Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yiğidolar gözünü fena kararttı
Alt 21.11.2012, 00:24   #21
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 801 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Yiğidolar gözünü fena kararttı

ligdeki puan durumunu goz onune alirsak altimizdaki takim kesin yenmemiz lazim yenip puan farkini alttaki 7 takimla acmazsak biz zor durumda kalabiliriz
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Yiğidolar gözünü fena kararttı
Alt 21.11.2012, 01:30   #22
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 537 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yiğidolar gözünü fena kararttı

[QUOTE=kamışlı58;816821]
Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gözünü karartmak değil, eğer hepsinde (buna RIZA hoca da dahil) birazcık Mehmet NAS yüreği varsa, biraz vicdan varsa son 5 maçı onur meselesi yapıp oynarlar bütün maçları kazanırlar. Kazanırlar çünkü Uğur hariç tüm futbolcularda bu yetenek ve kabiliyet var. Hele hele ERMAN KILIÇ ve ENERAMO isterlerse ligin tozunu atarlar. Ama neden oynamıyorlar, Rıza hoca neden oynat(a)mıyor anlamak mümkün değil.

Oynayın şu 5 maçı kazanın yüzümüzü yerden kaldırın. Lige bir bakın Orduspor birşey yapamadığı halde, çoğu spor kamuoyunda Orduspor'un 2 senede ki başarısından söz ediliyor. Ne yapmış ki Orduspor? Birkez lider mi olmuş? Yaptığı en iyi derece 7. haftada bir kez yakaladığı 2.lik bu haftada 10. sırada ki bir takım övülüyor. Biz 2 yıl üstüste toplam 33 hafta lider olduk, şampiyonlukları kaybettik. Bu misyonumuzu kullanmak varken sıradan bir takım olup çıkıverdik.

Her hoca, takımlarını kendi kişiliği gibi oynatır derlerde inanmazdım. İşte görüntü ortada. 2007-2008-2009 yıllarında ki agresif, saldırgan, bol gol, bol galibiyet alan bir takımın yerine bu sene pısırık, üretken olmayan, 1 gol atınca geriye çekilen, vasat ve silik bir takım. Bilmem ne dediğimi anlatabildim mi?

Uyanın arkadaşlar, atın üzerinizde ki şu korkaklığı, uyuşukluğu. Vallahi hepiniz şu Türkiye Liglerinin en iyi futbolcularınızdan birilerisiniz. İsterseniz şu 5 maçı da alırsınız. Ama isterseniz !..

biz sadece konuşuruz booooş boooooooooooooooooooooooooş

daha benim 3 tane sivas formam olmadı 5 yıl önce olimpiyat stadının önünde karavandan 1 sivas forması aldım okadar benim sivasspordan ne başarısı beklemeye hakkım var utanmadan sıkılmadan ben sivasspoluyum diye geçinenlere ne demeli istanbuldali hiçbir maçı kaçırmam öyle ahım şahım taraftarımızda yok maça gelenleri de çoguynantanıştık birbirimizi tanıyoruz
kimse palavra atmasın lafa gelince booş boooş kunuşuruz icraata gelince kimseyi bulamazsın adres sormaya

.sivaslı olmak sivasspor gibi bir takıma sahip olmak herkese nasip olmaz
kıymetini bilelim
sivasspor bütün sivaslıların takımıdır. sen 5 verdin ben 10 verdim. öbürü ben atkı aldım biri sapka aldım biri forma aldım. herkes elinden geldigince yardımını yapıyor. sivasspora destek olmayan basarını istemeyen adam gelip burada konusmaz zaten. elestiride yapmaz. bizi iyi olalım diye kendi aramızda fikirlerimizi paylasıyoruz. kardesim biz istemiyormuyuz herseyin en iyisi takımımız ve sehrimiz için olsun. Sen hangi takımı izliyosun bilmiyorum ama su an gidisat cok vahim. takımda ruh yok. sevgi yok. inanclarını bile kaybetmişler. macı izlerken bile burdan basımıza gelecegi farkedip yorum yapıyoruz. bakarsan formlardaki konulara coguda cıkıyor. ordaki arkadaslar ellerinden geleni yapmazsa. herseylerini ortaya koymazsa ne destegi bekliyorlar acaba. ben stada bu ezik futbolu izleyimde kahrolayım diyemi gidiyorum. elinden geleni degil daha fazlasını yapmaya calısacaklarki hem sivassporumuz hemde kendi kariyerleri acısından olumlar işler ortaya cıksın. bizlerde burda takımımızın iyi mücadelesinden bahsedelim. bakalım kayseri macı giderse bahaneler ne olur. o zamanda cıkıp sahip cıkın diyebileceklermi. yoksa erkek gibi cıkıp bizler hatalıyız diyip taraftardan özür dileyebileceklermi. insallah yeneriz diyorum ben gene. bunlarada gerek kalmaz.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
fena, gözünü, kararttı, yiğidolar