Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 19.02.2016, 21:20   #41
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Sivasspor takiminda dogru dürüs akli basinda orta yapapabilecek kimse yokmu yahu kardesim kalenin önündeki toplari auta atiyorlar bari kaleye cekte bosa gitmesin
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2016, 21:24   #42
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Sanki Konya düşme hattında bastılar Takım oyunu oynadılar. Bizim defans rakip için asist yarışına girmişler. Omari yi hiç beğenmedim, atıf asist yapsaydı bugün galip gelirdik maçın seyri değişirdi, atıf senin kaliten ortada attırsanda atmış kabul ediyoruz lütfen pas ver şuan çok ihtiyacımız var puanlara, Şansızlık ve Şetkus bence iyi bir Kaleci değil, Fiziğimiz daha da gelişmesi lazım, inşAllah Antalya'yı yeneriz
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2016, 21:28   #43
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aatifin keyfi yuzunden dusuyoruz bu ne lakayitlik bu ne rahatlik bu ne gevseklik...
Alt 19.02.2016, 21:30   #44
ayhandemir58
Acemi Yiğido

ayhandemir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ayhandemir58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Yine bize üzüntü ve stress düştü,artık ne yapacağım bilmiyorum.

Bu futbolcuların ve yönetimin bizi böyle durumlara düşürmeye hakları var mı,onu da bilmiyorum.

Yazıklar olsun...
ayhandemir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ayhandemir58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2016, 21:35   #45
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

Maç atifin vermediği pastan sonra bitmişti zaten Oysaki verse boş kaleye golü atacaz dengeyi sağladiktan sonra en az bir puan almıştık yazık oldu bu bencillik çok pahalıya mal oldu beykanın Eskişehir maçındaki kartı ile ayni sabote bence bu bencillik değişen bir şey yok seri galibiyetler olmadığı sürece
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı shang'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2016, 21:36   #46
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Kendime yeni yeni geliyorum...

Lütfen Fransızcası ileri birileri şu kendini bir nane sanan adama şu yazdıklarımı çevirsin...

Bir futbolcu takımı bu haldeyken egoistçe davranmanın ne demek olduğunu acaba bilmezmi...

Şöyle 21 haftaya bakıyorum, bana kurtardığı maç sayısına bakıyorum birde beni yaktığı maçlara. Her topta ön plana çıkıyorsun be hadsiz herif, top köşe noktasında ölü bölgede senin ne işin var. Bomboş gidiyorsun düşmeyip kırmızı penaltı alamayacak kadar ahmaksın bari yanında müsait arkadaşına versene be futbol cahili...Ula geri zekalı herif sen bu kadar halkın duyguları ile oynamaya mecburmusun. Sana zimmetledilermi o topu be ahmak... Ayağına zamklamı yapıştırdılar yoksa, yeminmi ettirdin zorla bana gelince kimseye vermeyeceğim diye. Şu takımı bu hale getirmeye utanmıyorsun değilmi...

Çok sinirliyim, o kadar sinirliyim ki şu an yanımda olsa bir kaşık suda boğacağım emin olun...

Hele birde kaleci diye karpuz tutamayacak bir salağı almışız oraya dikmişiz. Yahu hiçmi tutan kalecimiz olmayacak allah aşkına... Anımsadığımız 3-4 tane böyle kalemizde gol gördük. Dün Muslerayı seyretmedinmi. Sana 30 yaşına kadar bu top şöyle tutulur diye öğreten çıkmadımı be embesil... Hadi tutamıyorsun topu çeleceğim diye rakibin önüne niye dürtüyorsun.

Bu iki oyuncuya az kalsın Ziya'da eklenecekti ama sakatlandıda elimden zor kurtuldu. İnşallah emre bir daha o formayı vermezsin.

Takım bu 3 kişinin yüzünden yenildi. Hakem makem hikaye Bu 3 adam maçı resmen katlettiler. Kimse bana Aatıf şöyle kurtarıcı böyle maçın adamı demesin. 90 dakika boyunca yaptığın egoistliği maç içinde attığın goller kurtarmaz seni...

Takım aha böyle 2-3 zıbıldağın yaptığı şeylerden dolayı düşecek acıyorum ona acıyorum...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2016, 21:38   #47
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
burhann58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hocam sen macı izlemedin galiba atıf % 10000000 gol pozisyonunda davide vermedi atıfı cok savunduk ama bu macda cılkını cıkarttı bencilliginde bi sınırı var
Çok iyi izledim. Aatif kadar topu takip eden oyuncumuzda yok. çok yoruluyor sürekli pozisyon arıyor biraz da el insaf diyelim.
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2016, 21:39   #48
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Oyuncuların kazanma azmi, rakibe baskı, pres, direkten dönen top, Aatıf'ın benciliginden dolayı kaçan gol, deplasmanda Konyaspor gibi çok koşan, çok mücadele eden bir takıma karşı %57 topla oynama oranındaki üstünlüğümüz olması iyi yolda olduğumuzu, Mesut hoca ile yavaş yavaş kendimize geldiğimizi gösteriyor. Şimdiden bizi PTT 1. lige hazırlayanlar hiç kusura bakmasın bu takım bu oyunla küme düşmez. Bugün sadece futbol şansı bizden yana değildi. 5 veya 6 Maçtan sonra bu takım tehlike bölgesinden çıkmaya başliyacak, yeterki böyle istekli, hırslı ve mücadeleci oyunumuza devam edelim.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2016, 21:45   #49
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aatifi şimdiye kadar övenlerden biriyim ama affı olmayan bir hataya imza attı!!! sen ve hiçbir futbolcu Sivasspor dan öte değil, ekmek yiyorsunuz Hakkı'nı vermekle mecbursunuz Sabrı ve toleransı olmayan su durumunuzda bu kadar rahat hareket edemezsin Konya macini aldık hediye ettik maalesef Zaman daraldı önümüzde zorlu maçlar var ki dolayisiyla umutlarda azaldı buna sebep olanlar belkide bırakıp gidecekler ama biz kalacağız Allah sabrimizi artırsın demekten başka çaremiz yok çünkü sac bas bisey kalmadı yolacak...
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı otceken58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2016, 21:50   #50
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

Atıfin vermediği pas herkesi oyundan düşürdü o kadar sinirliyizki setkusa hiç gelemedim bile top ceza sahasına düşer düşmez ödum bo... karışıyor her top yüreğimiz agzimiza gelirmi hiç mi güven vermez kaleci bu kaleci nasıl bizi ligde tutacak hata hata hata yeter uykuyu unuttuk hasta edecek son sonu bu takım bizi bu yil kastı kavurdu
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı shang'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı