Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçın Hakkı Beraberlikti
Alt 02.10.2011, 23:10   #21
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Maçın Hakkı Beraberlikti

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivas'ın maçı dururken Fb maçını izlemişsin ve bunu söylüyorsun sıkılmadan !!! O halde Antu com. da yap maç yorumunu kardeş :( Burası Sivasspora gönül verenlerin sitesi hatırlatıyım :(
DEĞERLİ ABİCİM YANLIŞANLAŞILMIŞIM GALİBA BENİ BURDA BİLEN BİLİR SİVASLI OLUPDA BAŞKA TAKIMI TUTANLARA KARŞI ANTİPATİM VAR VE BEN SİVASSPORDAN BAŞKA TAKIMI TUTUYORSAM BURDA 2 SATIR YAZMAK NASİP OLMASIN BENDE LİG TV YOK MAÇI LİGTV OLAN KAHVEDE İZLEMEK ZORUNDAYIM TRABZONLULARIN KAHVESİ ORDADA FB -İBB MAÇI VARKEN SİVAS-ANTALYA MAÇINI VERMİYORLAR ANCAK FB MAÇI BİTTİKTEN SONRA LİGTV 2 KANALINI AÇTIRDIM SİVAS-ANTALYA MAÇININ 2.YARISINI ÖYLE İZLEDİM BİLMEM ANLATABİLDİMMİ BÖYLECE BENİM ANTU COM MANTU COMLA İŞİM OLMADIĞINIDA ÖĞRENMİŞ OLMUŞTURSUNUZ BEN SİVASSPOR İÇİN İSTANBULDAN ANKARAYA DEFALARCA DEPLASMANA GİTMİŞ ,SİVAS 2.LİGDEYKEN SINAVI BIRAKIP DARICADA SON 35 DAK SEYRETMEK İÇİN GİTMİŞ SİVASSPORUN İSTANBULDA OYNADIĞI TÜM MAÇLARA GİTMİŞ 4 5 MAÇ HARİÇ TFF Yİ PROTESTO ETMEK İÇİN TOPLANAN 15 20 KİŞİDEN BİRİYİM BU VESİLEYLE BUNLARIDA BİLMİŞ OLURSUNUZ ______SAYGILARIMLA
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.10.2011, 23:37   #22
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
DEĞERLİ ABİCİM YANLIŞANLAŞILMIŞIM GALİBA BENİ BURDA BİLEN BİLİR SİVASLI OLUPDA BAŞKA TAKIMI TUTANLARA KARŞI ANTİPATİM VAR VE BEN SİVASSPORDAN BAŞKA TAKIMI TUTUYORSAM BURDA 2 SATIR YAZMAK NASİP OLMASIN BENDE LİG TV YOK MAÇI LİGTV OLAN KAHVEDE İZLEMEK ZORUNDAYIM TRABZONLULARIN KAHVESİ ORDADA FB -İBB MAÇI VARKEN SİVAS-ANTALYA MAÇINI VERMİYORLAR ANCAK FB MAÇI BİTTİKTEN SONRA LİGTV 2 KANALINI AÇTIRDIM SİVAS-ANTALYA MAÇININ 2.YARISINI ÖYLE İZLEDİM BİLMEM ANLATABİLDİMMİ BÖYLECE BENİM ANTU COM MANTU COMLA İŞİM OLMADIĞINIDA ÖĞRENMİŞ OLMUŞTURSUNUZ BEN SİVASSPOR İÇİN İSTANBULDAN ANKARAYA DEFALARCA DEPLASMANA GİTMİŞ ,SİVAS 2.LİGDEYKEN SINAVI BIRAKIP DARICADA SON 35 DAK SEYRETMEK İÇİN GİTMİŞ SİVASSPORUN İSTANBULDA OYNADIĞI TÜM MAÇLARA GİTMİŞ 4 5 MAÇ HARİÇ TFF Yİ PROTESTO ETMEK İÇİN TOPLANAN 15 20 KİŞİDEN BİRİYİM BU VESİLEYLE BUNLARIDA BİLMİŞ OLURSUNUZ ______SAYGILARIMLA
Eyvallah kardeş
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2011, 01:41   #23
yiğidobaytar58
Yiğido

yiğidobaytar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 yiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISIyiğidobaytar58 COK SEVILEN BIR KISI

rıza hocamız güvenimizi asla boşa çıkarmayacak....
Alt 03.10.2011, 07:40   #24
B.Demirci
Yiğido

