Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2015-2016 Devre Arası Transfer
Alt 30.01.2016, 21:04   #761
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 942 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: 2015-2016 Devre Arası Transfer

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Futbolun içine eden globalizmse eğer mutlaka bir yada bir kaç kişi bu işlerden medet umuyordur. Yok imza parası yok ayak bastı parası, yok eşine ev, yok İstanbulda eşine iş imkanı bir sürü istek varken...

Yani cevap bu şarkıda
Aynen abi aynen
Alt 31.01.2016, 00:56   #762
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

mustafa_kavak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.059 Mesajına 1.583 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 954 mustafa_kavak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

TRANSFER - Karşıyaka, Sivasspor'dan Hakan Özmert ile anlaştı. ( via @Sporundibi )
Alt 31.01.2016, 08:16   #763
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Anlaşılan ,gerek taraftarlarolsun,gerekse yönetim olsun,bu sezon sivassporun düştüğünü kabullenmiş görünüyor,yönetim haricinde kimsenin umrunda değil sanki,ne valilik,ne belediye,ne sivasın sömürgecileri ,ne siyasilerimizin umrunda değil,bu takım göz göre göre düşüyor,taraftarlar beleş dağıtılan 8 maça 40 tllik kombinelere bile rağbet etmiyor,belediye başkanı desen zerre kadar hayrı yok,kayseri belediyesi yıllarca kayseriyide ,erciyeside el atından değil ,drekt yönetti,borç içindeki gaziantep transfer yapamazken,bakanları nerden finanse ettiyse artık antep takımını hayata döndürdü,mersine bakanı sahip çıkmıştı adını unuttum,hani şu 750 mlyarlıksaati olan bakan ,hatta mersin-sivas maçına bile emrinde çalışan adamı hakem olarak atandırmıştı,görünen köy kılavuz istemez artık,bu takıma acilen çok iyi forvet lazım ,bunu heralde futbolla ilgili olan herkes söylüyor,yönetim 0 ı tüketmiş ,yöneticilere borçlanıyor,onların transfer düşündüğünü ,düşünseler bile ,borca girmeyelim diye alacaklarını düşünmyorum,yukarda örnekler verdim ,bu aşamada diğer faktörlerin müdahil olmasını bekliyorum,başkan sana paramı lazım ?al belediyeden 1 trillyon,al valilik bütçesinden 1 trilyon,al işadamları olarak 1 trilyonda bizden denilmesi lazım da nerdee,ben şahsen böyle bir transfer olacağına inanmıyorum,belki son dakkada ne üdüğü belli olmayan sırık alırlar ,inşallah yanılırımda iyi bir forvet alınırda,gocunmadan herkesten özür dilerim
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2016, 11:03   #764
flarcone
Acemi Yiğido

99 Mesajına 278 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 343 flarcone FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dün yazdığım ofisteki görüşme demekki adis içinmiş ve olumsuz sonuçlanmış Transfer yapılmama ihtimali çok arttı. Okan hoca hazır oyuncu istiyor. Hazır oyuncuyu ya kulübü bırakmıyor ya da ücret fazla istiyor. Bu yanlış da yönetimin hatası 10 gündür işi ciddiye almadılar süre var daha diye.
flarcone isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda flarcone'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2016, 11:58   #765
maximustafa
Acemi Yiğido

41 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 maximustafa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Elin yabancısına verilen paraları yiido atillaya verseydik şuan forvet araaazdık inşallah bu sene belediyeyle iyi bir sezon geçirir sezon sonu onu sivassporda görürüz.
maximustafa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda maximustafa'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2016, 13:47   #766
burhann58
Acemi Yiğido

48 Mesajına 86 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 387 burhann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[/B]Forvet alinsa bile takima ilk onbirde bu kadar degisikligin takim uyumunu zorlastiracagini bununda uzun zaman alacagini sureninde kisa oldugunu acil puanlar gerektigini düşünürsek gecmis olsun yigidolar diyorum.Bursaspor oyuncalrini gonderdi yerine iyi oyuncular aldilar ama yeni toplandilar.bizde sezon sonu otururuz diyorum.Bu şehrin istanbulda yaşayan isadamlarindan tutun siyasilerine kadar sivas umurlarinda olmadiki kaldiki sivasspor olsun.ptt takimlarinin hatta ikinci lig takimlarinin forma reklami oldugu halde bizim yoktu 3 sene once yazıklar olsun o sivasliyim mertim comertim diye hava atanlara zaten sivasa gonul verenleri cogu fakir fukara insanlar zengin cocugu ne yapsin sivasi 3 buyutulmusler dururken hersene şampiyonluk kutlamak varken.bunlar taraftar olarak bizim eksikligimiz hepimiz biliyoruz bide yonetim parasizliktan olacak alt yapiya onem veremedi ama şampiyonluğa oynadigi seneler gelen paralarla genc firtina gibi esen kanat oyuncusu Yıldırım gibi cakan golcu alabilirdi ama yapmadilar hep 25 30 yas araligi oyuncalar en buyuk gelir kaynagin oyuncu satmak olmali bilica 2.8 m € hal boyle oluncada takimda yonetimde patladi yonetimde olan personelin vasifsizligi oyuncu izleme komitesi olmayisi bedava genc futbolculari ligler biter bitmez takima katmayislari 10 sene sonra biz bu hale getirdi 3 sene ölüp ölüp diriliyoruz Inşallah bu sene dusmeyiz de artik herkes gecmisdeki yanlislara dusmez ama bu sene isimiz cok zor coook
burhann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2016, 13:56   #767
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Transfer dönemi yarın son buluyor,elimizdeki mevcut forvetlerin sivassporu ligde tutması çok zor görünüyor,sivasspora enaz 4 5 maç kazandıracak forvet alınmazsa sivassporun işi gerçekten çok zor,yönetimin içinde bulunduğu çıkmazıda anlayabiliyorum,şuan için yönetimin yaptığı yanlışlıklaRI dile getirmeninde anlamıyok, öyle kritik noktadayızki tüm şehir insanlarının tek 1 hedef için birleşmesi gerekiyor ,o hedefde sivassporun bu ligde kalmasıdır,bugünden yarına, yönetimden kritik bir hamle beklemiyorum,bu takımın başında adam gibi hoca olsaydı,ara transferde hasanı istemezdi,yektayı,i.akını yollatırdı,bunlardan daha yararlı olabilecek mehdiyi yollamaya çalışmazdı,sivasspor çıkmazda,sivaspor zorda ,gönül istiyorki sivasa ağır maaliyet getiren 3 oyuncuyla anlaşılıp ,bu forvet yada başka forvet alınsaydı ama yokyarın geceyekadar millet nöbette bekleyecek herzaman olduğu gibi hayal kırıklığı yaşayacağız gibi ,transfer sezonuda bitmek üzere bu oyuncularda artık biyere gitmez,verimli olmalarını beklemekten başka çarede kalmıyor
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2016, 14:03   #768
58gürün58
Acemi Yiğido

40 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 58gürün58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Carlos ilk döneminde forvetimiz yoktu doğru düzgün fakat
Takır takır oynayıp gol atıyorduk. Ben forvetten önce takımda ruha ihtiyac olduğunu düşünüyorum. Ayrıca atıf nasıl gol kralı oldu o dönem. Baktık golcü transferi olmuyor yapacak bişey yok sistem değişikliği yapılacak.
58gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58gürün58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2016, 14:32   #769
musa harun
Yiğido

musa harun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

80 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 musa harun Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Şimdi yeni forvete verilecek parayla galibiyet başına futbolculara gaz niyetine prim daha mantıklı olur
musa harun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2016, 15:18   #770
flarcone
Acemi Yiğido

99 Mesajına 278 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 343 flarcone FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Transfer dönemi yarın son buluyor,elimizdeki mevcut forvetlerin sivassporu ligde tutması çok zor görünüyor,sivasspora enaz 4 5 maç kazandıracak forvet alınmazsa sivassporun işi gerçekten çok zor,yönetimin içinde bulunduğu çıkmazıda anlayabiliyorum,şuan için yönetimin yaptığı yanlışlıklaRI dile getirmeninde anlamıyok, öyle kritik noktadayızki tüm şehir insanlarının tek 1 hedef için birleşmesi gerekiyor ,o hedefde sivassporun bu ligde kalmasıdır,bugünden yarına, yönetimden kritik bir hamle beklemiyorum,bu takımın başında adam gibi hoca olsaydı,ara transferde hasanı istemezdi,yektayı,i.akını yollatırdı,bunlardan daha yararlı olabilecek mehdiyi yollamaya çalışmazdı,sivasspor çıkmazda,sivaspor zorda ,gönül istiyorki sivasa ağır maaliyet getiren 3 oyuncuyla anlaşılıp ,bu forvet yada başka forvet alınsaydı ama yokyarın geceyekadar millet nöbette bekleyecek herzaman olduğu gibi hayal kırıklığı yaşayacağız gibi ,transfer sezonuda bitmek üzere bu oyuncularda artık biyere gitmez,verimli olmalarını beklemekten başka çarede kalmıyor
cidden yanlış düşünüyorsunuz oyuncu gönderilmesi konusunda herkes İbrahim akına laf diyor özellikle kadro yapısını bilmeden takımı tanımadan. Anlatayım. İbrahim akın takımı taşıyacak kapasitede değil eyvallah. Niye gitmiyor o Zaman demi ? Bu ibo yu 1,5 yıl önce takımından kovan Okan hocaydı araları iyi değil o ister mi Ada'm dursun takımda. Ama mecbur birşey diyemedi çünkü Sivasspor'da kenardan girecek hamle oyuncusu yok. Olmadığı için göndermediler Yenisini de almak kolay değil çok uğraşıldı alınmak için alınamadı. Bunun içinde abalo daha maliyetli olduğundan o gönderildi. Yerine Ada'm alınmadan eldeki gönderilmez daha acil mevkiler varken. Dışarıdan konuşmak kolay hayatımda hiç transfer yapmamış hiç sözleşme okumayan insanlara özellikle de. Yekta takımda bir halt yapmadığını herkes biliyor mecnun Başkan tv de boşuna mı verdi veriştirdi? Kaç tane gördünüz böyle tv de oyuncusunu resmen kovacak kadar ağır konuşan bir yönetici? Bunu niye yaptı fazla uğraştırmadan çeksin gitsin diye ama Ada'm gitmedi iyi para alıyor. Yazın büyük ihtimal gider ama olan boşa giden paralara oldu. Abiler biraz komple bakın olaya tek taraflı değil. Oyuncu almak da göndermek de zor dur. Ha bizim yönetimimiz bu zorluğu kendi becerileriyle 2 kat zorlaştırıyor o ayrı. Bir örnek daha vereyim yazın Erkan %99 gidecek yönetim istemiyor. Hatta şimdi gidecekti ama hastalığı çıktı yerine transfer de yapılmayınca kaldı. Biraz vefa örneği gibi.
flarcone isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı flarcone'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
arası, devre, transfer