliyorsun. Bizim testi çok kez kırıldı, taraftar olarak o günlerde sesimizi çıkartmadık. Bir de nasrettin hocanın taktiğini deneyelim, şimdiden eleştirilere başlayalım, bakalım ne olacak...
kadirakin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı kadirakin58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.01.2011, 13:20   #10
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Yazı iyimserlik açısından güzel.Bazı kısımlarına da katılıyorum.Özellikle bazı arkadaşlar sırf eleştiri yapmak için çaba sarfediyorlar.Eleştiri ile hakareti karıştıranlar var aramızda.Ancak bir noktayı belirtmeden geçemeyeceğim,transferler bir yapılsın transfer sezonu bitsin sonra eleştiri yapın diyorsun peki transfer sezonu bittikten sonra eleştiri neye yarar.Biz transfer yapılsın diye eleştiri yapıyoruz son pişmanlık fayda etmez.Yönetimin geçen seneden ders aldığını umuyorum herşey SİVASSPOR için.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
sabrın, selamet, sonu