Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

MAÇIN ARDINDAN
Alt 28.10.2007, 16:30   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart MAÇIN ARDINDAN

Maçta kaleci Petkovic'in elinin kırılması ya da çatlaması, Yasin ve Kanfory'nin sakatlanmasının bütün oyun planlarını bozduğunu anlatan Uygun, ''Buraya en az 1 puan için, liderliğimizi devam ettirebilmek için gelmiştik dedi.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun konuşmasına, Ünal Karaman ve Konyaspor'u aldıkları galibiyet nedeniyle tebrik edip, her 2 takıma karşı hassas davranış gösteren taraftarlara teşekkür ederek başladı.

Maçta kaleci Petkovic'in elinin kırılması ya da çatlaması, Yasin ve Kanfory'nin sakatlanmasının bütün oyun planlarını bozduğunu anlatan Uygun, ''Buraya en az 1 puan için, liderliğimizi devam ettirebilmek için gelmiştik.

Futbol adına güzel şeyler yapmaya çalıştık, son dakikalarda yediğimiz gol bizi üzdü. Zaten ben oyuncularımla da görüştüm, oynanan futboldan memnunum. Yeniden onlardan liderliği istiyorum'' diye konuştu.

UYGUN, BASIN MENSUBUYLA TARTIŞTI

Bir basın mensubunun ''Hocam güzel oyun derken neyi kastediyorsunuz, Konyaspor 2. yarı tek kale oynadı, sizin ise bir kaç atağınız var'' şeklindeki bir sorusuna Uygun, ''Senin güzel oyun anlayışını öğrenebilir miyim? 'Sen ne demek istiyorsun' gibi soru soruyorsun, olmaz, senin gibi bir insana yakışmaz'' yanıtı verdi.

Uygun, sahaya çıkan ilk 11'de 4-5 oyuncunun sakatlanması durumunda, planlanan oyunun sahaya yansıtılabilmesinin mümkün olmadığını, ''güzel oyun'' derken, bu duruma rağmen olabildiğince iyi bir oyunu kastettiğini sözlerine ekledi.

Konyaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman,ilerleyen haftalarda arzu edilen Konyaspor'un ortaya çıkacağını belirterek, ''Zirveye doğru yaklaşma mücadelesi vereceğiz'' dedi.

Karaman, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını, oyunun başından sonuna kadar, pozisyon bulan, istekli olan tarafın kendileri olduğunu belirtti.

Karşılaşmada sadece 65 ve 75. dakikalar arasında oyundan düştüklerini, buna acilen bir çözüm bulmaları gerektiğini ifade eden Karaman, ''İlerleyen haftalarda arzu ettiğimiz Konyaspor'u göreceksiniz. Biz ne yaptığımızı bileceğiz, biz iyi şeyler yaparsak elbette üst sıralara doğru hızla tırmanabiliriz. 3 puanla ligde bir anda çıkıp bir anda düşebilirsiniz. Alt sıralara doğru düşme anlamında değil de zirveye doğru yaklaşma mücadelesi vereceğiz'' dedi.

Konyaspor'un son dakikada galibiyet golünü kaydeden Murat Hacıoğlu da, son dakikaya kadar çok iyi mücadele ettiklerini ifade ederek, "Son dakikada olsa galip gelmesini bildik. Ligin sonuncusu olmak bizi çok üzüyordu. Bu galibiyetle moral bulduk. Bu galibiyetin devamı gelecektir" diye konuştu.

Sivassporlu futbolcu Devran Ayhan ise, maça iyi başladıklarını, fakat devamını getiremediklerini belirterek, "Maça iyi başladık. İlk dakikalarda öne geçtik. Sonuç olarak mağlup olduk. Futbolda buda var. Önümüzdeki haftalarda galip gelip tekrar yolumuza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Sivasspor'un golcü futbolcusu Mehmet Yıldız ise, "İlk dakikalarda öne geçmemize rağmen daha sonralarda ne olduysa oyundan düştük ve devreyi 1-1 bitirdik. Kendi adıma konuşmak gerekirse sahada hiçbir şey yapamadık. Son dakikada kaybetmek bizim için üzücü oldu. Önümüzdeki Kasımpaşa maçını kazanarak liderliği tekrar almak istiyoruz" dedi.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: MAÇIN ARDINDAN
Alt 28.10.2007, 16:36   #2
xremix
Yiğido

xremix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

100 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 xremix Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: MAÇIN ARDINDAN

radyodan dinlerkende top hep konyada duruyordu gazeteci haklı gibi,ama bizim futbol anlayışımıza karşı artık takımlar önlemini alıyor,Bülent hocam devreye girip değişik taktikler geliştirmeli..
xremix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2007, 16:38   #3
zaralım 58
Usta Yiğido

zaralım 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

151 Mesajına 195 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 zaralım 58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

konya basın mensuplarıda öyle ...........
zaralım 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2007, 16:41   #4
SivasLady
Gast

sanirim hocamizin demek istedigi
zorunlu degisiklikler yüzünden takim oyununu oturtturamadi
ve bu nedenle daha fark gol yiyebilirdik
buna ragmen bir gol farkla yenildigimiz icin iyi bir oyun oldu
malesef alternatif fubtolcularimiz yok

saglik olsun takim yinede iyi
yenmekte var yenilmekte, hocamiz gibi konyasporu tebrik ederiz
insallah haftaya kendi sahamizda galip geliriz
Alt 28.10.2007, 17:18   #5
submarıneyıgıdo
Acemi Yiğido

