Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çok Geç Olmadan!
Alt 08.07.2015, 11:49   #1
menesakin
Acemi Yiğido

45 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 335 menesakin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çok Geç Olmadan!

Kimse bana kızmasın ben sadece fikrimi söylüyorum. Sene 94 te gitmeye başladım 4 Eylül'e o zaman gurup falan olduğunu hatırlamıyorum. Büyük ihtimalle de yoktu. Taş merdivende oturur börekle çayla maça giderdik abilerimiz bizi severdi ilgi gösterirdi. Tezahüratımızı da yapar maçımızı da izler küfretmeden bağırmadan çağırmadan bir birimize hakaret etmeden ayrılırdık staddan. Hala o günlerden kalma abilerim dostlarım vardır. Stadda tanışıp sonrasında günlük hayatta görüştüğümüz. Öyle güzel bir ortam vardı ki Sivassporla alakası olmayan adamlar bile ortam için maça gelirdi. Sonra Üniversite yılları girdi araya staddan uzak kaldık.
Geri döndüğümde bana göre iğrenç bir manzarayla karşılaştım. Gurup adı verilen topluluklar türemişti. ilk başlarda da gayet iyiydi. Davullar zurnalar hatta mehter takımının maça geldiğini hatırlarım.
Şimdi kendilerine gurup diyen bence güruhlar maç zevkimizi de taraftarlık keyfini de stad aşkını da öldürdü bende.
Kombine icat olalı kombinemi alır maça giderim. Hayatında bilet alıp maça girmemiş , takıma bir lira desteği olmamış, günlük hayatta FB_GS_BJK şak şakçılığı yapan , omzunda terziler çarşısında aldığı çakma forma-atkı vs. ile Sivassporlu olduğunu iddia eden "Adam" bağırır rakip takıma ana avrat...ben rakibime sövmek istemiyorum ben takımımı desteklemek istiyorum. OLMAZ!!!! Söveceksin. YA BAĞIRMAZSAM Bağırmayan taraftar s....... gitsin. Bağırmayan taraftarın üstüne yürümeler, hakaretler, hatta ve hatta darp etmeler.
Şimdi bir kaç kişi diyecek ki guruplar olmazsa meydan çekürdekçilere kalıyor. Dediğim gibi guruplar çıkıncaya kadar çekirdekçiler yoktu.
Eğer gurup dediğiniz şey böyle bir şeyse birleşmesinler hatta yok olsunlar. Ama yok biz gurup olacağız stadı ateşleyeceğiz. Takımı sonuna kadar destekleyeceğiz. Diyorlarsa başım gözüm üstüne

TEKRAR TEKRAR RİCA EDİYORUM KIZMAYIN BU KARDEŞİNİZE BENİM DE CANIM SIKILDI YAZDIM BİR ŞEYLER
menesakin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı menesakin'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
çok, gec, olmadan