Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kalecisiz Oynamak İstedi
Alt 21.09.2011, 23:20   #41
engin2609
Tecrübeli Yiğido

engin2609 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 746 engin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Kalecisiz Oynamak İstedi

arkadaslar trabzon 3 maçta 2 puan yaptı antep 3de 0 misall daha bir çok taakım biz ankaragücünü yenersek 3 puanla hem haftayı moralli kapatıcaz hemde bursa macına kendi evimizde oynuycak o kadar karamsar olmayın daha lig baslıyalı 2 hafta oldu. ben eminimki sivasspor düşmüyücekk . bu maçla beraber tırmanısa gecicektir.
engin2609 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı engin2609'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.09.2011, 23:54   #42
threestar58
Yiğido

threestar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 threestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
engin2609 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaslar trabzon 3 maçta 2 puan yaptı antep 3de 0 misall daha bir çok taakım biz ankaragücünü yenersek 3 puanla hem haftayı moralli kapatıcaz hemde bursa macına kendi evimizde oynuycak o kadar karamsar olmayın daha lig baslıyalı 2 hafta oldu. ben eminimki sivasspor düşmüyücekk . bu maçla beraber tırmanısa gecicektir.
trabzon ve antep guclu takimlar onlar kendini kurtarir ama bizim bu takim,la isimiz cok zor
threestar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.09.2011, 11:58   #43
NECMEDDİN ÖZBEK
Yeni Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigidoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kredi mi? Rıza Hoca'nın yerinde başka bir adam olsa şimdiye çoktaaaan tası tarağı toplamış, kuyruğunu kıstırmış kaçmıştı. Adam gibi adammış ki paramız yok dediler diye transfer yapmadı bu puslu ortamı fırsat bilip kaçmadı. Şunu bence kafamıza iyi sokmalıyız şu haldeki (başkansız, geleceği meçhul, takım psikolojisi çökmüş taraftarı ikiye bölünmüş, iki tane yöneticiden başka sorumluluk alan yok) Sivasspor'un başına leş kargalarından başka hiç kimse gelmez. Amaaa Rıza Hoca bu takımı bıraksa çok geçmez kendine çok rahat takım bulur. O yüzzden düşünerek konuşmak lazım. Kendi kredimizi kendimiz tüketmeden takımımıza sahip çıkarak düzlüğe çıkmamız lazım. Ben inanıyorum ki 2-3 hafta sonra düzlüğe çıkacağız.
aklıbaşında ve bir taraftara yakışan en doğru yorum kutlarım değerli kardeşim
NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.09.2011, 15:46   #44
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
yigidoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kredi mi? Rıza Hoca'nın yerinde başka bir adam olsa şimdiye çoktaaaan tası tarağı toplamış, kuyruğunu kıstırmış kaçmıştı. Adam gibi adammış ki paramız yok dediler diye transfer yapmadı bu puslu ortamı fırsat bilip kaçmadı. Şunu bence kafamıza iyi sokmalıyız şu haldeki (başkansız, geleceği meçhul, takım psikolojisi çökmüş taraftarı ikiye bölünmüş, iki tane yöneticiden başka sorumluluk alan yok) Sivasspor'un başına leş kargalarından başka hiç kimse gelmez. Amaaa Rıza Hoca bu takımı bıraksa çok geçmez kendine çok rahat takım bulur. O yüzzden düşünerek konuşmak lazım. Kendi kredimizi kendimiz tüketmeden takımımıza sahip çıkarak düzlüğe çıkmamız lazım. Ben inanıyorum ki 2-3 hafta sonra düzlüğe çıkacağız.

Kardes ek olarak sunu ozellikle belirteyim dua edelim riza hoca var takimin basinda her ne kadar catlak seslrrde olsa adam takimina memletine sahip cikti ve halada basinda takimi dik tutmaya iddali hale getirmeye calisiyor ben riza hocadan cok ama cok memnunum memleketin adami
Alt 22.09.2011, 16:05   #45
effenberg
Tecrübeli Yiğido

effenberg - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

167 Mesajına 208 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 effenberg FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Riza hoca gecen sezon aldigi berabelikler ile ve diger takimlarin(Bucaspor,Konyaspor) cok kötü oluslarindan dolayi takimin küme de kalmasini sagladi ve benim transferleri degil diyerek. Ama bu sezon bir sürü transfer yapti hoca ve ortada hic bir sey yoktur oynanan maclara bakacak olursak artik bir seyler yapmali hoca yoksa gidisat hic iyi degil.
effenberg isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
kalecisiz, oynamak, İstedi