Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Başka Sivasspor Yok !!..
Alt 06.02.2013, 21:30   #1
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Başka Sivasspor Yok !!..

Çağrımın haddim olmadığını biliyorum..Ama sizlerde biliyorsunuzki en az sizler kadar Sivassporumuzun başarısını istiyoruz..Bursa Ankaragücü arasındaki dostluk bir şehidin öyküsüyle başlar..http://www.youtube.com/watch?v=8P3ZiRYLIT4....O ana dek bu iki taraftar grubu birbirlerine karşı beklide nefretle bakıyordu belkide hissedilen bir şey yoktu...Bir kişi şehid oldu başka birileri kalktı Bursaya geldi Abdülkerim ölmedi dedi ..Ve başladı.....Koskoca ANKARAYLA BURSAYI birleştirdi....Yaklaşık 7 milyon insan kenetlendi....Şimdi soruyorum...Yiğidin harmanlandığı yerde Tek gerçek tek marka SİVASSPOR varken
neyi neleri neden paylaşamıyoruz...Ben kilometrelerce öteden sizlerin takımının şampiyonluğuna tam destek ve tam istekle arzuluyorken oradaki anlaşmazlıklar sorunlar neden???
HER ŞEYİ BİR KENARA BIRAKALIM TRİBÜNDE TAM YUMRUK OLALIM SİVASSPORU LAYIK OLDUĞU ŞAMPİYONLUĞA ULAŞTIRALIM.
Bütün küskünlükler dargınlıklar anlaşmazlıklar bir kenarıya bırkakılsın..Yarından tezi yok yönetim tribün taraftar Sivaslı her kim var ise ne yapılması gerekiyorsa yapılsın..Kardeşiniz olarak buradan bu çağrıyı yapıyorum gerekirse Sivasa gelip tribünde de bunu yapabilirim..Sivası Sivassporu sewen isteyen herkim var ise buraya bu oluşuma davet ediyorum....Yeter artık..Sivaslı sahip olduğu ünvanınında takımınında şehrininde farkına varsın artık ...
Alt 06.02.2013, 21:44   #2
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: BAŞKA SİVASSPOR YOK !!..

helal olsun kardeşime benim duyun sivaslılar duyun taraftar dernekleri trip atan artistler taraftar görün
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58 SiVaSıM 58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: BAŞKA SİVASSPOR YOK !!..
Alt 06.02.2013, 21:49   #3
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Cok yerinde bir fikir bende destekliyorum sivaslinin sivasliya küs olmasi hic yakismiyor biz Anadolunun yigidosuyuz bize böyle seyler yakismaz kalmiski birtakima bir camiaya karsi hic hos degil benim gibi kirkücsene o sivasa hasret yasayinizda görelim sunu size saka yollu anlatayim birdefasinda izine hanimla geliyoruz tamda halimin haninin üstünde ucak hava bosluguna yakalandi tabi hanim biraz korktu baktim sivas görünüyor korkma hanim canimsivasim görünüyor dedim gülermisin aglarmisin ben o sivasa ve sivasspor iste böyle bagliyim zira vatan sevgisi imandandir H S.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Külhan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2013, 21:50   #4
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

abi tarafsız gözle dışarından birinin böyle güzel tespitleri ve öncülük etmesi harika bir şey..inşallah burda yazdıkların gerçekleşir...duyarlılığın ve en başından beri bozmadığın istikrarlı tavrın için çok teşekkürler...
Alt 06.02.2013, 21:54   #5
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Sivasspor'umuz , her nekadar Feneri, BJK'yi yense bile ,ben Takimizda eski Ruhu , Enejiyi, ,Sinerjiyi malesef göremiyorum , ama biz Gurbet ellerindeyiz, bari sizler Yigido'yuz mert insanlariz diyip de maca , Sivasspor'u desteklemeyenler , veya kahvede , cafe , evde mac izleyenler, ne olursunuz , Sivassporu münkün oldugu sürece 4 Eylül de destekleyin , Sivasspor'u Avrupa Arenasini cikarin , bizlerde Avrupada görevimizi yapariz olmaz mi????

Ne olursunuz , Takima sahip cikalim , Bursali abimin dedigi gibi , baska Sivasspor yok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2013, 22:21   #6
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Başkan diyor ki pişman olduğum bir şey var. Oda Herve Tum'un satılması.... İçimde ki ukde ise Taraftar guruplarınıN ne yaptıysam barış sağlayamaması...

Dün bir BİLDİRİ!!!!! yayınlandı. Aramızda bu bildiriyi tenkid edenler oldu. Bizim gibi bir çok arkadaşımda haklıda olabilirsiniz haksızda ama gün birlik beraberlik zamanıdır. Taraftarlık kurumunda bu tarz olumsuzluklar her zaman yaşanır lakin Bu müessese baki kalır. Gelin desteğe devam edin dedik. Ama maalesef inadım inat devam etti. Ve bizde yönetim olarak konuyu kilitledik.

Şimdi bir BURSASPOR'lu kardeşimiz çıktı ortaya GELİN CANLAR SİZİ BİRLİK OLUN, BİZDE ALKIŞLAYALIM dercesine güzel bir anektodla birleşme ve akabinde tek yumruk olma çağrısı yaptı.

Ayakta alkışlıyorum....

Ama Başkanımızın içindeki UKDE'ye çözüm olacakmı şimdi hep beraber göreceğiz.

Bir daha diyoruz. Bırakın artık bu küsmeleri, bırakın artık bu dargınlıkları. Atmayın şu kör kuyuya taşları. Çıkaramayız, çıkaramazsınız.

Bursasporlu kardeşimiz uzatıyor ellerini tutun sizde o elden yürüyün... Bizlerde yardımcı olalım ve uygun adım olalım YÜRÜYÜŞÜNÜZE....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2013, 23:25   #7
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 702 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Güzel ve tam yerinde bir tespit yapmistir Bursa´li kardesim insallah msj yerine ulasir.
Alt 06.02.2013, 23:35   #8
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 854 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

3.lig taraftarıyız takıma sahip çıkmıyoruz(yiğidogençlik 1967taraftar grubu duyrulur)..
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cılgınsivas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2013, 00:47   #9
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

acı bir gerçek ki sivasımızda sivasspordan daha fazla marka değeri olan başka bir şey yok
Iş kapısı olarak bir çok önemli yerler bir bir başka şehirlere taşındı ,böyle giderse devam edecek de
Durum vaziyet onu gösteriyor
Çok önemli turizm potansiyeli olan yerlere sahibiz ama iyi bir işletmeye sahip değil çoğu reklamları da iyi yapılmıyor ulusal ve uluslararası piyasada
Kısaca elde avuçta bu şehrin sivasspordan daha önemli bir markası yok
Onun da kıymetini böyle tribünlerden çekilerek zayi edeceğiz
Eee başka ne kalıyor o zaman elde avuçta
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivaslıadem'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2013, 00:51   #10
Harput0658
Usta Yiğido

Harput0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

371 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 790 Harput0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Doğru söze ne denir. Farkında olmadan taraftar birbirini küstürüyor. Yok cekirdekciymis, yok ihtiyarmis, yok sesi cikmiyomus, yok takım kötü izlenirmi gibi olumsuzluklarla taraftar farkında olmadan staddan uzaklaşıyor.
Üstüne son alınan karar da tuz biber oldu. Tamam haklılar ben de oradaydım sahiplenenimiz olmadı doğru ama ben kendime kızdım keşke 3 gün önceden biletimi alsaydım diye. Gerçi bilet bulup girdim maça ama. Biraz da organizasyonda eksiklik vardı galiba. Biletler son güne birakilmamaliydi

Etiketler
başka, sivasspor, sİvasspor