Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivas'lılar Nankör Değildir
Alt 02.04.2013, 12:26   #21
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 941 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: Sivas'lılar Nankör Değildir

Alıntı:
Alişan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Uğur ve Hayrettin için birşey diyemiyorum yinede sivas için birşeyler yapmaya çalışıyorlar. Ama rıza hoca gibi değerli bir kişiyi hangi düşünce ve kafayla sabır ettiğini söylüyorsun. Bu adam sivası düşme noktasıdan çekip almış ve şu ana kadar elindeki kıt imkanlarla geçen dönemlerde kafaya oynamış türkiye kupasında allah kısmet ederse finali dahi oynatacak bir hocamız var sen hala kalkmış sabırdan bahsediyorsun. Geçmişi unuttun galiba sivassporu satan bir bülent senin çok hoşuna gitti galiba. Sivasımızı bitiren bülent beydi iki dönem verdi gazı ondan sonra fenere gidecem diye sivasımızı bitirdi takımını satan bir teknik adam senin işine yarar herhalde rıza hoca gibi vefakar adam gibi bir adama sen sabır etmeyeceksin dua etki o bizlere sabır ediyor o giderse görürsün o zaman takımın ne hale geldiğini şu anda türkiye süper liginde sivassporumuzu çalıştırabilecek teknik adam rıza hocadan başkası olamaz alt kademelerde takımlar nasıl teknik direktör değiştiriyorlar işe yarıyormu bir bak öyle konuş. Sivassporumuz hakkında bir yorum yaparken el insaf de ondan sonra yorum yap rıza hocayada teşekkür edip allah razı olsun demeyi unutma olurmu.
Bu arada ben eski adı çoraktepe, daha sonra 4 eylül mahallesi, şimdi ise istiklal mahallesinde doğdum büyüdüm.Sivasın herşeyini ama herşeyi bilen ekmeğini yemiş suyunu içmiş ama kellesinin gideceğini bilse dahi memleketine ihanet etmeyen bir ecdanın torunuyum ben.
Alişan kardeşim - sen 42 yaşındasın, ben 41. Yaşıt sayılırız, genç değiliz artık.

Senin görüşüne saygı duyarım, sen de bana saygı duymalısın. Yazdığımız laflara dikkat edelim, "İhanet .... " vb tabirler ağır kaçmakta. Benim yazdıklarımda hakaret, ağır itham olmaz.

Bülent Uygun'a en fazla karşı çıkanlardanım, eskli yazılarıma bakarsın.

Rıza'ya en çok karşı çıkanlardanım, neden olduğunu da yine eski yazdıklarımdan anlarsın.

Ben de Çarşıbaşı mahallesindenim. Aynı senin gibi Sivasın herşeyini ama herşeyi bilen ekmeğini yemiş suyunu içmiş ama kellesinin gideceğini bilse dahi memleketine ihanet etmeyen bir ecdanın torunuyum ben de ...

Sağlıcakla kal ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Kokomo'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2013, 12:39   #22
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Sivas'lılar Nankör Değildir

Başkanım seni çok seviyoruz, bende küfür edilmesine karşıyım. Rıza hoca fedekarlık yaptığını her zaman söylüyor,yıllık 2,5 tirilyon alırken neden fedakarlık yapmadı,yabancı hocada olsa aynı parayı alırdı.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2013, 12:47   #23
Kizilirmak58
Yiğido

Kizilirmak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 290 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 Kizilirmak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bu şehri terkedemssiniz değerli başkanım. bu şehir sizi, siz bu bu şehri seviyorsunuz. bu şehir için bir başkası yok zaten.. sadece siz varsınız.. iyiki varsınız başkanım.gitme kal bu şehirdeeee
Alt 02.04.2013, 12:54   #24
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Başkan sivaslıların gönlünde ayrı bir yerin var 3 yıldır düşme hattında dolaşıp dursakta bu taraftardan başkan istifa yönetim istifa sesini bildiğim kadarıyla duymamışsındır ve duymassın sivaslılar vefakar insanlardır bunu en iyi sen bilirsin.başkan, hoca giderse bizde gideriz sözün bizi çok üzmüştür bunu sana yakıştıramadık.

