Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Erman Eğer Gidecekse
Alt 01.05.2013, 22:44   #11
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Erman Eğer Gidecekse

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Daha bugün RadyoSpor'da konuşmuş Erman. Olayın ilk ağzı Faruk Taşseten'den ziyade Erman olduğundan onun açıklaması daha itibar edilecek noktada.

Bu arada benim konuyu açmaktaki maksatım eğer Erman'ın gitmesi kesinleşirse para kazanılmasının sağlanması içindir.
Gidecekse para kazanılması için "konu açmanız" doğrusu senin, benim kadar yönetimdeki arkadaşlarda biliyor, düşünüyor...

Bu tür konulara yer verilmesi ile kafa karışıklığına sebebiyet vereceği düşüncesiyle konu açılması ne kadar doğru tartışılır...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Erman Eğer Gidecekse
Alt 01.05.2013, 22:51   #12
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Erman Eğer Gidecekse

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Asist tablosunda zirvede şu anda. Bana kalırsa en önemli oyuncularımızın başında geliyor.
Ben Erman'a kötü demiyorum.Bende kalmasını isterim fakat 30 yaşındaki oyuncuya kimse yatırım yapmaz.Erman bu form grafiğini 1 en fazla 2 yıl daha sürdürebilir.Eğer Eman bize geldiğinde yaşadığı uyum problemini yaşarsa bence parlamadan kaybolur gider.Böylede bir risk var.Bu yüzden kimse bonservis bedeli vermek istemez.
Erman'ın da bu saatten sonra göz önünde olmak için falan uğraşacağını sanmıyorum herşey parada bitiyor.Futbol oynamak isteyen oyuncu Sivasspor'da kaptan olarak oynar,sözde büyük takımlarda yedek kulübesinde oturmaz.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Eğer Gidecekse
Alt 01.05.2013, 23:23   #13
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 847 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Eğer Gidecekse

Atıf dışında kim giderse yolu açık olsun yönetim işini bilir takımdan birileri giderse alternatifi varsa bulunursa gider yoksa zaten anlaşma sağlanır bu her futbolcu için geçerli
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Dark Force'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.05.2013, 23:31   #14
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

gidenler, kalacak olanlar çoktan şekillendi burada boş yere nefes tüketmeyin..ayrıca erman ve kamil yüzde 90 ayrılacak onu da söyleyeyim...30'una gelmiş bir topçuya hele ki de bu Türkse kimse bonservis vermez kolay kolay...
Alt 01.05.2013, 23:46   #15
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Erman gitsin bu kadar bağlanmayın futbolculara.Bizden gidenlerin hali ortada.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yener_sahin'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.05.2013, 01:21   #16
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 537 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu taraftar gibi kimse onu bagrına basmaz. Ama işte para ve sözde büyüklük futbolcuların kafasını karıstırıyor. Gidersede kalırsada bizim için bir önemi yok. Cünkü bizde koskocaman SİVASSPOR camiyasıyız takımımıza elbette iyi oyuncular getirecek gücteyiz.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.05.2013, 01:43   #17
kangalli58yasin
Tecrübeli Yiğido

kangalli58yasin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

75 Mesajına 106 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 kangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOKkangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOK

Erman giderse o zaman mutlaka Kamil'in gitmesi önlenmeli. Eneramoda giderse o zaman ne güzel Piech ile uyum saglar sahada tabii eger riza hoca ikisini bir anda oynatirsa. Aatif'a deyinmeye gerek yok performansi ortada son IBB macinda Kamil ile birlikte cok etkili oyun sergilediler
Alt 02.05.2013, 10:12   #18
nightmare58
Tecrübeli Yiğido

nightmare58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

251 Mesajına 468 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 nightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOKnightmare58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sivasspor'da bir şeyleri kanıtlamış, kaptanlığa kadar yükselmiş bir oyuncu, yönetim istemediği sürece gitmez bence.
nightmare58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı nightmare58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.05.2013, 13:55   #19
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Öncelikle Grosicki , beyin olarak piskolojik olarak takimda kalacagini yüzde 10 bir oran bile veremiyorum.

Erman Kilic ise kalmasindan yanayim , cünkü adam her ne olursa olsun kendini gelistirmis ,ve her posizyonda yi oynayabilen bir yildizimiz.
Belki kendisini gec gelistirmis olabilir , 30 yasinda olabilir, ama önemli sakatligi yoksa, 2-3 yil rahat oynayabilir.

Grosicki'yi bence iyi bir paraya satmaliyiz , ama eger eski Grosicki gibi oynayacaksa tabiki kalmasindan yanayim.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2013, 17:11   #20
bigacti0n58
Yiğido

bigacti0n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 488 bigacti0n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar yalan haberlere inanmayın yönetimden sağlam kaynaktan aldım haberi aslında paylaşmamam lazım ama yalan haberler cirit atınca kendimi tutamıyorum.
Erman: gitmeyecek sivasspor'u kolay kolay bırakmaz nedeni ise maddi.Çünkü erman'a en iyi para veren takım Sivasspor primler sivasta oldukça yüksek,taraftara bağlılıgını zaten herkez biliyor.Erman zor gider diyorum haberler sağlamdırr...
Ziya:Ziya'ya gelelim şimdi Ziya Erdal'ı Fenerbahçe'nin teknik adamı Aykut Kocaman oldukca ısrarlı bir şekilde istiyor yerli transferde en çok istediği oyunculardan Ziya'yı yönetimimiz iyi para verirlerse satmayı düşünüyor.
Grosicki:Grosicki ise dikkat ettiyseniz son maçlarda güzel oynuyor istanbul bb. maçında 3 asist yaptı bunun nedeni Grosicki yönetimle konuşmuştur.Yönetime açıkca ben oynamak istemiyorum gitmek istiyorum demiştir yönetim ise kalan maçlarda iyi oyna iyi bir fiyat verirlerse satarız demiştir bu yüzden güzel oynuyor.Satılması tekliflere bağlı ancak büyük ihtimal satılır.
Eneramo:Eneramo büyük ihtimal Türkiyeden bir takıma Not:gidecek. yine bir yere gidemesse kalır sivasta.
Diğer transferleride paylaşırım merak etmeyin sıkıyor bu diyenler olabilir inanmayan bu kişilere cevabım şudur : İnanmıyosan inanma kardeşim ben durduk yere sıkmam benim dediklerimçıkacak görürsünüz büyük bir şey olmassa dediklerim hepsi olacaktır.
bigacti0n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda bigacti0n58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
eder, erman, gidecekse