Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Delikanlı Sivaslılar!..
Alt 05.01.2012, 07:59   #1
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein
Beitrag Delikanlı Sivaslılar!..

Salı akşamı 4 Eylül stadında Sivasspor’un Karabükspor’la oynadığı maçı izlerken, kulaklarımıza zaman zaman çok cılız ve alışık olmadığımız bir ses tonuyla “ Sivas Sivas” sesleri geldi. Havuz tarafındaki kale arkasındaki 30-40 kişilik bayan taraftarlardan geliyordu bu ses. Her şeyden önce maça gelen sayıları az ama yürekten Sivasspor’a destek veren bacılarımıza, kardeşlerimize teşekkür ediyorum. İmkan olsada maça gelen bu kardeşlerimi tek tek tebrik edip, benden büyük olanlarında ellerinden öpsem. İnanın bunu çok istiyorum. Sözüm onlara “ erkek olan” ancak “hava soğuk, işim çıktı, vs.” diyerek maça gelmeyen çoğu erkekten daha delikanlı çıktı bacılarım. Onların elleri öpülmeyipte kimin eli öpülecek? Lafa söze gelince mangalda kül bırakmayan, Fenerbahçe, Beşiktaş veya Galatasaray geldiği zaman soğuğa aldırmayıp koşa koşa stada gidenleride biliyoruz. İşte bunun için ben hiçbir zaman yukarıda saydığım bu takımlara sempati bile duymadım.
Sivasspor ligin ikinci yarısının ilk maçına çıkıyor, hem de öyle bir maç ki, yendiği takdirde çok büyük bir avantaj elde edecek ve stada koskoca Sivas’dan 4 bin civarında insan geliyor. Ondan sonrada biz 33 bin kişilik stat istiyoruz, Trabzon’la boy ölçemeye çalışıyoruz,yeri geldiğinde şu kadar Sivaslı var diyoruz filan.. Bırakalım bunları artık! Ben icraata bakarı. Şunu üzülerek söylemek zorundayım, maalesef Sivas’da ki insanların çoğu “ sahte Sivassporlu” Yani utandıkları için sordukları zaman “ Sivassporluyum” diyor. Bazı arsızlarda utanmada yok, aracının camına, evinin başköşesine İstanbul takımlarının flamalarını çok rahatlıkla koyabiliyor.
ÇOK GOL ATIYORUZ
Sivasspor şu anda lider Galatasaray’dan sadece ve sadece iki gol daha az atmış. Bir çok maçını ( biride Sivasspor maçı) hakemlerin önemli katkılarıyla alan Galatasaray’ın gerçek anlamda Sivasspor’dan daha az gol attığınıda söyleyebiliriz. 18 maçta 29 gol atan Sivasspor’a en yakın takım 26 golle Trabzonspor. Lig ikincisi Fenerbahçe ise Sivasspor’un tam 5 gol gerisinde yer alıyor. Bir başka ilginç noktada,5 gol daha atarsak şimdiden süper ligdeki ilk yılda atılan 34 gol yakalanmış olacak.
Karabük maçından önce Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın,ilk yarıda oynanan maçlarda yenen gollerin kasetini futbolculara izlettiğini,ve defans oyuncuları bu konuda uyardığını söylemiştik. Sivasspor bu maçta gol yemediya, acaba diyorum,Rıza hocanın futbolcularına yaptığı telkinler etkilimi oldu,yoksa rakip takım forvetleri mi beriksizdi?
Bunu hep birlikte Eskişehir maçına göreceğiz…

Abulllah Yigit /Hürdogan Gazetesi
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 14 Kullanıcı kangallıwert'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Delikanlı Sivaslılar!..
Alt 05.01.2012, 08:41   #2
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Delikanlı Sivaslılar!..

Valla bu yazının üstüne ne söylenir ki,helal olsun maça gelen arkadaşlara,helal olsun bu soğukta tribüne gelen bacılarımıza.Bende ellerinden öpüyorum onlarla gurur duyuyorum
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.01.2012, 09:11   #3
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 867 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

söylüycek söz yok, utanmalıyız
Alt 05.01.2012, 09:42   #4
svsli585858
Yiğido

svsli585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 svsli585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çok güzel yazmışsın abdullah abi ellerine sağlık. malesef bizim taraftarımız sivassporu haketmiyor taraftar dediğin yaz kış demeden stada gelmelidir. askerden geleli 20 gün oldu bu arada içerdeki bütün maçlarımıza gittim ve destekledim sivasporumuzu Allah nasip ederse ömrümün sonuna kadarda gidip destekleyecem -20 de olsa -30 da olsa.
svsli585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda svsli585858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.01.2012, 10:47   #5
zkrllh58
Yiğido

zkrllh58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 332 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 zkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISI

bu macta gol yemememizin nedeni rakip takimin beceriksizligiydi cunku yine cok hata yapti defans
Alt 05.01.2012, 10:52   #6
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 635 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Maça gelen herkese teşekkürler, ben de maçtaydım biraz soğuktu ama gollerle ısındık.fakat bizde halen bir anlayış var ben gitmesem de maça birşey olmaz bir kişi ile ne olacak diye düşüneneler var ama herşey bir den çoğalır.Ankaragücü maçında seyirci rekoru kıralım, delikanlı sayısını arttıralım, sizleri de aramıza alalım.sözle değil eylemle gerçek kılalım sivaslılığımızı...
Alt 05.01.2012, 11:22   #7
58temha
Yiğido

58temha - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 58temha FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gerçekten Çok Anlamlı Bir Yazı.Abdullah Abi Herzaman Bu Kadar Güzel Yazıyor.Sivasspor-Galatasaray Maçında O 2 Gol CinconunDeğil Bizim Hakkımızdı.Kazanamadığımız Maçların Çoğu Hakemlerin Yüzündendir Kimse Buna Birşey Söyleyemez..!
58temha isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2012, 11:31   #8
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Aptullah abi,Valla İstanbul yalakalarına ne yazarsan yaz,ne dersen de onlar utanmazlar. Karabük maçı öncesi sözde Sivassporu çok seven bir kaç arkadaşlaydım hepside hava soğuk diye kıvırdı gelmedi,ama aynı kişiler FB'nin maçı olsaydı koşarak gelirdi bunuda adım gibi biliyorum. Böyle iki yüzlülerden nefret ediyorum. Aslında bunlara dağa ağır yazılar yazmalı ama neyseeee!!!!!!
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2012, 12:56   #9
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

şu an ligin en formda takımları sivasspor ve salatasaray..bu gollerden skorlardanda da belli oluyor zaten.. her takıma gol atarız yeterki yemeyelim tek derdimiz bu..iddaa ediyorum ligin ikici yarısı toplam 10-12 gol civarı yiyelim ligi 60 puanla bitiririz.
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2012, 13:08   #10
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasspor yönetiminden bir ricam var. bayan ve çocukları kapalı gar tarafına alsanız. ö bölümde bir yer tahsis etseniz. emin olun daha çok taraftar gelecektir.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sefilix'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
delikanlı, sivaslılar