submarıneyıgıdo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

27 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 617 submarıneyıgıdo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YA GARSAŞLAR VALLA TEK KELİMEİLE KAHROLDUM ARKADAS SEN GETİR GETİR 90DA GOLÜ YE OLMAZKİ AMA NE YAZIKKI KONYAYA SANSIMIZ BİR TÜRLÜ TUTMUYOR PETKODA SAKATLANMIŞ DURUMLAR DAHA KÖTÜ OLDU ŞİMDİ YENİLDİGİMİZEMİ YANALIM YOKSA SAKATLARIMIZAMI KAFAM İNANIN ALLAK BULLAK OLDU PAZAR GÜNÜ BANA ZEHİR OLDU MORALİ SIFIRIN ALTINDA MAÇ BİTELİ 3 SAAT OLDU AMA HALA ŞOKUNDAYIM KABULLENEMİYORUM ARKADASLAR BEN BU TAKIMA ÖMRÜMÜ VARDİM 3.LİGDEDE VARDIM ŞİMDİDE VARIM AH KESKE TABLACI FUAT,GÖKMEN İHSAN BABA POSTACI OLSADA BENİM SİVASSPORLUGUMU SİZE ANLATSA ŞU SİVASIN ÖNÜ BİR UZUN ALAN BİRTEK SİVASSPORU SEVDİM GERİSİ YALAN
submarıneyıgıdo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2007, 17:40   #6
cilgin_sivaslim
Acemi Yiğido

cilgin_sivaslim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 cilgin_sivaslim Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

SPORDAN ANLAMAYANLARIN ELINE VERMISLER MIKROFONU YADA KALEMI KAGIDI CIKMIS BASIN MENSUBU.ÖYLE BASIN MENSUBU OLUNMAZ HADDINI BIL SENIN KARSINDA KIMIN OLDUGUNU UNUTMA.TERBIYESIZLIK YAPMA.BILMIYOSAN BU ISI GIT EVDE BULASIK YIKA.SIVASSPOR ELINDEN GELENI YAPMIS GÜZEL FUTBOL OYNAMIS FAKAT SON DAKIKALARDA TALIHSIZ GOL YEMISTIR VE MACTAN YENIK AYRILMISTIR.SIVASSPORUMA BUNDAN SONRAKI MACLARDA BASARILAR DILIYORUM.avusturyadan yigido
cilgin_sivaslim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2007, 17:42   #7
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

1967_DERNEK_MUSTAFA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

her karşılaşmada nedense gol attığımızda defans yapıyoruz geçenlerdede yorumumda aynı şeyden bahsettim defans yapan bir takım her zaman gol yemeye mahkumdur ankara gücü maçı vestel maçı vede konya maçı ankara maçında ilk dakkalarda gol atıyoruz ankara karşılaşmasında 15 VE 30 dakka içerisinde 2 gol attık sonra devans yap sonuç 2 2 vestel karşılaşması dakka 15 1 0 öndesin sonra adamlar bizle dalga geçer gibi top oynadılar galip olduğumuz halde buda neyden kaynaklandı defans yapmaktan gelelim konya karşılaşmasına aynı şeyler 1 0 öndesin sonra defans e bu durumda kalene fazla top gelirse böyle futbolculara sakatlanır inşallah önlem alınır kasın paşa karşısında gerçi kaleci yok yasir yok ne diyem hayırlısı neyse o olur
1967_DERNEK_MUSTAFA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2007, 17:43   #8
UTKUM_58
Tecrübeli Yiğido

UTKUM_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 UTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer AnblickUTKUM_58 ist ein wunderbarer Anblick

BENDE NEFRET EDIYORUM KONYADAN HERKESEE GELENE GEC GIDENE GEC DERLER BIZE GELINCE ASLAN KESILIRLER;NEYSE CANLARI SAGOLSUNNN SIVASADA GELECEKLER;GORECEZ INSALLAHH ONLARIDA;KONYALI BASIN MENSUBU OLACAK GAZETECI DEGIL AMATÖRR RUHLU OLDUKLARINI HERKESE GOSTERDILER,CANIN SAGOLSUN SIVASIM YOLUN ACIK OLSUNN;
UTKUM_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2007, 17:45   #9
samet yıldız
Usta Yiğido

samet yıldız - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

320 Mesajına 553 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 868 samet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblicksamet yıldız ist ein wunderbarer Anblick

konyasporu oldum olası sevmem
ama tebrik etmek gerekir
oyuncularımızın sakatlanması maçı alt üst etti
yoksa kazanabileceğimiz bir maçtı konya kim ki yani inş. küme düşerler
samet yıldız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2007, 17:46   #10
submarıneyıgıdo
Acemi Yiğido

submarıneyıgıdo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

27 Mesajına 56 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 617 submarıneyıgıdo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SORSANIZA ACABA O ADAMA NE OKUMUŞ MEKTEPMİ YOKSA BASINMI YOKSA HALKLA İLİŞKİLERMİ YOKSA GAZETECİLKMİ CEVABINI BEN VEREYİM BİŞEY OKUMAMIŞ ADAM BULAMAYINCA O SİPİKEROLMUŞ AMA TERBİYELİ OL BE MUHABİR BOZUNTUSU SİVASI YENDİNDE NEOLDU BEN GÖRECEM SİZİ 3 4 HAFTA SONRA TEKRAR LİGİN DİBİNE DEMİR ATINCA SİVASSPORU AGZINA BİDAHA SAKIN ALMA BÜLENT HOCADANDA ÖZÜR DİLE SEN KİMSİN......
submarıneyıgıdo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla