Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transfer-2013
Alt 16.06.2013, 17:35   #521
bigacti0n58
Yiğido

bigacti0n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 489 bigacti0n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transfer-2013

Alıntı:
33sivasli58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Cicinho'nun bonservisi de yokmuş
O zaman bu transfer kesin doğru bonservisi olmayan futbolcu varsa direk sivasspor orda kaçırmıyozz
bigacti0n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 16.06.2013, 18:13   #522
58SİVASIM BENİM
YASAKLI ÜYE

12 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58SİVASIM BENİM FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

4 senedir uğuru izliyoduk RABBİME hamd olsun cicinhoyu izliyicez şimdi
58SİVASIM BENİM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58SİVASIM BENİM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.06.2013, 19:04   #523
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Roberto Carlos,Brezilya'da verdiği bir röportaj'da kendisine yönetilen Sivasspor'a Brezilyalı futbolcu getirmeyi düşünüyormusunuz sorusuna,
"Evet 2 tane,biri deneyimli olacak.Bu isim Cicinho (sağ bek, eski Real Madrid ve Sao Paulo) ve Brezilya'lı bir kaliteli genç arıyorum. " diye cevap verdi.Ayrıca Sivasspor hedefinin Avrupa Ligi veya Şampiyonlar Ligi olduğunu ekleyerek "Türk Ligini iyi biliyorum bu hedefler mümkün gözüküyor" dedi.

Sivasspor TV Özel Haber

Röportaj'ın Tamamı
ugur'dan kurtulduk desenize cicinho !!!
Alt 16.06.2013, 19:11   #524
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Roberto Carlos,Brezilya'da verdiği bir röportaj'da kendisine yönetilen Sivasspor'a Brezilyalı futbolcu getirmeyi düşünüyormusunuz sorusuna,
"Evet 2 tane,biri deneyimli olacak.Bu isim Cicinho (sağ bek, eski Real Madrid ve Sao Paulo) ve Brezilya'lı bir kaliteli genç arıyorum. " diye cevap verdi.Ayrıca Sivasspor hedefinin Avrupa Ligi veya Şampiyonlar Ligi olduğunu ekleyerek "Türk Ligini iyi biliyorum bu hedefler mümkün gözüküyor" dedi.

Sivasspor TV Özel Haber

Röportaj'ın Tamamı
Öncelikle tüm röpörtajini almancaya cevirdim dogru tercüme edilsin diye , ve hepsini almanca olarak okudum .

Isterseniz Sivasspor ile ilgili söylediklerini ben almancadan Türkce'ye cevireyim...

Wie und warum hat die Einladung von Sivasspor?

(GER) Google Cevirmesi : ROBERTO CARLOS - ich hatte mit einem Geschäftsmann in der Türkei gesprochen, und dass Unternehmer sagte mir, dass der Vorsitzende des Sivasspor wissen, ob ich Trainerlizenz war wollte. Als ich sagte, ja, mit mir direkt sprechen. Nur hatte er noch einen Vertrag mit Anzhi und sagte zurück später zu sprechen. Es war sehr schnell. Nachdem wir vereinbarten Vertragslaufzeit beträgt zwei Jahre.

(TUR) Morten 58 cevirmesi: Nasil ve neden Sivasspor'dan size teklif geldi?

ROBERTO CARLOS - Ben Türkiye'de bir isadamiyla konusmustum, ve kendisi bana Sivasspor'un Baskaninin acaba Teknik Direktör Lisansimin olup olmadigin sormus. Birden EVET cevabini verirken , hemen benimle temasa gectiler ve konustular. Yanliz daha Anzhi takimiyla sözlesmem oldugu icin , daha sonradan bir daha görüsecektik , hersey hizli bir sekilde gelisti ve yüz yüze görüstükden sonra anlasma sagladik ve 2 yillina imza atttim.

(Ger) Google Cevirmesi : Was ist das Ziel Ihres Vereins?

