Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Mahmut beni de şaşırttı
Alt 24.04.2014, 13:53   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Mahmut beni de şaşırttı

Spor Toto Süper Lig'in 31'inci haftasında Beşiktaş ile karşılaşacak olan Sivasspor, kulüp tesislerinde gerçekleştirdiği antrenmanla karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Roberto Carlos nezaretinde gerçekleşen antrenman top kapma çalışması ile başladı. Ardından pas çalışan kırmızı beyazlılar yarı sahada çift kale maç ile antrenmanı tamamladı.

Teknik direktör Carlos da çift kale maçta futbolcular arasında yer aldı. Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda futbolcuların hırslı ve neşeli oldukları görüldü. Bu arada sakatlığı nedeniyle antrenmana katılmayan Ziya Erdal'ın Beşiktaş maçında oynayabileceği ifade edildi. Antrenman sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Carlos, Beşiktaş maçıyla ilgili, "Son maçı kazandık. Takımımızın motivasyonu gayet iyi. Zaten artık çok fazla bir şey söylememize gerek yok. Oyuncularımız durumun ve ne yapmaları gerektiğinin farkındılar." dedi.

Carlos, 2 gündür antrenmana çıkmayan yedek kaleci Mahmut Bezgin'in takımdan ayrıldığı yönündeki iddialarla ilgili ise, "Açıkcası beni de şaşırttı. Bizim de beklediğimiz bir şey değildi. Neden böyle olduğunuda bilmiyoruz. Soracağız ve öğreneceğiz. Gereken bir açıklama olursa basınla paylaşırız. Ama kendi kararı bu yöndeyse saygı duyarız." dedi.

Carlos, sözleşmeleri bu yıl sona eren Aydın Karabulut ve Mehdi Taouil'in sözleşmelerinin uzatılıp uzatılmayacağıyla ilgili yöneltilen soru üzerine de, "Onu yönetimimizle oturur konuşuruz. Oyuncularımızın ve yönetimimizin istekleri ne yönde öğreniriz. Sonrasında da kulübümüz içerisinde gereken şeyi yaparız. ve basına da haber veririz." dedi.

DHA

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Mahmut beni de şaşırttı
Alt 24.04.2014, 14:02   #2
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Mahmut beni de şaşırttı

Kaleci Mahmut Bezgin'in yolu açik olsun.
Fakat Da Costa ve Aydın Karabulut'un sözleşmeleri yenilenirse celecek sezon için iyi olur.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.04.2014, 14:06   #3
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Bakkal dükkanında ki çırak bile bu kadar kolay ayrılmıyor, dingonun ahırımı burası isteyen geliyor istemeyen kafasına göre gidiyor bu ne iş Bu yönetim ne işe yapıyor uyumayı bırakın
Alt 24.04.2014, 14:44   #4
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Mahmut'u çok özleyeceğiz,yolu ve kalesi açık olsun.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.04.2014, 14:55   #5
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Kafasi esen takimdan ayriliyor, yönetimden ses soluk cikmiyor, kulüp ne bir tazminat aliyor ne bonservis bedeli.

Avrupa'da 15 yas alti oyuncular bile istedigi gibi takim degistiremezken Avrupa Ligi icin mücadele veren Sivassporun profesyonel futbolcularinin yapabilmesi cok ilginc.
Alt 24.04.2014, 15:33   #6
agumus_58
Yiğido

agumus_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

97 Mesajına 169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 agumus_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bi hayrı mı dokundu ki takıma. bi de burda mahmut'u savunan, yediği gollerin hatalı olamdığını iddia eden arkadaşlar vardı. al işte adam yüzüstü bırakıp gitmiş...
agumus_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda agumus_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.04.2014, 15:44   #7
nefhret_58
Yiğido

nefhret_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 148 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nefhret_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Editörün notu : Büyük harfle yazılan yorumlar silinmektedir. Lütfen küçük harfler kullanınız
nefhret_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.04.2014, 15:56   #8
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivassporun önümüzdeki sezon için çalışmalara şimdiden başlaması lazım takımdaki bazı arkadaşlara teşekkür edip yollar ayrılmalı kaleye baktığımızda korcan tamam nihat onun yedeği bide 3. kaleci almalıyız mahmut bezgin kardeşimimzle yollar ayrılmalı.

defansta ziyaya alternatif bir sol bek çok üst düzey olmasına gerek yok pas atıp orta açablen birileri olsa iyi olur bank asyadan orta halli biri olsa yeter stoperde ümit da costa devama etmeli navratile teşekkür edilmeli yolllanmalı yerine süper ligi tanıyan orta halli bir stoper alınmalı yada ibrahim toraman kiralanmalı stoper ön libero vede sağbek oynayan bir joker oyuncuya ihtiyaç var

orta alanda samuel holmen bize ilaç olur fenerden alınmalı yabancı sıkıntısından dolayı fener seve seve bırakır galatasaraydan salih dursun karabükten furkan özçal alınabilecek isimler . forvetede adam gibi bir oyuncu buldukmu sorun yok

atıfa gelince transfer piyasasının gözde oyuncusu gayet iyi bir sezon geçiriyor ancak bu sezonun üstüne gelen tekliflerle kafası karışık olurki grosicki mehmet yıldız örneklerinde olduğu gibi bu formunu aratır hazır para kazanma potansiyeli varken elden çıkarılmalı transfer sezonu için ciddi bir finans kaynağı olarak değerlendirilmelidir.

atıftan gelecek 5-6 milyonla bizim takımı ihya edecek 4-5ciddi takviye bizi seneye ligin en iddalı ekibi yapar

mehdi navratil oldoni ve gelecek tekliflere göre atıf gitmelidir

yerlilerden ise mahmut aykut apdurrahman dereli eren aydin gitmeli yönetime duyurulur
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.04.2014, 16:53   #9
hüso58
Yiğido

hüso58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 hüso58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gittiği iyi olmuş nihatın önü açılmış oldu
hüso58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda hüso58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.04.2014, 18:58   #10
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Maaamutu boş verin, gitmişse yolu açık olsun. Aydınla bir an önce kontrat uzatılmalı yoksa trabzon aklını çelebilir.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
beni, mahmut, Şaşırttı