Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çalımbay: Final maçımız
Alt 02.11.2010, 22:49   #11
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Çalımbay: Final maçımız

Final maçı söylemi ters tepebilir stres altına sokar takımı, belediye bizden iyi takım bizimkiler beşiktaş maçındaki mücadeleyi göstersinler puan kaybetsekte önemli değil o istek azim 90 dakika olsun yeter
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda noname87'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.11.2010, 22:54   #12
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok

ÇALIMBAY: UZUN BOYLU SANTRAFORA İHTİYACIMIZ VAR...

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Spor Müdürümüz Nail Sertakanın hazırlayıp sunduğu Pazartesi yayınlanan Futbol Analiz Programına canlı telefon bağlantısıyla katılarak önemli açıklamalarda bulundu.

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Spor Müdürümüz Nail Sertakan’ın hazırlayıp sunduğu Pazartesi yayınlanan Futbol Analiz Programına canlı telefon bağlantısıyla katılarak Beşiktaş maçı, sakatların durumu, İstanbul B.B maçı ve yapılacak transferlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Çalımbay açıklamasında Beşiktaş maçının ikinci yarısında oynanan oyundan memnun olduğunu çok eksiklerinin olduğu, çok çalışmaları gerektiğini belirterek, Sivasspor’da mükemmel bir yönetim, atmosfer ve tesislerin olduğunu, sakatların en kısa süre olarak 1 aydan önce takıma dönemeyeceklerini söyledi.

Son olarak Çalımbay, yardımcılarının yurt dışında futbolcu seyrettiğini 2. yarı takviye yapacaklarını çok iyi bir uzun boylu santrafora ihtiyaçları olduğunu istedikleri ifade ederek, tüm futbolcuları alacaklarını takıma dönecek Kamanan’a da ihtiyaçlarının olduğunu kendinin de çift forvet oynamak istediklerini zaman zaman da çift forvet oynayacaklarını söyledi.

Sipas Tv

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.11.2010, 22:54   #13
xadox
Yiğido

xadox - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 154 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 xadox FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

insallah taraftar gereken destegi veirir ve stat ful olur
xadox isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı xadox'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.11.2010, 22:56   #14
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1009 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

ÇALIMBAY: UZUN BOYLU SANTRAFORA İHTİYACIMIZ VAR...

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Spor Müdürümüz Nail Sertakanın hazırlayıp sunduğu Pazartesi yayınlanan Futbol Analiz Programına canlı telefon bağlantısıyla katılarak önemli açıklamalarda bulundu.

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Spor Müdürümüz Nail Sertakan’ın hazırlayıp sunduğu Pazartesi yayınlanan Futbol Analiz Programına canlı telefon bağlantısıyla katılarak Beşiktaş maçı, sakatların durumu, İstanbul B.B maçı ve yapılacak transferlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Çalımbay açıklamasında Beşiktaş maçının ikinci yarısında oynanan oyundan memnun olduğunu çok eksiklerinin olduğu, çok çalışmaları gerektiğini belirterek, Sivasspor’da mükemmel bir yönetim, atmosfer ve tesislerin olduğunu, sakatların en kısa süre olarak 1 aydan önce takıma dönemeyeceklerini söyledi.

Son olarak Çalımbay, yardımcılarının yurt dışında futbolcu seyrettiğini 2. yarı takviye yapacaklarını çok iyi bir uzun boylu santrafora ihtiyaçları olduğunu istedikleri ifade ederek, tüm futbolcuları alacaklarını takıma dönecek Kamanan’a da ihtiyaçlarının olduğunu kendinin de çift forvet oynamak istediklerini zaman zaman da çift forvet oynayacaklarını söyledi.

Sipas Tv
Batuhan gibiama gelmez ve vermezler Sivas'a şu durumda,umarım iyi bir araştırma ile gerekli eksikler doldurulabilir.
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı GuVeN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.11.2010, 23:22   #15
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Su bir gerçektirki averaj takimi olduk ligde, gelen atiyor giden atiyor. Bence besiktas maçinin ikinci yarisinda sergilenen futbol ve mücadele devre sonuna kadar sürdürülmeli ve sürekli hücumu düsünen takim olmaliyiz.

Sonuçta kayip edecek bir seyimiz yok. En azindan 3-4 takimi parçalariz bu anlayisla.

Defansimiz o kadar kötü degil, ilerideki oyuncular ne rakip defansi korkutabiliyorlar nede ileri uçta defans yapiyorlar, bu nedenle rakip takimlar üzerimize çok kolay geliyor.
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivaslibey'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.11.2010, 23:27   #16
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