ROBERTO CARLOS - Das Board möchte und denke, wir können einen Platz in der Europa League zu gewinnen, aber ich werde versuchen, das Team in der Champions League gesetzt. Ich denke, es ist möglich. Türkischen Fußball ist heute noch besser und ausgeglichener als wenn ich dort (Fenerbahçe) spielen. Hat mehr Qualität, wird es schwierig sein, in den Top drei zu bekommen, aber ich sehe sie als Möglichkeit, an der Champions League zu gehen.

( Tur) Morten58 cevirmesi : Takiminizin hedefi nedir?
Yönetimdeki Arkadaslar ve Teknik Heyetimiz Uefa Avrupa ligine vize alabilecegimizi düsünüyorlar , ama ben öyle bir calisacagim ki Sivasspor'u Sampiyonlar ligine katilmasini saglayacagiz. Bunun münkün oldugunu düsünüyorum. Türkiye Ligi , ben eskiden Fenerbahce'de oynarken simdiki gibi kaliteli degildi , suan daha da kaliteli bir Lig mevcut. Daha cok kaliteli oldugu icin Süper Lig , ilk 3 hedefimiz de zor görünüyor , lakin ben bu hedefleri basarabilecemize inaniyor ve herseyin münkün oldugunu düsünüyorum , yani Sampiyonlar ligine katilmak münkün.

(Ger Google Cevirmesi: - Wie wird das Team von Roberto Carlos gerichtet spielen?

ROBERTO CARLOS - Eine Menge hängt von der Qualität der Mannschaft. Zuerst habe ich einen guten Trainer angeheuert Gips, und von dort werden wir besser wissen, das Team, die Spieler. Dann montieren wir das System. Ich denke, das 4-2-3-1 und würde leicht verändern die Eigenschaften der türkischen Fußball, die eine Menge von Markierung und zu laufen. In den ersten fünf Spielen sollte ich testen anderen Systemen zu spüren, was das Beste für mein Team.

(Tur) Morten58 cevirmesi: Roberto Carlosun TAKIMI nasil oynacaktir ?

ROBERTO CARLOS- Bir nebze herseyi Takimin kaliteli olmasi belirleyecektir.
Ilk önce iyi bir Teknik Heyet olusturdum ve olusturduk ve böylece Futbolculari ve Takimimizi daha iyi bilecegiz , taniyacagiz. Ondan sonra takimimizin SYSTEMINI taktik'ini dizilisini belirleyecegiz. Suan 4-2-3-1 dizilisini düsünüyorum , lakin cok hafif bir sekilde Türk Futbolunun özelliklerini degistirmeyi amacliyorum (planliyorum) - bir nebze ADAM MARKAJINI , bir nebzede hisli oyunu. Ilk 5 hazirlik maclarinda takimimizi degisik Systemlerle oynatip , ruhunu ölcmek istiyorum , hangisi daha uygun ve daha faydali olursa takim icin en iyisini yapacam ...
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.06.2013, 19:25   #525
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle tüm röpörtajini almancaya cevirdim dogru tercüme edilsin diye , ve hepsini almanca olarak okudum .

Isterseniz Sivasspor ile ilgili söylediklerini ben almancadan Türkce'ye cevireyim...

Wie und warum hat die Einladung von Sivasspor?

(GER) Google Cevirmesi : ROBERTO CARLOS - ich hatte mit einem Geschäftsmann in der Türkei gesprochen, und dass Unternehmer sagte mir, dass der Vorsitzende des Sivasspor wissen, ob ich Trainerlizenz war wollte. Als ich sagte, ja, mit mir direkt sprechen. Nur hatte er noch einen Vertrag mit Anzhi und sagte zurück später zu sprechen. Es war sehr schnell. Nachdem wir vereinbarten Vertragslaufzeit beträgt zwei Jahre.

(TUR) Morten 58 cevirmesi: Nasil ve neden Sivasspor'dan size teklif geldi?

ROBERTO CARLOS - Ben Türkiye'de bir isadamiyla konusmustum, ve kendisi bana Sivasspor'un Baskaninin acaba Teknik Direktör Lisansimin olup olmadigin sormus. Birden EVET cevabini verirken , hemen benimle temasa gectiler ve konustular. Yanliz daha Anzhi takimiyla sözlesmem oldugu icin , daha sonradan bir daha görüsecektik , hersey hizli bir sekilde gelisti ve yüz yüze görüstükden sonra anlasma sagladik ve 2 yillina imza atttim.

(Ger) Google Cevirmesi : Was ist das Ziel Ihres Vereins?

ROBERTO CARLOS - Das Board möchte und denke, wir können einen Platz in der Europa League zu gewinnen, aber ich werde versuchen, das Team in der Champions League gesetzt. Ich denke, es ist möglich. Türkischen Fußball ist heute noch besser und ausgeglichener als wenn ich dort (Fenerbahçe) spielen. Hat mehr Qualität, wird es schwierig sein, in den Top drei zu bekommen, aber ich sehe sie als Möglichkeit, an der Champions League zu gehen.

( Tur) Morten58 cevirmesi : Takiminizin hedefi nedir?
Yönetimdeki Arkadaslar ve Teknik Heyetimiz Uefa Avrupa ligine vize alabilecegimizi düsünüyorlar , ama ben öyle bir calisacagim ki Sivasspor'u Sampiyonlar ligine katilmasini saglayacagiz. Bunun münkün oldugunu düsünüyorum. Türkiye Ligi , ben eskiden Fenerbahce'de oynarken simdiki gibi kaliteli degildi , suan daha da kaliteli bir Lig mevcut. Daha cok kaliteli oldugu icin Süper Lig , ilk 3 hedefimiz de zor görünüyor , lakin ben bu hedefleri basarabilecemize inaniyor ve herseyin münkün oldugunu düsünüyorum , yani Sampiyonlar ligine katilmak münkün.

(Ger Google Cevirmesi: - Wie wird das Team von Roberto Carlos gerichtet spielen?

ROBERTO CARLOS - Eine Menge hängt von der Qualität der Mannschaft. Zuerst habe ich einen guten Trainer angeheuert Gips, und von dort werden wir besser wissen, das Team, die Spieler. Dann montieren wir das System. Ich denke, das 4-2-3-1 und würde leicht verändern die Eigenschaften der türkischen Fußball, die eine Menge von Markierung und zu laufen. In den ersten fünf Spielen sollte ich testen anderen Systemen zu spüren, was das Beste für mein Team.

(Tur) Morten58 cevirmesi: Roberto Carlosun TAKIMI nasil oynacaktir ?

ROBERTO CARLOS- Bir nebze herseyi Takimin kaliteli olmasi belirleyecektir.
Ilk önce iyi bir Teknik Heyet olusturdum ve olusturduk ve böylece Futbolculari ve Takimimizi daha iyi bilecegiz , taniyacagiz. Ondan sonra takimimizin SYSTEMINI taktik'ini dizilisini belirleyecegiz. Suan 4-2-3-1 dizilisini düsünüyorum , lakin cok hafif bir sekilde Türk Futbolunun özelliklerini degistirmeyi amacliyorum (planliyorum) - bir nebze ADAM MARKAJINI , bir nebzede hisli oyunu. Ilk 5 hazirlik maclarinda takimimizi degisik Systemlerle oynatip , ruhunu ölcmek istiyorum , hangisi daha uygun ve daha faydali olursa takim icin en iyisini yapacam ...
Eline sağlık kardeş...
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda psychology58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.06.2013, 20:49   #526
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Gelişme var mı diye siteye girmekten site yollarını aşındırdım.

