Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 28.03.2005, 08:11   #1
CEMILAKTURK
Acemi Yiğido

CEMILAKTURK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 CEMILAKTURK isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

SİVASSPOR'UMUZUN Tarihi başlıklı bir sayfa açarken düşüncem hemşehrilerimle geçmişdeki güzel anıları paylaşmaktı.Tabiiki SİVASSPOR'un tarihindede taraftarlarını üzen sıkıntılı dönemler olmuştu.
Başlangıçta bunları sizlerle paylaşmak istemedim,hep başarıları ön plana çıkartmaya çalıştım.Ancak geçmişte yaşanan üzüntüler içimde bir korku olarak kaldı,kendime sakladım.Hatırlarmısınız geçmişte birkaç yıl üst üste ligi son haftalara kadar önde götürüp,son haftalarda liderliği başka takımlara (Hatırladığım bir tanesini söyleyeyim Adana-Demirspor) hediye ettiğimiz yılları.Daha sonrada 3'üncü lige düşmemizi.Yöneticilerimiz diyorlarki 58 puanıda alan bu çocuklar.Güzelde bu çocuklara ne oldu?Üst üste kaybedilen maçlar.Ligde hiç iddası olmayan,küme düşme tehlikeside bulunmayan bir takıma karşı kendi sahamızda alınan yenilgiler.Bizler uzaktayız,sorunlarımız nedir bilemiyorum ama artık toparlanalım.Yakaladığımız bu fırsatı kaçırmayalım.Aksi takdirde yine hayal kırıklıkları,yine hüsran bizleri bekliyor.Selamlar :?: :( :cry:
CEMILAKTURK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.03.2005, 07:42   #2
LütfiÜnal
Yiğido

LütfiÜnal - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 LütfiÜnal ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Cemil gardas kuskularini anliyorum bende ayni olumsuzluklari hatirliyorum.ama icimdeki hisler beni pozitif düsünceye yönlendiriyor ve diyorumki Sivasspor 58 i cok sevdi onun icin bekledi insallah hafta sonunda hareket baslayacak ve endiselerimiz sona erecek.Selamlar
LütfiÜnal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.03.2005, 08:41   #3
CAGLAYAN
Usta Yiğido

CAGLAYAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 72 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 893 CAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

[size=6]Fazla karamsar olmayalim önümüzde 8 Hafta daha var kritik mac olarak Elazig ve Manisa Karsilasmalarini görüyorum.
artik verilecek kredimiz kalmadigini ISMAIL KARTAL cok Iyi biliyor !! moralimiz bozmayalim vede son macimiz SIVASSPOR / Karagümrük Macinda SAMPIYON lugumuzu KUTLAYACAGIMIZA inaniyorum
[/size]
CAGLAYAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.03.2005, 08:44   #4
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 924 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

bu 8 hafta sonunda şampiyon olucaz inşallah.bu tkıma güvenim sonsuz
Alt 30.03.2005, 09:01   #5
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

[size=4]Gerçektende biz Sivaslılar hep karamsarlık içerisindeyiz nedendir anlayamadım rakiplerimize halen fark atmış vaziyetteyiz bu puanları bu futbolcularla aldık yine bu futbolcular bu takımı şampiyon yapacaklar...Hiç karamsarlıga gerek yok geriye kalan 8 maçıda kazanacak potansiyelimiz var ve inşallahda kazanacağız...[/size]
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.03.2005, 10:02   #6
SONMEZ
Usta Yiğido

SONMEZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

171 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 881 SONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz seinSONMEZ kann auf vieles stolz sein

ARKADAŞLAR,

BURSA MAÇI SONRASI İSTANBUL'A DÖNERKEN
ARABA VAPURUNDA İSMAİL HOCA İLE KARŞILAŞTIK...
(58 PLAKALI ÖZEL BİR ARABAYLA DÖNÜYORLARDI, 3 KİŞİYDİLER)

BİZ ÇEVİK58'İN (TEVFİK) ARABASINDAYDIK. YANIMIZDA
ADEM 58 VE AKINCILAR (ORHAN) VARDI.

İSMAİL HOCA İLE AYAK ÜSTÜ BİRAZ KONUŞMA FIRSATIMIZ OLMUŞTU
İNANIN İSMAİL HOCA ÇOK ÜZGÜN VE BİTKİN GÖRÜNÜYORDU...!!!

İNANIYORUM Kİ HOCAMIZ GEREKEN ÖNLEMLERİ ALACAKTIR...!!!

SELAMLAR...
SONMEZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.03.2005, 10:33   #7
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1267 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick

her şeyiçok güzel özetlemişsiniz ama maçlardan sonra özellikle futbolcular taraftar kadar üzülüyor mu acaba .
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.03.2005, 10:40   #8
karli-58
Acemi Yiğido

karli-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 karli-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sevgili kardesim,inanki seninle ayni duygular icindeyim.Karamsar olmamak mümkünmü.Herkesin aklina gelen ilk sey gecmisteki basimiza gelen hep o aksilikler.Yani tam hedefe bu kadar yaklasmisken neden böyle oluyor.Sanki birileri bizim basarimizi engelliyormus gibi degilmi ?Isin en kötüsüde sanki kendi icimizden birileri basarali olmamizi istemiyormus gibi hisler oluyor.Nedendir bilemiyorum.Kusara bakmasin kimse ama ,cok üzülüyorum.Sivas"imizin basariya cok ihtiyaci var.....
karli-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.03.2005, 10:46   #9
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1267 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick

ÇOK FUTBOLCU GELDİ GEÇTİ BU TAKIMDA KİMLER OYNAMADI Kİ AMA HİÇ BİRİ TARAFTAR KADAR ÜZÜLDÜMÜ ÇOK GÖRDÜK EN ÖNEMLİ MAÇLARDAN SONRA YENİLİP AKŞAM SOLUĞU ÜNİVERSİTE DE ALAN FUTBOLCU KARI KIZ PEŞİNE GİDİYORLAR DI.AMA TARAFTAR KENDİSİNİ KAHREDİYOR DU .HERKES GELİP GEÇİCİ AMA SİVASSPOR BAKİ KALACAK ....
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.03.2005, 10:57   #10
sivaslim58
Yiğido

sivaslim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

46 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslim58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu hafta elazığı yenemezsek mahvoluruz.Maç tarafsız sahada oynanacakmış.Bu fırsatı iyi değerlendirmek lazım.Dardanel maçındaki ilk 15 dakikadaki futbolu oynasın sivasımız yeter.yenemeyeceği takım yok.Birde arkadaşlar fotbolcular profosyonel onlar bizim kadar duygusal olamaz.Ben hatırlıyorum bir kere fenerbahçe yenilmişti o zaman saffet sancaklı vardı.yenildikleri günün akşamı bara gidip eğlendiler.ertesi gün televolede çıktılar.onların s2kindemi olan taraftara oluyor.
sivaslim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır