Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferi Kapattık
Alt 13.01.2016, 17:35   #1
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Blinzeln Cevap: Transferi Kapattık

[QUOTE=Çılgınlar58;964405]
Alıntı:
yigido yakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

sivassporumuzun süperlig tarihinde yapılan transferlere bir bakarmısın kaçına bonservis verilmiş zaten bonservisli transfer yapıldığı 2 sene de de şampiyonluğu kaçırdık ha o da muamma da neden kaçtığı neyse kardeşim şunu söyleyeyim sana tek birşey nereye kadar beleşçilik? beleş alacaksan sivasımda ne aç ne kendini gösterecek oyuncular var bir fatih çıplak gibi bir takımın alt yapısı var ki galatasaray beşiktaş fenerbahçe trabzon ve diğer anadolu takımlarını geride bırakıp şampiyon olmuş kaçtane çıkarttılar ALLAH aşkına söylermisiniz???? söylediklerim uyduruksa buyrun siz bildiğinizi okuyun....
Beles nerde?ney beles?

Bu oyuncularin bonservisi elinde olmasi onlari belesmi yapiyor? Bu oyuncular babasi hayrinami taaa Amerikayi Romanyayi Norveci birakip geliyor bu oyuncular bonservisi elinde oldugu icin extra imza parasi aldiklarinida bilmen gerekmezmi?

Bak bakalim su ara transferde yapilan transferler kac tanesine bonservis odenmis?

hic bir kulup bonservis odemiyor kaldiki Sivasspor oyle para sacacak kadar parayi cayiragzinda lahana tarlalarinda yetistirmiyor

ne olur biraz mantikli olalim 4 liraya super lig maci seyreden seyirci baska nerde var?haa birde sebep olduklari para cezasida cabasi

verirsin parasini dersin su oyuncuyu alin ben sponsorum almazlarsa haklisin.

beyler aklinizi basiniza alin bir Eskisehir 120 milyon borcla cirpiniyorken Mersin 70 milyon borcla hergun rezil olurken ne olur sehrimizi ve takimimizin serefini yüksek tutan yönetimimize sahip cikalim
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yigido yakup'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.01.2016, 17:49   #2
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Transferi Kapattık

İmza parası diye bir kalem mi varmış.Olsa olsa enayi parasıdır ödenen.Senelik paraları içindeyse normal.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2016, 17:48   #3
Çılgınlar58
Yeni Yiğido

Çılgınlar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Çılgınlar58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

biz takıma sahip çıkıyorum her sene işim gereği maçlara gidemesemde her sene kombine alıyorum takımıma yardım yapıyorum ama bir erkan kaçta beleş oyuncu oyuncuya para vereceksin tabikide ama babasının hayrına bir molde gibi bir takım oyuncusunu kovup boşa çıkartıyorsa onun takımına faydası yokki bize olsun artıkları toplamaya devam durmak yok artıklara devam....
Çılgınlar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2016, 17:52   #4
cengo64
Tecrübeli Yiğido

Federasyona gönderilen belgelerde yazıyor muymuş bu imza parası kalemi.Yoksa yapılan usulsüzlükdür ve bunu klup sözcüsü açıklamış olur.
Alt 13.01.2016, 17:54   #5
cengo64
Tecrübeli Yiğido

!0 milyon doşar dese ne diyeceğiz.Bu küplerin gerçekten artık denetlenmesi gerekiyor.Çünkü en iyisi Sivasspor işte
Alt 13.01.2016, 18:04   #6
cengo64
Tecrübeli Yiğido

Sivasporun kasasında para yokmuş.Geçen sene alınan 38 milyon tl sırf yayıncı kuruluşdan aldı yönetim.2.5 milyon dolar Da Costa dan aldı.Medicana dan ne kadar aldığınızı bir Allah bir siz biliyorsunuz.Artık merak bile etmiyoruz.Küpadan aldıklarınızı hiç söylemiyoruz.Bu paralarla bonservis hiç ödemediğinize göre hepsini imza parasına mı verdiniz.Ortalama 400.000 dolar verseniz herbirine 8 milyon dolar eder 20 tanesi.Gerçekten para bittiyse kasada delik vardır.Aralarında para toplayıp transfer yapmışlarO zaman yöneticilerin matematikleri kıt biraz
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.01.2016, 23:54   #7
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
cengo64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasporun kasasında para yokmuş.Geçen sene alınan 38 milyon tl sırf yayıncı kuruluşdan aldı yönetim.2.5 milyon dolar Da Costa dan aldı.Medicana dan ne kadar aldığınızı bir Allah bir siz biliyorsunuz.Artık merak bile etmiyoruz.Küpadan aldıklarınızı hiç söylemiyoruz.Bu paralarla bonservis hiç ödemediğinize göre hepsini imza parasına mı verdiniz.Ortalama 400.000 dolar verseniz herbirine 8 milyon dolar eder 20 tanesi.Gerçekten para bittiyse kasada delik vardır.Aralarında para toplayıp transfer yapmışlarO zaman yöneticilerin matematikleri kıt biraz
Abicim çok güzel anlatmışın...Bu yaz bir olaya şahit oldum..Ufak görünebilir size ama al sana harcanan paranın çoookkkkk küçük bir miktarı..Bir futbolcu geliyor farzedelim. Bu adama harcanan para..Bonservisi vermiyoruz eyvallah..Araba tahsis ediyorsun,evinin kirasını ödüyorsun,çocuğunun okulunu karşılıyorsun,telefonunu karşılıyorsun,evinin temizlik hizmetini karşılıyorsun.......Bir futbolcu sana kaça mal oluyor biliyormusun şimdi..? Bunu duyunca bende çok şaşırdım ama o takımı yönetmek,dışardan oyuncu getirmek öyle kolay değil yani..Bilmem anlatabildim mi.?
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.01.2016, 17:07   #8
cengo64
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abicim çok güzel anlatmışın...Bu yaz bir olaya şahit oldum..Ufak görünebilir size ama al sana harcanan paranın çoookkkkk küçük bir miktarı..Bir futbolcu geliyor farzedelim. Bu adama harcanan para..Bonservisi vermiyoruz eyvallah..Araba tahsis ediyorsun,evinin kirasını ödüyorsun,çocuğunun okulunu karşılıyorsun,telefonunu karşılıyorsun,evinin temizlik hizmetini karşılıyorsun.......Bir futbolcu sana kaça mal oluyor biliyormusun şimdi..? Bunu duyunca bende çok şaşırdım ama o takımı yönetmek,dışardan oyuncu getirmek öyle kolay değil yani..Bilmem anlatabildim mi.?
Ben anlamıyorum.50 trilyon gelirle bir klubu yönetmek bu kadar zor muki.Kendi ceplerinden para koyup yapmuşlar transferi.Helal olsun demek isterdik ama bu açıklama sadece yönetimin beceriksizliğini gösteriyor neticede.Futbolcuların temizlikci paraları nedeniyle Türk futbolu batıyor mu diyorsunuz yani
Alt 14.01.2016, 18:32   #9
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
cengo64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben anlamıyorum.50 trilyon gelirle bir klubu yönetmek bu kadar zor muki.Kendi ceplerinden para koyup yapmuşlar transferi.Helal olsun demek isterdik ama bu açıklama sadece yönetimin beceriksizliğini gösteriyor neticede.Futbolcuların temizlikci paraları nedeniyle Türk futbolu batıyor mu diyorsunuz yani
Allah tan sen Bursaspor Ankaragucu Kocelispor Sakaryaspor Eskisehirspor MiY Malatya taraftari degilsin

onlardaki gelir bizin 2 katimiz ama mali durum iflas

sen hala biizimkileri beceriksizlikle sucla birde o sehirlerin gözüyle Sivasspor a ve yönetim sekline bakabilseniz.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigido yakup'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.01.2016, 11:32   #10
cengo64
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
yigido yakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Allah tan sen Bursaspor Ankaragucu Kocelispor Sakaryaspor Eskisehirspor MiY Malatya taraftari degilsin

onlardaki gelir bizin 2 katimiz ama mali durum iflas

sen hala biizimkileri beceriksizlikle sucla birde o sehirlerin gözüyle Sivasspor a ve yönetim sekline bakabilseniz.
Yazdıklarıma bakarsan en iyisi Sivasspor diyorum zaten.Şeffaf mı.Şeffaf olması hiçbirinizi ilgilendirmiyor.Onu söylüyorum.Mecnun başkan insan evladı olmasa kim hesap soracak.Çünkü sizin bile taraftar olarak hiç umurunuzda değil.Memleket o hale geldi ki aman şeffaflık olsun diyene kızılıyor.Bu milletin bu kadar soyulması normal hatta daha çoğunu bile hakediyoruz.Sivasspor yönetimi bu mevzuda en iyisi ona sözüm yok.
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
attı, cebine, elini, kapattık, transferi, yöneticiler