Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yorumculardan İsyan!
Alt 24.03.2014, 11:55   #21
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Yorumculardan İsyan!

Bir yönetici ve bir teknik adam çıkıp basın toplantısı düzenlemeli. Hemde bütün gazeteleri çağırarak.
Koy arkaya büyük bir ekran, sene başından beri Sivas ın hakkını yendiği pozisyonları anlat. Bunu cuma günü yap ve de ki " biz şimdiye kadar sabrettik, mantığın dışına çıkmadık, bu demek değil ki bundan sonrada kuzu gibi olacak değiliz ve daha da ekleyerek" bak bakalım ertesi gün hakem nasıl mum gibi oluyor.
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.03.2014, 12:10   #22
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
nightmare58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bünyamin Gezer atıp tutuyor da hakemler hakkında onun da hakemliğini gördük. Boş iş bunlar.
Adam yorumculuğa başladı başlayalı ne görüyorsa onu çekinmeden söylüyor.Hakemliği de öyleydi.Daha ne istiyorsunuz?
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.03.2014, 15:54   #23
Feni58
Yeni Yiğido

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Feni58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigido yakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Birde hic görüntülere bile alinmayan ofsaiyt diye kesilen pozisyon var.Sansal Büyükyalama ve Markus hic Sivasin pozisyonlarinda kurallari bile konusmazken Erciyesin penaltisini kilifa soktular.

Türk futbolunun bas katili Yalama Sansal dir
İşin kötüsü bu Şansal Sivas'lı. Sivas ve Sivasspor nefretinin, düşmanlığının sebebi nedir? Mutlaka vardır bir karın ağrısı.Bunun yüzünden lig tv üyeliğimi iptal ettireceğim. Hakem konusu ise şöyle; MHK Sivas üzerinden lig ameliyatı yapıyor, ligi dizayn ediyor; acı ama ameliyat hep Sivasspor'a yapılıyor. Bunu önleyecek olan yönetimdir. Artık sesiniz çıksın lütfen. Hakemler takımın kimyasını bozdu; haksız yere verilen kırmızı kartlar, verilmeyen penaltılar...
Feni58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.03.2014, 16:56   #24
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 537 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Basın sözcüsü bile olmayan bir kuluptan ne tür bir acıklama beklenirki !!!

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.03.2014, 22:23   #25
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivaslılar olarak bizimde bir şeyler yapmamız gerekiyor.Stadı dolduramıyoruz. Taraftar mıyız seyirci miyiz belli değil.Kimileri Fenerbahçe formasıyla stada gelir. Sorsan Sivassporluyum der.Adı büyük kendi küçük takımlarla kendi sahamızda maç yaparsın. (fb.gs bjk) takımlar ısınıyor,Güya Sivaslı ellerde cep telefonları kameralar açık. Tırnak içindeki yazdığım takım futbolcularını çekmeye çalışır.İhaneti bırakalım beyler.Sonuna kadar SİVASSPORLU OLAAAAALIM.TEK SES TEK VÜCUT OLALIM.YIKILMAYALIM.
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.03.2014, 23:35   #26
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 801 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

arkafaslar oynanan oyun ortada, sivassporun avrupaya gitmesini istemiyorlar, trabzon kupada yok mecburen 4 cu olmasi lazimki avrupaya gitsin e bunu kendi yapamiyor tff ve mhk destek veriyor, yillarca bu Boyle geldi Boyle gidiyor hatirlayin fenerin sampiyon oldugu sezon besiktasla ayni puandayken ikili averajla biz iyi olmamizaraman 3 lu averaj diye bisey cikardilar bizi ucuncu yapmadilarmi,boyle oyunlar oldugu surece bizim gibi takimlarin isi zor da costaya verilen ceza cichinho ya verilen cezada bunlarin bir parcasi
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.03.2014, 00:06   #27
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 652 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yorumcularin değil bizim sağlam kamuoyu olusturmamiz lazim.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.03.2014, 05:45   #28
kngal yiğido
Acemi Yiğido

28 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 kngal yiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bünyamin gezenin yöneti sivas macını izle adamın hakemlini yargılıyan zihniyet adam bizi madur etini hatirlamiyorum
kngal yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.03.2014, 08:10   #29
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ya hu kardeşim basın sözcüsü lazım bizeeee. Aklıma Naci Muslu geliyor avukat. Bu konularda yorum yapmazsanız hak aramazsanız kimse hakkınız vermez. hele bu futbol ise.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.03.2014, 10:55   #30
Ahmet Ateş
Acemi Yiğido

101 Mesajına 213 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 573 Ahmet Ateş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Değerli Arkadaşlar

Yorumcular isyan etmekte haklı. Lakin biz ne güne duruyoruz, niçin sesimizi çıkarmıyoruz. Tamam, yönetim gereğini yapsın, ama biz de yapalım.

Artık elimize kağıdı kalemi alıp bir şeyler karalamamız gerekmiyor. Açıverin bilgisayarları, girin e-posta kutularınıza ve birkaç tuşa dokunup yazın hissettiklerinizi ve istediklerimizi...

Her kıyıma uğradığımız maçtan sonra ben böyle yapıyorum ve gönderiyorum yazdıklarımı "iletişim@tff.org.tr" adresine.

Gerçi gönderdiklerim dipsiz bir kuyuya mı düşüyor, yoksa sağır sultan mı okuyor bilemiyorum. Zira "gönderiniz alınmıştır, en kısa sürede size dönülecektir" diye makinadan dahi bir cevap gelmiyor.

Varsın olsun, Sivasspor'un sahipsiz olmadığını görsünler yeter.

Aşağıda bugün gönderdiğim e-posta metnini veriyorum. Alıntı yapıp gönderebilir, ya da ben daha iyisini yazarım diyerek döktürebilirsiniz.

Sayın Yetkili

Her insan gibi hakemlerin de hata yapmaları normaldir. Bu nedenle, hata yaptı diye hakemleri eleştirilmesini veya veryansın edilmesini doğru bulmuyorum.

Fakat, hata denilen kararların hep aynı takımlara rastlaması ve bunun giderek artması ne kadar hata terimi ile savunulabilir?

Gelin isterseniz "ne var canım hakem hata yaptıysa" denilen o hatalar Sivasspor'a nelere mal olmuş bir onlara bakalım.

Galatasaray maçında Halis Öz......'nin hataları; hem üç oyuncumuza, hem de üçü o maçta, üçü bir sonraki hafta Antalya maçında olmak üzere tam altı puanımıza neden oldu.

Gençlerbirliği maçında Tolga Öz.....'nin hataları; bir oyuncumuza ve üç puanımıza neden oldu.

Ve gelelim Erciyes maçına. Özgür Yan(lı)kaya'nın penaltı pozisyonlarını görmeyerek, ofsayt olmayan pozisyonu ise görerek yaptığı hataları ile elde sadece bir puan kaldı diğer ikisi buhar olup uçtu.

Buhar olanlar sadece puanlar mı, puan karşılığı ödenecek paralar da buhar oluyor. Ki parası buharlaşan bu takım kasasında para olmadığından doğru dürüst transfer bile yapamadı.

Söz konusu hakemlerin hatalı olduğunu ben fanatik biri olarak söylemiyorum, Yazılı ve görsel basın, eski hakemler velhasıl herkes söylüyor.

Benim milyonlarca taraftarım olmadığı için sokaklara dökülemiyorum, Anıtkabiri doldurup, adalet istiyoruz diye bağıramıyorum. Tek bir imkanım var, canım yandıkça size e-posta gönderiyorum. Ne olacak yazan Sivassporlu, tuttuğu bir Anadolu takımı diye düşünülüyor olmalı ki ne okuyan var, ne de cevap veren.

Ama artık yeter! Sahaya tam altı hakem çıkıyor, bir metre önündeki pozisyonu göremiyorsa bunun adı hata değil hıyanettir. Hem hakemliğe, hem de Türk futboluna.

Sizden bir an önce hata kabul edilen kararlarla kim olursa olsun takımları doğrayan bu canavarlara artık bir dur demenizi, sırtlarını sıvazlamaktan ve sonraki haftalarda maç vererek ödüllendirmekten vaz geçmenizi bekliyoruz.

İnşallah beklemekle kalmayız...

Ahmet ATEŞ
Ahmet Ateş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
yorumculardan, İsyan