B.Demirci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

125 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 B.Demirci ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Kötü oynayıp 2 gol atabiliyorsa bu takım da iş var demektir. Ben; Antalya deplasmanı çok zor diye şartlandığımız için berabere kaldık diyorum. Takımı teknik heyeti tebrik ediyorum. Kolay maç yok. Tüm maçlar zor yeterki biz oyuna karakterimizi ve gücümüzü yansıtalım alamayacağımız maç yoktur. Zafer zafere inananlarındır. Ne diyor İstanbul BB. nin hocası ben diyor her zaman futbolcularıma maçı alacaklarına inandırarak maça çıkarıyorum. İnanmazsan başaramazsın diyor. Demekki fark burda ortaya çıkıyor. Tabi kuru kuruya inanmakla olmuyor gayret etmek bunun için can hıraş çalışmak gerekiyor. Gevşemek yok, gerilemek yok. Biz şampiyonluğa oynarken oyuncu kalitemiz profilimiz bugünkü takımdan çokmu iyi idi. Yook. Ama bir inanmışlık ve kendine güvenmişlik vardı. Takımda taraftarda inanıyordu ve kendine güveniyordu.
B.Demirci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2011, 09:08   #25
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
58 SiVaSıM 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
rıza hoca senin sayende 1 puanla dönüyoruz rahat kazanacağımız maçtan.rasmussen-cihan yılmaz değişikliği ne allah aşkına rasmussen 50 dakkada oyundan alınacak adam mı madem çıkarıyosun cernyi al allahtan 1 puanı kurtardın
Maçın tamamını izleyenler rıza hocanın ileriye çıkın önde basın diye bağırdığını duymuştur rasmuşsen dahil 1 0 in verdiği rahatlıkla geriye çekildiler ve iki gol yedik ve hâlâ ileriye çıkmıyorlardi değişiklik şarttı zaten cihan yılmaz girdikten sonra takım önde basmaya başladı ve beraberlik golünü buldu rasmuşsen sahada kalsa bulamayabilirdik
Alt 03.10.2011, 14:38   #26
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Çok iyi oynamadığımız bir gerçek ... O yüzden deplasmanda 1 puan iyidir
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2011, 21:37   #27
nuri_58
Usta Yiğido

nuri_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

582 Mesajına 801 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 933 nuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekanntnuri_58 ist jedem bekannt

ßeRaßeRLiK hakkımız olabilir ama 1 puan az ... üst üste galibiyetler almalıyız ... playoff u düşünüyorsak
nuri_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2011, 22:29   #28
threestar58
Yiğido

threestar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 535 threestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblick

riza hoca, bu yeni sezonda bu takim,i super lig,de tutabilir,se bir yil daha kalmasini isterim tabikii birinci sinif oyuncular (maliyet,i yuksek) transfer yapmak sarti,yla
threestar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2011, 22:37   #29
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 702 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bana göre iyi bir futbol oynamadik ancak bazen kötü oyunla puan alamsinida bilmemiz gerek.
Yine suda bir gercek Riza hoca bir puan icin gitmis futbolcularida buna adapte etmis.Cünkü öne geciyoruz takim geri cekiliyor yenik duruma düsüyoruz takim canavar gibi saldiriyor rakip takima önde basarak takim olarak hep beraber hem defansata,hem orta,ve ileride ancak yenik oldumuz durumda her halukarda bir puan basaridir deplasmanda güclü Antalya karsisinda.
acaba üc puan icin gitsek ne olurdu????
Alt 04.10.2011, 00:06   #30
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Kasim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bana göre iyi bir futbol oynamadik ancak bazen kötü oyunla puan alamsinida bilmemiz gerek.
Yine suda bir gercek Riza hoca bir puan icin gitmis futbolcularida buna adapte etmis.Cünkü öne geciyoruz takim geri cekiliyor yenik duruma düsüyoruz takim canavar gibi saldiriyor rakip takima önde basarak takim olarak hep beraber hem defansata,hem orta,ve ileride ancak yenik oldumuz durumda her halukarda bir puan basaridir deplasmanda güclü Antalya karsisinda.
acaba üc puan icin gitsek ne olurdu????

güzel bir tespit...belki de 3-4 yıl öncesinde zirveye oynamaya ve içeride dışarıda kazanmaya epey alışmıştık ama son 2 yıldır beklemediğimiz bir şekilde oturmuş takımımız ve sistemimiz yok olunca ağır bir travma yaşadık ve daha yeni yeni bunu atmaya çalışıyoruz...bunu atarken de birden bire üst üste galibiyetleri beklemek yani hep o eski günlerle kıyas yapmak doğru olmaz...bu sene şu tablo ve son 2-3 haftadır oynana oyuna bakarsak kümde kalmaya oynadığımız 2 seneye göre biraz daha toparlanmış görünüyoruz...inşallah bu durum daha da iyiye giderse belki 2.devre belki de gelecek sezonlar artık alıştığımız içeirde dışarda 3 puana oynama düşüncesine yeniden dönebilriiz....şu an bence tam yaşadaığımız travmayı atlatma sürecindeyiz...

Etiketler
beraberlikti, hakkı, maçın