Sitenin dili olsa da anlatsa bir çektiklerimizi
Alt 16.06.2013, 21:40   #527
AYDIN1985
Usta Yiğido

AYDIN1985 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

158 Mesajına 252 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 AYDIN1985 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

--------------------------------------------------------------------------------

ARKADASLAR lütfen sadece kesinlesen ve gercekten görüsülen isimleri yazalim. Bir cogumuz Transfer varmi yokmu diye hergün 15-20 defa siteye giriyoruz. bu basligin sayfaasi olmus 50 küsür elde var 0. hepimiz dogubeyi bekliyoruz, oda kesinlesmeden birsey söylemek istemiyor hakli olarak. bos yere sayfayi sisirmeye gerek yok. mesaj sayisi cogaldikca dogal olarak insan heyecanlaniyor yeni Transfer varmi yokmu diye.

anlayisiniz icin tesekkürler
AYDIN1985 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda AYDIN1985'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.06.2013, 23:22   #528
tfd5858
Yiğido

tfd5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 423 tfd5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eğer cicinho gelirse uğuru dayandığımızdan dolayı böyle bir hadiye gelmiş olabilir çok şükür böyle üst düzey sağ bek oyuncusunu izlemek için sabırsızlanıyorum üzgünüm be uğur seni severiz sivasspor forması giymişsin ama kardeşim iyi dayanmadık mı sana onca hatalara rağmen
tfd5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.06.2013, 00:09   #529
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Carlos, Brezilyalı getiriyor

Sivasspor’a resmi imza attıktan sonra İspanya’ya ordanda Brezilya’ya geçip transfer çalışmalarını sürdüren ünlü Teknik adam ilk kez anlaştığı futbolcunun ismini verdi

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos,kırmızı-beyazlı takım için anlaştığı isimleri açıklamaya başladı. Carlos,,Brezilya basınına verdiği demeçte ,amacının Sivasspor’u Avrupa kupalarına taşımak olduğunu ve buna görede transfer yaptıklarını söyledi. Bir basın mensubunun “ Sivasspor’a Brezilya’dan futbol götürecekmisiniz?” şeklindeki sorusuna Carlos"Evet,şu anda benim aklımda iki futbolcu var.Bunlardan birisi genç,diğeri deneyi olacak.Her konuda anlaştığımız isim sağ kanat oyuncusu Cicinho’dur. Cicinho Real Madrid ve Sao Paulo’da oynadı. Ayrıca Brezilya'lı kaliteli genç bir futbolcu daha arıyorum.”dedi.
(Hürdoğan)
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.06.2013, 00:19   #530
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Cicinho bir zamanlar kartalmış..Real Madrid ve Roma da 2009 a kadar fırtına gibi esmiş...2009-2012 arasında ise geçirdiği ağır sakatlıklardan dolayı sadece 22 civarında maç oynamış.. 3 yılda 22 maç gerçekten çok kötü bir istatistik..Geçen yıl Brezilya 2. ligi takımlarından Sportta 24 maç oynamış...Bu oyuncu hem de 33 yaşında..Bir zamanlar dünyanın en iyi sağ beklerinden olduğu konusunda herkes hemfikir...Ama 33 yaşına gelmiş ,ağır sakatlıklar geçirmiş bir oyuncu sivasspora ne verecek çok merak etmeye başladım..Umarım R.Carlos ne yaptığını iyi biliyordur..R.madritte ve Roma da fırtına gibi esip milli takıma kadar yükselen Cicinho ya tabiki evet ama son yılda 90 maçın sadece 20 sinde oynayan Cicinho ya ben hayır diyorum...Carlos uzun süredir sakatlıklardan dolayı futbol oynamamış;geçen yıl o da Brezilya 2. liginde 24 maç oynamış bir oyuncuyu bu kadar istiyor hala anlamış değilim..Sivassporun iyi bir sağ beke ihtiyacı olduğu kesinlikle doğru ama Cicinho gibi oyuncuların bu mevkiye transfer edilecek olması da o kadar yanlış...Umarım sivasspora bu gibi oyuncular değil; başarıya aç, 90 dak. koşan,mücadele eden genç yetenekler alınır...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
alex, baros, barosa, brezilyalı, carlos, carlosun, cedric, cicinho, cicinho’yu, gelebilir, geliyor, getiriyor, gündemde, gözdesi, istanbula, istiyor, mongongu, rengifo, rota, sivasspora, talip, transfer2013, türkiyeden, var, wasilewski, yarin, yiğidoda