Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Austin Sivasspor'da
Alt 10.08.2015, 22:31   #31
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Austin Sivasspor'da

Alıntı:
u2sivasspor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sayın site yönetimi eğer bu transferde yatmış olursa artık bundan sonra imza atmadan geldi diye konu açmayın boşu boşuna hevesleniyoruz birazcık araştırın soruşturun şu fanatik ve türevi haber sitelerine itibar etmeyin biz onları zaten okuyoruz kaynak olmadan yalan yanlış habercilik yapmayın lütfen
Burası form sitesi... Bası yayın kuruluşları dahil her başlık tartışılır, görüşülür fikir teatisinde bulunulur. Forum kurallarına göre de herkes görüşlerini beyan eder...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.08.2015, 23:17   #32
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burası form sitesi... Bası yayın kuruluşları dahil her başlık tartışılır, görüşülür fikir teatisinde bulunulur. Forum kurallarına göre de herkes görüşlerini beyan eder...
tamamda ama austin sivassporda yazmak okadarda kolay olmamasi lazim

taraftar cok sabirsiz ve transfer beklentsisi icindeykene böyle baslik yapipda sonrada olmayinca taraftarla hayal kirikligi yaratmamak lazim.
austin sicasa yakin falan yazin daha uygun olur
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58CeZa58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.08.2015, 23:43   #33
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sitenin birinde Austin in karısının Sivas şehrini beğenmediği ve menejerininde ikili oynadığı için bu transferin gerçekleşmediğini yazmış..Mesajı yazan kişi sivassporun Kevin Prence Boateng ile tekrar temas kurduğunu söylemiş ama ben bjk dan yıllık bonuslar ,primler,maç başı ücret,maaş hariç 2 milyon euro garanti para isteyen bu oyuncunun sivasspora nasıl geleceğini ,yönetimin bu duruma nasıl baktığını çok merak ediyorum...Ayrıca Boateng in bonservisi elinde olmasına rağmen hala Avrupa da kulüp bulamadığına da dikkat çekmek istiyorum..Eğer sivasspor bir sponsor bulur;o da bu transferin parasını karşılarsa ancak o zaman tamam diyorum..Onun dışında ZOR DOSTUM ZOR diyorum..Siz merak etmeyin arkadaşlar Austin in de mutlaka bir yedeği vardır;aynı Fode olayında olduğu gibi bir de bakmışssınız adı geçmeyen süpriz bir orta saha başkanımızla imza töreninde poz veriyor...Çünkü Fode olmayınca bir anda İspanyol oyuncunun İstanbul'a getirilip imza attığını hepimiz biliyoruz..Ben bu transfer olmazsa yakın bir zamanda alternatifinin hazır olduğunu ;imzalarında hemen atılacağını düşünüyorum..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.08.2015, 08:39   #34
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 821 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetim aldık imza attırdık demeden inanmam

Nede olsa fanatik haberi...
Alt 11.08.2015, 08:44   #35
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

Transfer fakirliği devam ediyor taraftarı memnun eden bir transfer yok çekirge kaç kere sıçrar bilemem
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.08.2015, 09:03   #36
hüso58
Yiğido

hüso58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 453 hüso58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Fanatigin haberi daha yonetimden acıklamada gelmedi hemen umutlanmamak gerek
hüso58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.08.2015, 11:56   #37
eXi
Yiğido

124 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 eXi isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Şu fanatik'in haberlerini paylaşmayı lütfen adamlar her gün birisini getiriyor ama imza falan yok.
Alt 11.08.2015, 12:54   #38
skep06
Yiğido

skep06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 196 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 skep06 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sivas'ın lideri Austin
Süper Lig'in başlamasına kısa bir süre kala orta sahaya lider bir oyuncu transfer etmek isteyen Sivasspor yönetimi bombayı patlattı. Son olarak İngiltere Championship ekiplerinden Leeds United forması giyen Rodolph Austin ile her konuda anlaşmaya varıldı. 30 yaşındaki futbolcu, orta sahanın ortasında forma giyiyor. 1.83 boyundaki Austin, aynı zamanda Jamaika Milli Takımı'nda da görev yapıyor. Teknik direktör Sergen Yalçın'ın bu transfer için yönetime teşekkür ettiği de sızan bilgiler arasında.

http://www.fotomac.com.tr/sivasspor/...-lideri-austin

Bunlarda bugün yapmış haberi ama ne gelen var ne de imza
skep06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.08.2015, 15:41   #39
Emrah5800
Acemi Yiğido

15 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 Emrah5800 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

https://twitter.com/mustafaates58/st...79092876615681
Emrah5800 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.08.2015, 21:55   #40
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sivasspor hala R.Austin i bekliyor mu bilmiyorum..Bu oyuncuya Pazartesi günü 2 gün düşünme süresi verilmiş ve hatta bazı duyumlarıma göre transferi kolay olsun diye daha fazla da para teklif edilmiş diyorlar...Ne kadar doru bilmiyorum...İnternette dolaşırken Wikipedi kaynaklı Austin le ilgili ilginç bir haber paylaşmışlar:....Çalışma izni reddedildi [ değiştir ]
Temmuz 2015 tarihinde 30 ile üç yıllık bir anlaşma kabul sonra Sheffield Wednesday , Austin nedeniyle yeni bir çalışma iznine verilecek değildi hareket iptal edildi ortaya çıktı Futbol Federasyonu bir Avrupa Birliği üyesi olmayan bir oyuncu için sahip olduğu kurallar, önceki iki yıl içinde FIFA'nın ilk 50 sıralamasında bir ülke temsil etmektedir. [38] [39] Austin'in ajan Darryl Powell Austin eşi ve küçük oğlu canlı İngiltere'de beri, "travmatik" olarak durumu anlattı.Kaynak.Wikipedi....... ...Ayrıca Twitterda bu olayla Austin le ilgili bir imza kampanyası düzenlenmiş;kampanyayı şu anda oynadığı takım olan Leeds taraftarları düzenlemiş....İsteyen herkes verilen sayfayı tıklayıp imza atıyor...Benim anladığım Austin İngiltere deki hayatından memnunmuş bu yıl İngiltere de başka bir takıma transfer olmak istemiş ama AB vatandaşı olmadığı gerekçesiyle Temmuzda oturma izni iptal edilmiş durumda..O da bunu kamuoyuna duyurmuş ;Leeds ve Shefield United taraftarları Tweter da imza kampanyası düzenlemişler...Sonra oyuncu bunun üzerine sivasspora ve Bondby e teklif edilmiş ..Oyuncu kararsız gözüküyor..Son durumu bilmiyorum ama eğer gelirse ilginç bir transfer olacak ...Hatırlarsanız Enaramo da ilk başta bizi reddetmişti sonradan Tunus ta halka ayaklanması çıkınca bir anda Sivasspora gelmişti,Austin de gelirse şaşırmayacağım ama sivasspor bu ;bir anda adı hiç geçmeyen Alternatif oyuncuları imza atarken de görebiliriz...Ben her an bir sürpriz transfer bekliyorum..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
austin, sivassporda