Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 19.07.2005, 13:35   #1
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

1967_DERNEK_MUSTAFA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

SİVAS VALİSİ HASAN CANPOLAT SİVAS TA SADECE SİVASSPOR UN KONUSULMASI DESTEKLENMESI GEREKTIGINI SOYLEDİ.
SİVASSPOR UN SUPER LIGE CIKMASININ ARDINDAN BASKA TAKIMLARIN TUTULMASININ VE DESTEKLENMESİNİN SÖZ KONUSU OLMAMASI GEREKTİĞİNİ İFADE ETTİ...

VALİ HASAN CANPOLAT HERKES GİBİ BENDE ÖNCELERİ 3 BÜYÜKLERDEN BİRİSİNİ TUTUYORDUM AMA SIMDI HEPSI BI KENARA CUNKU SİVASSPOR VAR.BÜTÜN SİVASLILARINDA BUNU YAPMASI GEREKİR...
SİVASSPOR 3 BÜYÜKLERLE OYNAYACAĞI MAÇLARDA HANGİ TAKIMI TUTACAGIM DEMEK BİLE YANLIŞ OLUR.SİVAS TA SADECE SİVASSPOR KONUSULMALI,SİVASSPOR DESTEKLENMELİ..
SİVAS TA BUNDAN SONRA HANGİ TAKIMI TUTUYORSUN DEVRİ BİTTİ...SİVASSPOR A DESTEK OLMA ZAMANI BAŞLADI.
AİLELEREDE SESLENEN VALİMİZ BUNDAN SONRA COCUKLARINIZA BASKA TAKIMLARIN DEIL SADECE KIRMIZI BEYAZ SİVASSPOR FORMALARINI ALMALARINI VE SİVASSPOR SEVGİSİNİDE AŞILAMALARINI SÖYLEDİ...

BİZDE SİVASLILAR OLARAK SN.VALIMIZIN BU SOYLEDIKLERINE TAMAMEN KATILIYORUZ.BU KONUSMALIRINDAN DOLAYI TEŞEKKÜREDİYORUZ...
1967_DERNEK_MUSTAFA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.07.2005, 13:45   #2
kangalli58yasin
Tecrübeli Yiğido

kangalli58yasin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

75 Mesajına 106 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 kangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOKkangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOK

BENDE ÖNCE ÜC BÜYÜKLERDEN BIRISINI TUTUYORDUM AMA SIVASSPORUN 1.LIGE CIKDIGI ANDA O TAKIMI UNUTUP SIVASSPOR TARAFTARI OLDUM SIVASSPORA DÜSKÜNÜM :lol: 8) :wink: :P
kangalli58yasin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.07.2005, 13:47   #3
CÜSSKB-Aynur
Usta Yiğido

CÜSSKB-Aynur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 992 CÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
kangalli58yasin Nickli Üyeden Alıntı
BENDE ÖNCE ÜC BÜYÜKLERDEN BIRISINI TUTUYORDUM AMA SIVASSPORUN 1.LIGE CIKDIGI ANDA O TAKIMI UNUTUP SIVASSPOR TARAFTARI OLDUM SIVASSPORA DÜSKÜNÜM :lol: 8) :wink: :P
Artık Alternatif değil Rakibiz!!!
Alt 19.07.2005, 13:49   #4
RaP_BoY
Tecrübeli Yiğido

RaP_BoY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 RaP_BoY isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sivasta we tüm türkiyede hatta dünyadaki siwasspora gönül weren arkaşlar artık eski takımlarımızı desteklemenin bi mantıksal açıklaması yok bence.. bizim takımımız siwasspor dur.........Ölüm nereden gelirse gelsin Topragimda KIRMIZI BEYAZ güller acacaksa, Mezar tasimda SİWASSPORLU yazacaksa el-fatiha'dan sonra SİVASSPOR MARSI okunacaksa öyle ölüyüm.......1967 GeNÇ TaRaFTaRLaR DeRNeGi..... CiHaD..........
RaP_BoY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.07.2005, 14:25   #5
Aziz58
Yeni Yiğido

Aziz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Aziz58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sayın valimizin bu düşüncesine bende canı yürekten katılıyorum.sivasspor ne zaman ki 2.ci lige çıktı bende o günden beri sivasspor diyorum başka bişey demiyorum ''.KIRMIZI BEYAZ ŞAMPİYON SİVAS'' o kadarrr....
saygılarımla.....
Aziz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.07.2005, 15:02   #6
gokbora
YASAKLI ÜYE

gokbora - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gokbora ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

sayin valimiz hasan can polata bu yaptigi konusmalardan oturu saygilarimi sunarim.zaten valimizdende aksini beklemek yanlislik olur.sivasspora getirdigi basaridan dolayi sayin baskan otyakmaz,teknik adam kartal vede diger yoneticileri herkes kutluyor ama bir gercek varki oda sayin valimizin sivas icin yaptiklaridir verdigi destektir.bence en buyuk pay sayin valimizindir.taa almanyalara gelip stuttgartta sivasli isadamlarini bir araya getirip buradaki turk ve yabanci sirketleri sivasa yatirim yapmalari konusunda calisip cabaladigini unutmamak lazim.gercek bir sivasli gibi dusunup sivas icin elinden geleni yapiyor sagolsun var olsun sivasa onun gibi bir vali gelmedi oturdugu makama alninin teri ile gelmis.hak etmiski omakami ona vermisler.sivas halki ne sansli imiski sayin canpolat gibi bir valisi var.helal olsun sana sayin valim sivas var oldukca sivasli yasadigi muddetce yuregimizde olacaksin.....saygilarimla
gokbora isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.07.2005, 15:30   #7
1967 dernek serkan20
Usta Yiğido

1967 dernek serkan20 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967 dernek serkan20 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

değerli valimize gönülden katılıyorum çok doğru söylemiş
bende şunu belirteyim:
SİVASLI OLUPTA HALA 3KÜÇÜK TAKIMI DESTEKLEYEN VARSA KÖKÜNE ŞARAP ÇANAĞI
biz her zaman sivassporluyduk
hırsızları desteklemedik her zaman delikanlı çizgimizi bozmadık
gerçek sivaslı ölümüne sivassporludur
saygılar
1967 dernek serkan20 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.07.2005, 15:32   #8
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

[size=6]Valimizi bu güzel konuşmasından dolayı kutluyorum...Valimiz herşeyi söylemiş...Fazla söze gerek yok...[/size]
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır