Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 04.09.2010, 22:38   #21
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 821 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

Alıntı:
emre41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
rezalet

geçen seneki manisaspor gibi iyi oynaya ancak puan alamayan bi takım olduk.
Dedik; 10. hafta sayın Bakkal kepenkleri indirir dedik; ancak sesimiz sivas'a kadar gitmemiş. susukun kral diye şişirdiğiniz Mehmet yıldız her hafta balon gibi patlıyor. Kadro kalitesi açısından ligin en kötü 3 takımından biriyiz.

Diğerleri

kasımpaşa
konya

kanımca.

Zor dostum zor. bu takımın takım olmsı zor.

1.haftada nerdeydiniz oo bu takım üstlerde oynar ilk 5 in içindeyiz derken herkez,nerdeydin şimdi niye ortaya çıkıyosunuz trabzon maçını yenince hemen yorum yazacaksın sivasspor çok iyi bu sene diyeceksin bu düşünceleri hafta hafta değiştirmeyin lig maçlarının hangisinde kötü oynadık gs maçındamı,antalya maçındamı,bursa maçındamı tek sorunumuz gol vuruşları onlar düzelirse bu takım ligin tozunu attırır !!! Yenilsende Süpersin Yiğidom !!!
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.09.2010, 23:13   #22
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

berbat bir mac ayrica ceyhun bey kendi oynasin bu adamin bize faydasindan cok zarari olacak belli ayrica takim kosuyor mucadele ediyor ama hic kazanacak hiss yok gun gecdikca kabak tadi veriyor
mucahitbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda mucahitbaba58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.09.2010, 23:16   #23
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Bu mac moralmen bizi cökertigine inaniyorum hic fenerle oynamasaydik yazik bizimkiler trabzon deplasman öncesi iyice ezildi gölcümüz yok golatamazsan senin iyi futbol oynaman hicbirsey ifade etmez, bizimtakimdan da kolay kolay birsey olacaga benzemiyor.... Insallah yaniliyordurum
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.09.2010, 23:19   #24
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dilimizde tüy bitti golcü alın diye gitti gene ortasdaha adamı aldılar hayret ya .bu maç önemli degil takım iyi ama golcü yok mehmetten bi halt olmaz herkes hatıra iyi diyor mehmetten bişey olmaz acil golcü lazımdı almadılar umarım 2. yarı alırlar.kamanan cezalı olmasa çok iş yapar bu sene ama oda yok suarzde nedir belli degil mehmet ve i şahin tam bir fiyasko bakalım ne olacak.ben takıma güveniyorum orta saha çok güzel ama ilerde adam olmayınca olmuyor işte.hoca acil bu sorunu çözmeli yoksa sonumuz pek parlak degil.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.09.2010, 23:22   #25
Caner POLAT
Tecrübeli Yiğido

Caner POLAT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 Caner POLAT FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şimdiye kadar ilk defa kötü oynadık.Bursa maçında güzel oynamıştık ama gol atamadığımızdan yenilmişdik bunda o atakları bulamadık.Cihanın kaçırdığı vardı net olan başka da hatırlıyamadım.Sözde Sivaslı olan hakem nasıl sivaslıysa allah belanı versin.Sivası kaçıracan diye bi kaide yok da bu kadar tarafsız olayım derken bu kadar fb'e yavşamaya ne gerek var ki ?
Fenere vermediğimiz bi cumhuriyet kupası kalmıştı onu da verdik.Zamanında yarı finalde o zaman fortis türkiye kupasında göz göre göre elenmiştik ve belkide kazanabileceğimiz bi kupaydı.Artık Sivassporumuzun fenev yalakalığından kurtulması lazım !..

Ferhat hiç bi gelişme yok sende yedek kulübesinde biraz daha demlenmen lazım.Trabzon maçına kadar takım kendine gelmezse vah halimize...
Alt 04.09.2010, 23:28   #26
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

vallaha maci izlemedim ama tam bir rezalet oldugu ortada bari as kadroyla oynayip rezill olmayin el aleme fener yalakali tuttu bu bizim baskanin boyle giderse ona cok yazik olur istifa sesleri duyulmaya baslanir acik yurekle soyluyorum insallah oyle bir duruma gelmeden durduruz bu kotu gidisi
Alt 04.09.2010, 23:35   #27
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1.haftada nerdeydiniz oo bu takım üstlerde oynar ilk 5 in içindeyiz derken herkez,nerdeydin şimdi niye ortaya çıkıyosunuz trabzon maçını yenince hemen yorum yazacaksın sivasspor çok iyi bu sene diyeceksin bu düşünceleri hafta hafta değiştirmeyin lig maçlarının hangisinde kötü oynadık gs maçındamı,antalya maçındamı,bursa maçındamı tek sorunumuz gol vuruşları onlar düzelirse bu takım ligin tozunu attırır !!! Yenilsende Süpersin Yiğidom !!!
Ben hiç bir vakit bu takım ilk beşe girer demedim. Ben takımın kötü top oynadığını da söylemedim. Dikkatli okursan;"iyi oynayan ancak puan alamayan bir takım olduk" diye yazdım.

Antalya maçında golü defans atıyor, gese maçında golleri orta saha atıyor; Bursa maçında defans oyuncusunun topu direkten dönüyor, e peki bizim forvet ne yapıyor; güreş ediyor ne yapacak.

Ceyhun Bursa maçında her serbest vuruşu mesafe tanımadan kaleye çekti, bu nedir biliyor musun; ukalalık. Ceyhun ağamız lütfedecek senede 3tane maç oyanacak; yok yav.

Mesut Bakkal'ın mazisine bakarsanız eğer göreceğiniz tablo; İstanbul takımlarına çelme atan; ancak anadolu kulüplerini 2 yenen, 5 hafta yenilen bi takım hocası; budur.

Tıs maçında iyi oynayabiliriz ancak puan çok zor bence.
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.09.2010, 23:36   #28
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

269 Mesajına 587 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Kasım Öktem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Maçı fazla izleyemedim, Maç genelinde iyi değildik Sivassporumuz fazla etkinlik gösteremedi.
Dakika 57de penaltı bekledik ama hakem vermedi. Belki penaltıyı atsaydık maç dönebilirdi.
Forvetlerimiz iyi değil. Ya Mehmet Yıldız'ın artık kendine gelmesi lazım ya da ileriye iyi futbolcu almamız lazım..
Alt 04.09.2010, 23:58   #29
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

269 Mesajına 587 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Kasım Öktem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

58. dakikada savunmanın arkasına gönderilen topa uçarak hamle yapan Ferhat Bıkmaz dokunamayınca, Sivasspor net bir fırsattan yararlanamadı. Maraton tribünündeki Sivassporlu taraftarlar, dakikalar Sivas'ın plaka işareti ''58''i gösterdiğinde meşaleler yakıp sahaya konfetiler attı. Güzel görüntüler oluşturan meşaleler ve konfetiler nedeniyle 1-2 dakika duran maç, daha sonra kaldığı yerden devam etti.
Başımı eğdikçe klavyeye meşalenin tozları dökülüyor
Alt 05.09.2010, 00:21   #30
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
DaNGeR0uS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
başka takım kalmamış gibi nereden buldular şu feneri uyuz oluyorum zaten. tuttular bide kupayı verdiler çöpe atsanız bu kadar üzülmezdim
mecnun başkanım artık şu fener yalakalığına bir son ver
kongre üyeliğinden vazgec
maçları satıyon mu niydiyon
bir şansımız tutmaz mı şu takıma
istatistikteki 1 galibiyeti ayıp olmasın diye mi kazandık
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sivaslıadem'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
değerlendirelim, maçı