Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Kupayı İstiyoruz Rıza hocam !...
Alt 21.03.2012, 10:08   #1
izmirliyigido
Gast

Standart Kupayı İstiyoruz Rıza hocam !...

Bunu söylemek için çok erken belki, ama adım adım ilerlemek için şimdiden motive olmaya, takımı hazırlamaya, sinerji oluşturmaya ihtiyaç var. Bu maça kadar herkes biliyor ki, hepimizin aklından "Türkiye Kupası maçları 2. planda. Lig daha önemli" diye geçiyordu. Hele de 4. Tur da Galatasaray gibi güçlü bir takım çıkınca ümitlerimiz azalmıştı.

Ama Rıza hoca ve futbolcular şunu gösterdi ki, "biz istersek kazanırız", buna birde hakemler adam gibi maç yönetince yenemeyeceğimiz takım yok. O halde neden kupada FİNAL'E YÜRÜMEYELİM?, Neden KUPAYI BİZDE KALDIRMAYALIM? Bunların olmaması için, (şu dünkü takım oyununda görüldü ki), hiç bir neden yok !.

Bu KUPA alındığı zaman şehrimiz için, Yiğidolar'ın tarihi için ne büyük önem taşıyor bunu tartışmaya gerek yok. Rıza ÇALIMBAY'ın, BÜYÜK BAŞKAN MECNUN ODYAKMAZ ile birlikte tarihin şanlı sayfalarına ALTIN HARFLERLE adı yazılması ne büyük gururdur.

Şampiyonluğu 2 yıl üst üste kaçırdıktan sonra artık tecrübe kazandık. KUPA FİNALİ adım adım, hakederek, sindire sindire ELİMİZE GELİYOR. Bu sefer hata yapmayalım. İşi sağlam tutalım, kendimize güvenelim, hazırlığımızı ona göre yapalım. Tur atlayan takımların bizden fazlası yok.

Biz bu KUPAYI İSTİYORUZ istiyoruz RIZA HOCAM, haberin olsun !...

.
Yukarıdaki Mesaj için 16 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
hocam, kupayı, rıza, İstiyoruz