Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Son Yiğido Rengifo
Alt 01.07.2013, 09:38   #31
ydurdag
Acemi Yiğido

ydurdag - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ydurdag ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Son Yiğido Rengifo

neyini begenmiyorsunuz bazıları gerçekten futboldan anlıyormusunuz yok peru ligi çok zayıfmış yok şu yok bu ALLAHtan korkun adam gelmeden uygunsuz yorum lar anormal farklı şekilde ifadeler bANA GÖRE BUNLAR FUTBOLU ANLAMAYAN YENİ TÖREYENLER BİRAZ BEKLEYİNDE GÖRÜN BAKALIM SİZİN GİB,LERİN HAREKETLERİNDEN DOLAYI CANIM KADAR SEVDİGİM SİVAS SPORUMDAN KOPTUM ŞU AN ÇOK BÜYÜK BİR BY PASS GEÇİRDİM FATAVATSIZ KONUŞMALARINIZ HALEN BENİM GİBİLERİNİ bu alandan uzaklaştırıyır carlosu dahi futboldan anlamayan bilmeyen olarak tasviri yapılıyor gelin siz geçin yerine adam gelmeden ters yorumlar MAKSAT KONUŞMAK boş konuşmayı bırakında adama destek olalım olmuyorsa def olun gidin adamlar işlerini yapsınlar
ydurdag isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ydurdag'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.07.2013, 10:08   #32
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar şunu unutmayın ki Takımda görmek istediğimiz Semih geçen sene sadece 1 gol ligde 1 gol de kupada attı, Baroş'un ise geçen sene başında GS'de boş kaleye yuvarlayamadığı topları hatırlıyoruz. (Belki Baroş Çek liginde biraz düzeldi ama neyse) Bunlar göz önündeyken ortalama üzerinde bir sezon geçirmiş Rengifo'yu nasıl beğenmezsiniz veya ön yargılı yaklaşırsınız anlamıyorum açıkçası. Bu oyuncu zaten oynanan bir ligden geliyor bu yüzden lige ve takıma adapte olmasının zor olacağını sanmıyorum
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.07.2013, 14:58   #33
mu58
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mu58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Galiba futbolu anlamakta zorluk ceken cok insan var burda. Kusura bakmayin kimse cocuguna bedeni tutmayan elbise hanimi mutfakta kullansin diye curuk sebze almaz. Kimse Doktor olmayinin altina yatip ameliyat olmaz. Sivas ne sampiyonluga nede avrupa kupasina oynuyacak. Soruyorum nicin bu kalitesiz ve pahali transferler. Baskan diyor ben degil onlar transfer yapacak diyor. Olmaz baskan burda herkes iyi dusunup beraber karar vermek zorunda. Turkiyede yerli futbolcumu kitligi var. Bu adamin hayrettinden ne fazlasi var. Eger hayrettin sportiv basaridan kadrodan cikarildiysa o zaman bu adaminda yapabileceklerini anlamak icin yillarini verdin bu ise olmaz baskan. Para sivasin sokaklarinda buyumuyor.
mu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.07.2013, 15:07   #34
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1425 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
mu58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Galiba futbolu anlamakta zorluk ceken cok insan var burda. Kusura bakmayin kimse cocuguna bedeni tutmayan elbise hanimi mutfakta kullansin diye curuk sebze almaz. Kimse Doktor olmayinin altina yatip ameliyat olmaz. Sivas ne sampiyonluga nede avrupa kupasina oynuyacak. Soruyorum nicin bu kalitesiz ve pahali transferler. Baskan diyor ben degil onlar transfer yapacak diyor. Olmaz baskan burda herkes iyi dusunup beraber karar vermek zorunda. Turkiyede yerli futbolcumu kitligi var. Bu adamin hayrettinden ne fazlasi var. Eger hayrettin sportiv basaridan kadrodan cikarildiysa o zaman bu adaminda yapabileceklerini anlamak icin yillarini verdin bu ise olmaz baskan. Para sivasin sokaklarinda buyumuyor.
Haklılık payı var... Bu adam 30 yaşında ve çok çok 2 yıllık işimiz olur. Hadi yaşı genç olsa amenna diyeceğimde çok yaşlı. Emin olun şu Irak milli takımındaki 10 numara bile bundan iyi diyeceğimde çok tepki çekeceğim. Ama bende tepki verebilirim çünkü alın size istatistikleri. Benim içime beg ısınmadı bu isim. Ha şöylede olabilir. Bir kaç isim hamur yapılıp fırına sürülür başka isim alınır hedef şaşırtılır öyle ise amenna derim lakin şu isim bana sıcak gelmiyor. Mantıken de...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.07.2013, 15:17   #35
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 852 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ydurdag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
neyini begenmiyorsunuz bazıları gerçekten futboldan anlıyormusunuz yok peru ligi çok zayıfmış yok şu yok bu ALLAHtan korkun adam gelmeden uygunsuz yorum lar anormal farklı şekilde ifadeler bANA GÖRE BUNLAR FUTBOLU ANLAMAYAN YENİ TÖREYENLER BİRAZ BEKLEYİNDE GÖRÜN BAKALIM SİZİN GİB,LERİN HAREKETLERİNDEN DOLAYI CANIM KADAR SEVDİGİM SİVAS SPORUMDAN KOPTUM ŞU AN ÇOK BÜYÜK BİR BY PASS GEÇİRDİM FATAVATSIZ KONUŞMALARINIZ HALEN BENİM GİBİLERİNİ bu alandan uzaklaştırıyır carlosu dahi futboldan anlamayan bilmeyen olarak tasviri yapılıyor gelin siz geçin yerine adam gelmeden ters yorumlar MAKSAT KONUŞMAK boş konuşmayı bırakında adama destek olalım olmuyorsa def olun gidin adamlar işlerini yapsınlar
harika yorumunuz için teşekkür ederim.