bakın simdi..bu maç final niteliğinde bile olsa sen daha takımın basına yeni gecmissin..neden bir cümleyle macı geriyosun ki...simdi rıza hoca bir cümle etti aldı sazı koydu Sivassporlu futbolcuların önüne...adam gergin olmasa bile bu cümleden sonra gerilir..ya rıza hoca böyle dedi takım zaten kötü gidiyor bir de kaybedersek ne olacak diye düsünür topçu...İ B B dediğn takım bana göre son ıkı sezonun kendi capında flash takımı..adamların 100 tane seyircisi yok içerde dısarda kim olursa kök söktürüyorlar yenilse bile futbol oynamaya calısan bi takım...rızayı insan olarak takdir edip sewen biri olmama karsı hocalığını taswip etmediğim bir kisidir...isin doğrusu beni sivassporun basarısı ilgilendiriyor..we takımda azda olsa kıpırdamalar basgösterse bile hala gözle görülür olumlu bir gelisme yok bu wakıtten sonra siwassporun basarısı ile ilgili her seyle ilgilendiğim ve istediğim için ..konusulan yazılan cizilen herseyde beni ilgilendiriyor...bu nedenledir ki rıza hocanın bu söylemının uygun olmadığını düsünüyorum...ufak bi ekte sunu belirtmek isterim sivassporun acilen m.yıldızdan kurtulması gerekiyor..takıma faydasından cok zararı warmıs gibi futbol oynamakta ısrar edıyor...
Alt 02.11.2010, 23:42   #17
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Bursa'li arkadas sana katiliyorum germe konusunda, fakat üstteki yazilan yazida Riza hocanin öyle bir sey dedigi yazmiyor, bu gazetecilerin saçmaligidir bence. 3 galibiyet üst sirarlara yükseltir bizi, final maçi için daha çok erken.

IBB flash takim katiliyorum ama futbol oynamaya çalisan takim degil, buna kesinlikle katilmiyorum.
IBB 11 kisi defans yapip ilk firsatta kontataga çikan bir takim. IBByi çözmek kolay, ilk golü sen atacan yoksa atma sansin kalmiyor. IBB ilk golü atip ikinciyi atacan o zaman IBB daha bir sey yapamaz.

Hocaya gelince vallah kardes Riza hoca son umudumuz ve memleketin çocugu, dogdugu sehir için çabaliyacak. Artik oda bir sey yapamazsa bizim durumumuz zor.

Ama sunu unutma Türkiye'de bir teknik direktör için yönetecegi en iyi takim SIvasspor'dur, çünkü adamda bir kere ne seyirci, ne taraftar, nede yönetici baskisi vardir.

Bizim yönetim ne hocaya nede futbolculara karisir. Yani tamamiyle rahat bir ortamda oluyor TD.

Riza hoca bence önceki yönetimlerinde ve/veya taraftarlardan sürekli baski görmüstür. Bu kez olmayacak ve INSALLAH çok güzel isler basaracaktir.
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivaslibey'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.11.2010, 23:47   #18
DaNGeR0uS
Acemi Yiğido

DaNGeR0uS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

54 Mesajına 103 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 DaNGeR0uS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Riza hocam isini bilir eminimki ibb macini kazanacagiz
Alt 03.11.2010, 00:03   #19
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Sivaslibey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bursa'li arkadas sana katiliyorum germe konusunda, fakat üstteki yazilan yazida Riza hocanin öyle bir sey dedigi yazmiyor, bu gazetecilerin saçmaligidir bence. 3 galibiyet üst sirarlara yükseltir bizi, final maçi için daha çok erken.

IBB flash takim katiliyorum ama futbol oynamaya çalisan takim degil, buna kesinlikle katilmiyorum.
IBB 11 kisi defans yapip ilk firsatta kontataga çikan bir takim. IBByi çözmek kolay, ilk golü sen atacan yoksa atma sansin kalmiyor. IBB ilk golü atip ikinciyi atacan o zaman IBB daha bir sey yapamaz.

Hocaya gelince vallah kardes Riza hoca son umudumuz ve memleketin çocugu, dogdugu sehir için çabaliyacak. Artik oda bir sey yapamazsa bizim durumumuz zor.

Ama sunu unutma Türkiye'de bir teknik direktör için yönetecegi en iyi takim SIvasspor'dur, çünkü adamda bir kere ne seyirci, ne taraftar, nede yönetici baskisi vardir.

Bizim yönetim ne hocaya nede futbolculara karisir. Yani tamamiyle rahat bir ortamda oluyor TD.

Riza hoca bence önceki yönetimlerinde ve/veya taraftarlardan sürekli baski görmüstür. Bu kez olmayacak ve INSALLAH çok güzel isler basaracaktir.
rıza hocanın sivaslı olduğu gerçeğini atlamısım...memleket cocuğu olması yönetimin isine karısmaması vesehir olarak baskı görmeyecek olması kendi adına bir avantaj olacak ..bu doğru elbet...son umudumuz lafına katılmıyorum..neden katılmıyorum sivasspor gibi bir futbol takımının son umudu diye bir seyi olamaz neden olamaz sivasspor elde ettiği basarılarla kendini bir çok anadolu kulubunun arasından sıyırmayı basarmıs ve bır adım öne cıkarmıstır...ben hala ıdda edıyorum ki bizim sampiyon olmamızdaki en büyük faktör sivassporun elde ettiği basarılardır..onu bi gecelim umut ediyorum ki sivas öylede böylede bu kötü günleri atlatacaktır...
Alt 03.11.2010, 02:10   #20
Holigann
Yiğido

Holigann - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 Holigann FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza hocamda, Sivassporumda birlikte çıkacaklar düştüklere yere.ben hocama guvenıyorum bu takımı daha ıyı yerlere getırecegıne emınım.
Holigann isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Holigann'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
final, , benim, Çalımbay, Çalımbayfinal, erman, maçım, maçımız, maçımız, olacak”, rıza