tepki herzaman olacaktır ama şu küfür eden şahsiyetler sorununu halledebilsek bir meziyetmiş gibi var gücüyle küfür etmeyi hayvanlaşmanın dışında birşey sananlardan kurtulursak ne mutlu bize.
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı anadolu5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2013, 16:17   #25
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadasimiz gardasimiz cok güzel degerlendirmis görüslerine ben de katiliyorum sayin baskanimizin aciklamasina da sonuna kadar hak veriyorum keske bunlar olmasidi ama atalar ne demis el agzi cuval agzi degilki cekip büzesin agzi olan konusuyor ama iyi ama kötü burada hocamiz sabretmesini bilmeli idi hemen karsilik vermemeli idi taraftar su son haftalardaki oynanan oyundan hicde memnun degildi adeta pimi cekilmis bir bomba gibi idi yenen ikinci golden sonra artik herseyin bittigini sivassporun kümeye adim adim yaklastigini görmekte idi o anlari yasayan taraftar patladi burada suclu aramak cok yanlis olan oldu gecen gecti bundan sonraki yasama bakmaliyiz bunu bir kaza olarak görmeliyiz bundan sonraki hayatin kazasiz belasiz devam etmesi icin tedbirli olmaliyiz eger geride kalan olaylari irdeliyecek olursak bundan encok zarar gören sivassporumuz olur keza bir futbolun encok ihtiyac duydugu taraftardir dolaysile hicbir taraftarmizi suclayici yargilayici konusma yapmamaliyiz .
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Külhan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2013, 16:37   #26
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 979 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
Külhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadasimiz gardasimiz cok güzel degerlendirmis görüslerine ben de katiliyorum sayin baskanimizin aciklamasina da sonuna kadar hak veriyorum keske bunlar olmasidi ama atalar ne demis el agzi cuval agzi degilki cekip büzesin agzi olan konusuyor ama iyi ama kötü burada hocamiz sabretmesini bilmeli idi hemen karsilik vermemeli idi taraftar su son haftalardaki oynanan oyundan hicde memnun degildi adeta pimi cekilmis bir bomba gibi idi yenen ikinci golden sonra artik herseyin bittigini sivassporun kümeye adim adim yaklastigini görmekte idi o anlari yasayan taraftar patladi burada suclu aramak cok yanlis olan oldu gecen gecti bundan sonraki yasama bakmaliyiz bunu bir kaza olarak görmeliyiz bundan sonraki hayatin kazasiz belasiz devam etmesi icin tedbirli olmaliyiz eger geride kalan olaylari irdeliyecek olursak bundan encok zarar gören sivassporumuz olur keza bir futbolun encok ihtiyac duydugu taraftardir dolaysile hicbir taraftarmizi suclayici yargilayici konusma yapmamaliyiz .
Herkes hatalarından dersler çıkaracaktır diye umuyorum
Alt 02.04.2013, 16:43   #27
MERDO
Yiğido

MERDO - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 MERDO isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Başkanı Tebrik ediyorum. bu krizin böyle aşılıyor olması beni mutlu etti. Hayrettin 15 yıl sivasspora hizmet etti teşekkür ederiz hizmetinin karşılığınıda maddi olarak aldı artık hayrettinin teknik kadroda sivasspora hizmet etmesinin gerektiğini düşünüyorum. ve kimseninde kimseye hakaret etmeye hakkı yoktur. eleştirmekte taraftarı hakkıdır.
MERDO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2013, 16:53   #28
elbeylii
Yiğido

106 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeylii BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sivasspor kulübü başkanı Mecnun Otyakmaz basınla bir araya gelerek gündemi değerlendirdi. Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen soru cevaplı basın toplasında açıklamalarda bulunan Otyakmaz,Orduspor karşılaşmasında yapılan gönül kırıcı tezahüratların hoş olmadığını, belirterek; "Bizi destekleyen tüm taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz.Ancak Rıza hoca'mızın da, Hayrettin'in de ciddi anlamda gönülleri kırılmıştır. Bu tepkileri hak ediyor da olsa karşılaşma sonucu beklenilmeliydi. Neyse ki oluşan kırgınlığı onarmamız süremiz kısa sürede oldu.Bu sürenin kısa olmasının en önemli nedeni ise gerçek yiğidoluktur.Sivas'lılar nankör insanlar değildir. Hayrettin ki Trabzonspor'un, Gaziantepspor'un yüksek transfer ücretlerini kabul etmeyerek Sivasspor'da hizmet etmeye devam etmiştir. Memleketinin takımına 15 yıl hizmet etmiştir, sahip çıkılması gerekmektedir. Protestoyu hak ediyorda olabilir ama stratejik ve zamanlama olarak uygun bir zaman değildi, şekli de böyle olmamalıydı. Tepki yerinde olmadı diyebiliriz" dedi.

