Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu konu kapansın artık..!
Alt 06.06.2012, 19:14   #41
kara
Tecrübeli Yiğido

kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kara ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Bu konu kapansın artık..!

bjk nın vurdumduymazlığı çıkarda açıklama yaparmı ilgilenmiyoruz diye nasıl olsa hazırda rıza hoca var eğer bulamazlarsa teknik direktör rıza hocaya dönecekler ben rıza hocanın yerinde olsam çenemi kapar işime bakardım adam yalvaracak nerdeyse ya beni alın diye
kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2012, 23:13   #42
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Merak etme abi, Papatyada dal kalmadı... Bu iş bitti... Rıza Hoca Sivasla bir yıl daha devam ediyor...
Bağışlayın beni ama devam kararını okuduktan sonra insanın '' oh ne ala memleket '' diyesi geliyor..Olay Rıza Hocanın başarılı veya başarısızlığı değil.Bunu hepimiz biliyoruz.Ama her ne olursa olsun bir takımdan bir takıma transferinde bir adabı usulü vardır.Benim anlamadığım Rıza dünkü cocuk değil ki neden basına böyle demeçler veriyorsun.Ne görüşme yapılacaksa kimsenin haberi olmasın..Eğer sen başında bulunduğun takımdayken böyle demeçler veriyorsan bu düpedüz Sivassporu ayaklar altına almaktan başka bir şey değildir..Rıza Hoca sahip olduğu profosyonlliği bile bu davranışıyla kaybetmiştir..Ben Mecnun Başkanı sizler kadar tanımam.Burada takip ettiğim kadarıyla mert dürüst bir insan..Ama başta Mecnun başkan ve ekibi takımın hocasının bu şekilde hareketlerine demeçlerine izin veriyorsa o zaman bence yönetimde de çok ciddi sıkıntılar vardır...Unutulmasın sizin adınıza söylüyorum bu kelamı ''Hiç kimse Sivassporun üstünde değildir ve hiç kimse Sivassporu bu şekilde aşağılamaya hakkı yoktur(Rıza Hocayı kasden)
Alt 06.06.2012, 23:37   #43
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bağışlayın beni ama devam kararını okuduktan sonra insanın '' oh ne ala memleket '' diyesi geliyor..Olay Rıza Hocanın başarılı veya başarısızlığı değil.Bunu hepimiz biliyoruz.Ama her ne olursa olsun bir takımdan bir takıma transferinde bir adabı usulü vardır.Benim anlamadığım Rıza dünkü cocuk değil ki neden basına böyle demeçler veriyorsun.Ne görüşme yapılacaksa kimsenin haberi olmasın..Eğer sen başında bulunduğun takımdayken böyle demeçler veriyorsan bu düpedüz Sivassporu ayaklar altına almaktan başka bir şey değildir..Rıza Hoca sahip olduğu profosyonlliği bile bu davranışıyla kaybetmiştir..Ben Mecnun Başkanı sizler kadar tanımam.Burada takip ettiğim kadarıyla mert dürüst bir insan..Ama başta Mecnun başkan ve ekibi takımın hocasının bu şekilde hareketlerine demeçlerine izin veriyorsa o zaman bence yönetimde de çok ciddi sıkıntılar vardır...Unutulmasın sizin adınıza söylüyorum bu kelamı ''Hiç kimse Sivassporun üstünde değildir ve hiç kimse Sivassporu bu şekilde aşağılamaya hakkı yoktur(Rıza Hocayı kasden)
Mutlaka ama bu işin bir de Basın tarafı var... Onların ağzına diline düş yeterki, bir kere ağzından çıkmaya görsün yazarlar da yazarlar... Tabiki hiç kimse hiç bir takımın üzerinde olmaz ama bazı gerçekleride göz ardı edemeyiz. Biz bir Bursa kadar bir İzmir kadar sosyo-politik kozmopolit ve yaşanası yerleri bol olan bir yer değiliz. Bunun kadar doğal bir şey olmadığını yıllarca bize gelen ve gitmek isteyen bir çok oyuncudan anladık. Empati kurunçoluğunuz çocuğunuz aileniz belki ekonomik bir işyeriniz herşeyiniz bir yerde siz ise böyle kıt imkanlara sahip bir yerdesiniz. Elinize bir fırsat geliyor. Değerlendirmek için bir girişimde bulunursunuz mutlaka. Ama bu futbol adına geçerli bir kurammıdır onu şu platformda bir türlü çözemedik. Çoğunluğumuz yanlış dedi azınlığımız doğru dedi. Ha etikmidir değilmidir tabiki değildir. Yalnız yinede diyorum empati kurduğunuzda belki bir çok yanlış diyenlerin doğruya yöneleceği kanaatindeyim... Ben Türkiyenin ücra bir köşesinde görev yapıyorum ve yıllarca Sivasa tayin isteyip gidemiyorum. Bir fırsat buldum ve arayada adeta torpiller ordusu koydum. Şimdi vuslata ermek üzereyim. İşet bunu ''buna'' benzetiyorum. Benim kızdığım nokta klavye başında yazarken karşınızdaki kişilere saygısızlık ederek cümle kurmalar.. Yoksa etikmi değilmi konusunu tartışsak belkide doğruyu bulacağız...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.06.2012, 23:50   #44
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mutlaka ama bu işin bir de Basın tarafı var... Onların ağzına diline düş yeterki, bir kere ağzından çıkmaya görsün yazarlar da yazarlar... Tabiki hiç kimse hiç bir takımın üzerinde olmaz ama bazı gerçekleride göz ardı edemeyiz. Biz bir Bursa kadar bir İzmir kadar sosyo-politik kozmopolit ve yaşanası yerleri bol olan bir yer değiliz. Bunun kadar doğal bir şey olmadığını yıllarca bize gelen ve gitmek isteyen bir çok oyuncudan anladık. Empati kurunçoluğunuz çocuğunuz aileniz belki ekonomik bir işyeriniz herşeyiniz bir yerde siz ise böyle kıt imkanlara sahip bir yerdesiniz. Elinize bir fırsat geliyor. Değerlendirmek için bir girişimde bulunursunuz mutlaka. Ama bu futbol adına geçerli bir kurammıdır onu şu platformda bir türlü çözemedik. Çoğunluğumuz yanlış dedi azınlığımız doğru dedi. Ha etikmidir değilmidir tabiki değildir. Yalnız yinede diyorum empati kurduğunuzda belki bir çok yanlış diyenlerin doğruya yöneleceği kanaatindeyim... Ben Türkiyenin ücra bir köşesinde görev yapıyorum ve yıllarca Sivasa tayin isteyip gidemiyorum. Bir fırsat buldum ve arayada adeta torpiller ordusu koydum. Şimdi vuslata ermek üzereyim. İşet bunu ''buna'' benzetiyorum. Benim kızdığım nokta klavye başında yazarken karşınızdaki kişilere saygısızlık ederek cümle kurmalar.. Yoksa etikmi değilmi konusunu tartışsak belkide doğruyu bulacağız...
Yorumumdada belirttim gitmesi problem değil..Rıza gider başka biri gelir..Rızanın tarzı kesinlikle amatörce hareket edilmiş bir tarz..Ve bunu yaparken Sivasspora zarar verirken Sivassporu bir ist takımına karşı bir yerde küçültüyor..Benim itirazım tarzınadır...gitmesine değil

Etiketler
artık, kapansın, konu