Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ünsal'dan genel kurul önerisi..
Alt 07.07.2011, 18:44   #51
kocakss58
Yiğido

kocakss58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 577 kocakss58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ünsal'dan genel kurul önerisi..

sayın,ünsal başkanlığa talip galiba...nasıl olsa başkanda içerde....savcıda,hakimde kalmadı memlekette onu atamışlar onların yerine geçmiş suçlu ilan etmiş savunmasını da almadan.Saddam hüseyin bunlardan daha vicdanlıdır.En azından savunmalarını almıştır....çok yazık ....çooookkkkk.....
kocakss58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kocakss58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.07.2011, 18:45   #52
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
giants Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Degerli kardesim en agir elestirileri gecmiste bende yaptim.son hafta genel kurulda altenatif bir yönetimin olmasinida savundum.taraftar guruplarinin aldigi o sürecdeki kararlarida anlasilir buldum destekledim. böyle düsünüyor olmamiz bu operasyonun niteligini sorgulamamamiz anlamina gelmez. Eger birileri Sadece SivasSpor ve Baskani üzerinden türkiye Futbol liglerini temizliyormus gibi gösteriyorsa.Önceligimiz ne olmali sence ? bizimde sunu sorma hakkimiz yokmu? durun bakiyim kardesim. siz sikeye karismis 19 macdan bahsediyorsunuz adi sikeye ücer beser defa karismis takimlarin bir yöneticisi futbolcusu polis savci karsisina cikmamis nedir bu?

Ayrica Madem bizim futbolcumuz baskanimiz bu ise karistigini idda ediyorsunuz Bununda kaynagi belli 17 mayista Trabzon yöneticileri Futbol fedrasyonu basda olmak üzere savciliklarda dahil sikayetde bulundular bunuda gizlemediler.televizyonlardan gazetelerden bagirdilar. Birileride cikip Futbolda temiz ayaklar Operasyonu dedimi buna Futbolun icindeki Ergenekon temizleniyor demiyorlarmi hala Televizyonlardan basindan? bize düsen nedir madem bunu adi temizlikse 2008 yilindan beri Federasyon destekli bize yapilan haksizlik hukuksuzluklar yokmu. biz bunlari niye göremiyoruz bu Futbolun ergenekonu icinde demek hakkimiz degilmi?

Ayrica Daha tutuklamanin ardindan 24 saat gecmemis.Nöbetci hakimin yaptigi tutuklamaya avukatlarin bir üst mahkemeye itiraz haklari var. cünki daha ne ile suclandiklarini tam bilmiyoruz. avukatlari bile daha dosya konusunda tam bilgi sahibi degil.bir üst mahkemeye yapilan itiraz kabul edilirse yada edilmese bile tutuklulugun devam ettigini var sayalim. daha 24 saat gecmeden operasyonun hukuki olup olmadigini sorgulamadan hani bunun adi Futbolun Ergenekonuydu. türkiyenin futbolunun irzina gecenler neden burada yok demeden. Baskan aramak olagan üstü genel kurul cagrisi yapmak ne kadar ahlaki olur. eger bunun ahlaki bir yani varsa adini sen koy ben senin kizdigin adlardan baska ad bulamiyorum.
Ben hiçbir cümlemde genel kurul yapılsın demedim..
Ama şu durumda başkan ne zaman çıkacak belli değil..
En azından onunla istişare yapılarak,-eğer bu mümkünse- bir yol haritası çizilmelidir..
Mecnun Başkan hüküm falan giymedi ama sonuçta TFF büyük ihtimalle mahkeme kararını beklemeden sportif cezayı kesecek.Mahkeme Mecnun Başkan'a ceza verir mi vermez mi bilmiyoruz.Ama bizi ivedilik ile ilgilendiren şey TFF'nin vereceği cezadır ki o da büyük ihtimal belli gibi.Bu temizlik operasyonuna birkaç takım kurban gidiyor..Ve maalesef bunlardan biriyiz..GS,ve BJK'nin tek avantajı bu sene şampiyonluk yarışında olmamaları ve dolayısıyla yeni yasa çıktıktan sonra şike yapacak birşeyleri kalmamış olması.TS ve BJK de yanabilir..Zira onlar için de teşebbüş iddiaları var.Bu iddialar doğru ise belki onlar da ağır cezalar alacak..Ben Ünsal'ı savunmuyorum,hatta tarihin hiçbir döneminde bir kere,bir saniye bile sempati duymadım..Ben sadece kendi görüşümü yazıyorum,onu desteklemiyorum.
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2011, 18:45   #53
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 889 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
madde bir: senin söylediğinle fikret ünsal'ın söyledikleri arasında fark var. adam mecnun başkan'la ters düştü, şimdi hazır başkanı kodese tıkmışlarken meydanı boş buldu, hırlamaya başladı.

madde iki: senin önerin daha makul ancak, bu öneri de yiğidoların(!) ne kadar da satıcı olduklarının en bariz göstergesi. tutuklandı diye hemen devirelim değil mi? vay ki ne vay! bu kulübe verdiğin emeklere yazık mecnun başkanım! bu adamlar bu emeklere değmezmiş....
Benim önerim mi satıcılık ? Kulüp başkansız mı kalsın diyorsun yani Mecnun Başkan çıkana kadar ?

Ben de temenni ederimki Mecnun Başkan suçsuz bulunsun ve serbest bırakılsın. Ama öyle bir ihtimal olsa bile onun serbest bırakılacağı tarih belli değil. Bence olağanüstü bir kongre ile yeni bir yönetim belirlensin. Eğer ilerde Mecnun Otyakmaz çıkarsa o zamanki şartlar içinde değerlendirilir.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2011, 18:47   #54
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Bu kulübün içtüzüğü falan yok mu..
Ne bileyim yahu,vekaleten başkan falan en azından...
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2011, 19:00   #55
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

mecnun başkana sonuna kadar destek ama şayet işler ters giderse rıza hoca bu takıma en iyi başkanlığı yapacak kapasitete
kimse merak etmesin bazı kişilerin kulubu kime yamamaya açlıştıkları gün gibi su yüzüne çıkıyor leş kargaları sizi
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.07.2011, 19:03   #56
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Ünsal bugün Radyospor'a da baglandi. Benzer seyleri söyledi.
Alt 07.07.2011, 19:07   #57
kocakss58
Yiğido

merak ediyorum.acaba başkan suçsuzluğu ilan edilirse....ünsal ve onun gibi düşünenler özür dileme gibi bir erdemliği gösterebilecekler mi? Yoksa geçmiş olsun ziyaretine ilk onlar mı teşrif edecekler....
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kocakss58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.07.2011, 19:17   #58
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Fikretin bu açıklamalarını öğrenince valla şaşırmadım! kndine yakışanı yapmış. Leş kargası gibi hemen üşüşmüş.
Eyyy utanmaz adam! eğer biraz sivalılık varsa,insanlık varsa böyle bir dönemde böylesine alçakca bir açıklama yapmazsın. Senin bu açıklamanla Sivasspor'un işi dahada zorlaştı. adeta suçu sivasspora yüklemiş. Seni 7 yıldır sırtında gezdiren sivasspor başkanını hemen satmaya utanmıyormusun. Buradan yöneticilere sesleniyorum sakın bunu ciddiye almayın,zaten sizde almazsıınızya.
Yazıklar olsun fikret ünsal,ihtiras,hırs uğruna insanlar bu kadar çabuk satılmaz.
Bu arada Kngallı rumuzuyla yazan arkadaş belliki hemşericilik yapıyor,ya fikreti tanımıyor,yada çok yakın akrabası. Bu adamı kardeşi bile bu kadar savunmaz.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.07.2011, 19:29   #59
kocakss58
Yiğido

tebrikler,
sayın ünsal,a habere alay konusu oldunuz.''sivasspor eski basın sözcüsünden tuhaf açıklama'' olarak geçtiler...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kocakss58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.07.2011, 19:30   #60
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 854 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende ünsal nerde hiç konuşma yapmıyo diyodum
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cılgınsivas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
genel, kurul, ünsaldan, önerisi