Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: RIZA ÇALIMBAY KİMDİR?!!!
Alt 24.10.2010, 10:12   #6
esrarengiz
Acemi Yiğido

esrarengiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 esrarengiz ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: RIZA ÇALIMBAY KİMDİR?!!!

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
rıza hoca geçmiştede kardeşi kemali göndererekte sivassporda oynatmıştı ayrıca yardımcı hocalarından bülent albayrakta sivassporumuzu 3 ligte çalıştırmıştı kendiside birzamanlar hazırlık macı olsada sivasspor forması giyerek fenerbahçeye karşıda oynamıştır memleketine hoş eldin rıza hocam
dayi cok guzel demissin ama kardesi kemal da oynamiyordu yaa gozun sevemm idmana cikmazdi maca cikardi bom bos dolanirdi torpille oynardi o zamanlar kemal ...... ben cocuk aklimla bile o zamanlar derdim bu adami nie oynatiyorlar diye o zamanlar torpilin yerini simdi rusvet almis )
riza hoca dogru kararmi bilmiyorum yoksa kisa bir dinlenme donemimi bu sezon sonunda gidermi gitmezmi garanti degil... fakat kadrodaki diger oyunculari gorecek kadarda iyi bir gozlemci riza hoca onlarada sans verecegini inaniyorum... fakat ortada bir problem var butun teknik direktorler bir digeri gitmeden takimla anlastigi bir donemde rizanin sivasa gelmesi ne kadar dogru???? ve sivasspor rizanin kafasindaki oyun yapisina sahip birtakim goruntusunden cok uzak bence.. cunku sivasspor riza hocanin kafasindaki takim olsaydi sivas spor super lige ciktiginda gelirdi benim kanaatimce... yonetimin hocaya ne verecegi cok onemli bu konuda tam destekmi yoksa gundem degistirmek icin yapilan oyalama seklimi hani taraftar biraz sakinlessin seklinde felan.. insallah basarili olurda sivas spor hak ettigi yerlere geri gelir... tekrar ediyorum riza calimbay in aklindaki sivas spor degil .... herkes hemserim hemserim diye diye sahipleniyor simdi..yarin ne diyecekler bilmiyorum... transfer doneminde yonetim hocaya ne kadar destek verecek ve hoca bu destegi gercektende gerektigi yerleremi kullanacak... unlarin hepsi soru isareti seklinde kaliyor??????????????????????? ??????????????????????

Etiketler
açalım, açık, anlaşmıştım, beni, beşiktaşla, Çalimbay, Çalımbaya, Çalımbay’ın, canlı, heyecanladıran, hoca, hocaya, karnesi, kİmdİr, mektup, parantez, riza, rıza, sivasspor, stad, var, yayında