Stadyum konusunda da açıklamalarda bulunan Otyakmaz, "15 bin kişilik stadyumu dolduramıyorsak, 33 binlik stadyum konusunda ısrarcı olabilme gücümüzün olmadığını düşünüyorum. Kupa maçında karşılaşma ücretini 2 TL yapıyoruz kemik kadro olarak gördüğümüz 5-6 bin kişilik taraftarımız dışında pek ilgi olmuyor. Lig maçını 5 TL'nin üzerine çıkarmadık, destek görmüyoruz. 33 binlik stadyum olsa dahi organizasyonlarda Sivas'ımıza sıra zor gelirdi. Verilecekse 25 bin kişilik stadyumumuz yapıldığında ona da verilir, yeter ki bizler Sivasspor'umuza destek olalım" dedi.

Sivasspor'un unutulmayacak başarılarının da yakın zamanda geleceğini düşündüklerini belirten başkan Otyakmaz, "Taraftarımızı sokaklara dökecek başarıyı getirecek kadronun oluşması, başarıyı yakalaması da yakın zamanda gelecektir diye düşünüyoruz. Futbolcu transfer politikamızda değişiklik olmayacak.Flaş transfer diye tabir edilen transferleri yapan takımların şimdilerde nerelerde olduklarına şahit oluyoruz. Bizler başarıya susamış, para kazanmak, futbol oynamak hedefi olan futbolcuları Sivasspor'da yıldız yapmak isteriz" dedi.

Taraftarlar ile, teknik direktörümüz Rıza Çalımbay arasında oluşan bu kırılmanın tamiri nasıl olur şeklindeki soruya ise başkan Otyakmaz,"Taraftarımız Gençlerbirliği karşılaşmasında hocamızın da Hayrettin'in de gönlünü almasını bilir. Şunu da belirtmekte yarar görüyorum ki kimsenin tasvip etmediği bir durumla karşı karşıya kaldık. Bizim,taraftara kırılma, küsme diye bir lüksümüz yok. Biz onlarsız olamayız. Onlar bizim her şeyimiz ama daha uygun zamanlama yaparak, kırmamaya özen göstererek destek veya tepkilerini yiğidoya yakışır üslupta yapılmasının daha yerinde olacağını düşünüyorum. Çok kıymetli destekçi bir kitlemiz var. Bu destekçi kitlemizin artmasını diliyorum. Sivas'ımıza bilinçli taraftar profili oluşturma projesinin de desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum" şeklinde konuştu.
başkan bu siteye zahmet edip bakarsanız seyirci kimi istiyorsa azda ciddiye alırsanız her maçında iyi şeyler olur tabiki kötü olayları tasvip etmiyoruz ama hayrettinden bahsetmeyin o zaman bursayı şampiyon yaptı biye sercanı hiç göndermeselerdi varmı öle bişi biri gelirbiri gider oyuncunun ama seyirci kalıcıdır
elbeylii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda elbeylii'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.04.2013, 18:10   #29
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ordu maçında tarfatarın yaptığı tepki bir maçlık değil sezon başından beri rıza hocanın yaptığı bütün yanlışlardan kaynakalnan tepkidir
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kaptann58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2013, 18:29   #30
yadel
Acemi Yiğido

yadel - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 611 yadel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza hoca sen Sivasspor a yeterli olmadığını kendin ispat ettin. Orduspor maçından sonra verdiğin demeçte özellikle yaptığımız değişikliklerle maçı aldık dedi. Daha önceki maçlarda neden hayrettin vede uğura katlandın ve yiğidoları kanser ettin Rıza hoca. Azcık dikkatini Sivasspor a ver ve egolarından kurtul lütfen. Sivasspor senin egona kurban olmamalı. Azcık babacan olmayı denesen fena olmayacak Rıza hoca.

Etiketler
değildir, nankör, sivaslılar