hayatın gerçeklerinden kopuk masabaşı yaşayan bir kitle var, maalesef, dünyayı tanımıyor, gerçeklikten ve analitik zekadan uzak, hayalle gerçeği, doğruyla yanlışı ayırdetmekten aciz!..

şahsen ben de bu adamların yorumlarını okumaktan bıktım. adam başkana, carlos'a murat erdoğan'a laf sokuyor. gel sen yönet o zaman hıyar ağası!

bugün 30 yaşındaki bu adamı beğenmeyenlere sorsan 34 yaşındaki gekas'ın gelmesine çılgınlar gibi destek verir.

nesiniz olm siz? bu nasıl bir kafa, bu nasıl bir dünya???
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.07.2013, 15:26   #36
mu58
Yeni Yiğido

Oncelikle agzin cok bozuk senin bikere sivasliyim deme sakin. Bu sitenin yonetcileri eger terbiyesizlere bu sitede kalma firsati verirse cok yanlis yaparlar. Eger sen insanlarin fikirlerini anlamayacak ve kabullenmeyecek kadar zekan yokya git bulursan zeka al. Yoneticilerden haber bekliyorum.
Alt 01.07.2013, 15:32   #37
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 852 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
mu58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Oncelikle agzin cok bozuk senin bikere sivasliyim deme sakin. Bu sitenin yonetcileri eger terbiyesizlere bu sitede kalma firsati verirse cok yanlis yaparlar. Eger sen insanlarin fikirlerini anlamayacak ve kabullenmeyecek kadar zekan yokya git bulursan zeka al. Yoneticilerden haber bekliyorum.
sen niye alındın???

benim alıntılayıp teşekkür ettiğim mesaj, senin mesajından önce yazılmış. demek ki o mesajın hedef kitlesinde sen yoksun, olaya sonradan dahil olmuşsun. alındıysan da benim açımdan sorun yok tabii, neden alınıyorum diye kendini sorgula.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.07.2013, 15:39   #38
mu58
Yeni Yiğido

Ne olursa olyun kufur ve kotu kelimeye karsiyim ben bu sayfada. Biz sivasli ve yidoyuz. Hem herkesi dinleriz hemde fikrimizi aciktan beyan ederiz. Ama kufur asla olmaz.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mu58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.07.2013, 15:53   #39
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1425 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Burada kesinlikle futbol ahkamlığı kesmek haddimiz değil, Kimseyede futbol öğretecek değiliz bu yaştan sonra... Gençler bu işi biliyor. Lakin fikirlerimizi söylerkende hakaret etmeden kalp kırmadan söylersek daha da yakışıklı olur gibime geliyor. Herkes herkesin fikrini beğenecek diyede bir kural yok. Çıkarsın düşüncelerini söylersin. Sebastea kardeşimde söyler bende söylerim. O benim görüşlerimde olmayabilir, bende aynen öyle... Çoh çoh oturur güzel bir çay içer sarılır muhabbetimizi ederiz. Ama ukalalık etmek aslaaa!!!! Biz ne Roberto Carlos'uz nede Murat Erdoğan. Ama bu isim içime benim ısınmadı, bu benim görüşüm. ama alınır oynar irezil olurum o da benim ayıbım kalır gider arkadaşı alkışlarım. ama ben haklı çıktığımda da ''baaaak gördünmü'' demem...
(Ameliyattan sonra beg değişmişim yaav)

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.07.2013, 16:38   #40
ayazoğlu
Yiğido

ayazoğlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

55 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 ayazoğlu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sivasspora Hayırlı olsun
ayazoğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
rengifo, yiğido