Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Laf olsun diye !...
Alt 19.02.2013, 12:50   #1
izmirliyigido
Gast

Standart Laf olsun diye !...

Laf olsun diye oyuncu değiştiren Rıza hocayı kınıyorum. Oyuncu değişikliği ya taktikseldir, ya sakatlıktandır, ya yetersizliktendir, ya da oyunu soğutmaktandır. Bizde ki ???? Bizde ki oyuncu değişiklikleri laf olsun diye !..

Her maç hemen hemen hep aynı. 60. dakika da 2 oyuncu, son dakika da 1 oyuncu değişikliği. Ve bu neyin taktiği onu da anlamış değiliz. Oyuna aldığın oyuncuya güveniyorsan maçın kaderini değiştirecek diye daha erken al ki bir işe yarasın.

Şimdi bana kızacak bazı arkadaşlarım, hemen yazacaklar buraya. "Çok biliyorsan Teknik Direktör ol" diyecekler. Bilmek için Teknik Direktör olmaya gerek yok. Herkes görüyor herşeyi. Eleştirmezsek yanlışı-doğruyu göremeyiz.

Gördünüz, Piech çok mu kötü oynadı? İlk saniyede gole yaklaştı, varyate yaptı, top sürdü, pas attı. Allah'ım o top sürüş neydi öyle? Lig Tv jeneriklerde, fragmanlarda gösterecek görürsünüz. Bu adam ısınmadan bunları yaptı, bir de ilk 11'de olsa yada 2. yarının başında girse kimbilir neler yapar?

Aatıf'ı çıkartıp Uğur'u alıyorsun? Bu neyin kafası Allah aşkına. Uğur'un sözleşmesinde özel bir madde mi var? "Her maç en az 1 dakika oynarım, primimi alırım" diye ????????? Şu Pedriel ile Uğur'da halen ne buluyorsun anlayamıyoruz. Bırak artık Pedriel ve Uğur aşkını.

Oyuncu değişikliklerinde herhangi bir taktik düşüncesiyle yapılıp kazandığımız veya mağlubiyetten kurtulduğumuz bir maçı hatırlayan varsa lütfen yazsın buraya. Ben unutmuş olabilirim. Hep laf olsun diye yapılan oyuncu değişiklikleri, taraftarın da tepkisini çekiyor.

Ben geçen hafta da yazmıştım, her hafta da yazıyorum. Trabzon galibiyeti bizi kandırmasın değişen birşey yok diye. Gördünüz dünkü maçta. Yine aynısını söylüyorum. İstikrar olmayan bir yerde başarı sürekli olamaz. Örnek: Biz !..

.
Cevap: Laf olsun diye !...
Alt 19.02.2013, 13:09   #2
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 939 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Cevap: Laf olsun diye !...

İnanılmaz güzel ve yerinde tespitler kardeşim, bravo !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2013, 13:13   #3
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Laf olsun diye !...

Yalan da değil yani...

Herkesin kafasında istifham oluşan soruları, bir solukta izah etmişin, dile getirmişin...

Hangi maç idi hatırlamıyorum ama, mağlup olduğumuz bir karşılaşma da uzatma dakikalarında oyuncu değişikliği yapıyoruz... Olacak gibi değil...

Piech'in hazır olmadığı hali bu ise hazır olduğunda kulübümüzde 3 ay tutmazlar demektir...

BJK karşılaşmasında korkarım ki son 15-20 dakika ancak oynatır...
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2013, 13:19   #4
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1027 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

başarılı yada başarısız olsun kupayı dahi alsa rıza hocanın bu sene görevü bırakmasından yanayım..iki galibiyetle bahar geldi zannetmeyelim..bu benim düşüncem..diger goruslerede saygı duyarım
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2013, 13:19   #5
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Abi, sana yüzde yüz katiliyorum , tamam Aatif Chachouhe cok yanliz oynadi , durmadan uzakdan sansini denedi, süper teknik oyuncu oldugunu RIZA HOCA'da bizde cok iyi biliyoruz. Ama oyundan cikmasi bencede dogruydu , ama oyuna nicin UGUR giriyor onu anlamakda ya bizler zorluk cekiyoruz, veyahutta seninde dedigin gibi özel Madde var bu Ugur'da.

Ben olsam Piech'e 45 dakika sans verirdim , neymis oyuncularin adini telefüz edemiyor onu bilmiyor vesaire , bunlari elbette ögrenecektir , ayrica Futbolcularin Numarasi var sirtlarinda one, two , seven der olup biter.

Ayrica Chachouhe oyundan cikarken , nicin Cihan Özkara oyuna girmez adam Forvet degilmi ? Ugur Tavuk ayaginda top bile tutamiyor, ya Aatif kalacakti sahada veya Cihan Özkara , yada yasli dedigimiz Mehmet Nas'i oyuna girecekti.

Ben olsam Ugur Kavuk Beyefendiyi , cagririm , bir saga bir sola tokat sonra sözlesmeyide fes ederim.Bu ne ya.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2013, 13:19   #6
lanbilal
Acemi Yiğido

29 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 lanbilal FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tespitler ve eleştiriler gayet yerli yerinde. Teşekkür ederiz eksiklerimiz gösterdiğin için. Bu arada aklıma takıldı. Rıza Hoca gitse yerine gelebilecek, boşta iyi bir teknik direktör biliyor musunuz? Pek teknik direktör bilgim yoktur da
lanbilal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2013, 13:21   #7
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Futbolcular maç seçiyor.Dün vasatı aşamayan futbolcular Beşiktaş maçında görün nasıl savaşıyor.
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58_SEMİH_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2013, 13:22   #8
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Son olarak bazi yerli Oyuncularimiz, Milan Borjan dan örnek alsin , Adam yüzde yüz varini yogunu sahaya yansitiyor, hata yapmadan oynamaya gayret gösteriyor, ki son 3.Hafta hata yaptigi da söylenemez.

Cok azimli, cok caliskan , insallah performansi böyle devam eder ama cok zor cünkü Ugur Kavuk gibi bir Gazma var sahada ve malum , Borjan iyi oynasada ine gol veya goller yiyebiliyoruz.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2013, 13:35   #9
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Söyle de bunu söyle kardeşim ağzına sağlık rıza hoca oyunda donup kalıyor. Oyun okuma yok. Piech top sürmede cok etkili.. Eğer oynatılmaya başlarsa ligin flash oyuncusu olmaya aday acık söylüyorum. Adından cok söz ettirecek kumaşı cok iyi bir futbolcu iyi ki almışlar
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58Yiğidoo58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2013, 13:38   #10
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi, sana yüzde yüz katiliyorum , tamam Aatif Chachouhe cok yanliz oynadi , durmadan uzakdan sansini denedi, süper teknik oyuncu oldugunu RIZA HOCA'da bizde cok iyi biliyoruz. Ama oyundan cikmasi bencede dogruydu , ama oyuna nicin UGUR giriyor onu anlamakda ya bizler zorluk cekiyoruz, veyahutta seninde dedigin gibi özel Madde var bu Ugur'da.

Ben olsam Piech'e 45 dakika sans verirdim , neymis oyuncularin adini telefüz edemiyor onu bilmiyor vesaire , bunlari elbette ögrenecektir , ayrica Futbolcularin Numarasi var sirtlarinda one, two , seven der olup biter.

Ayrica Chachouhe oyundan cikarken , nicin Cihan Özkara oyuna girmez adam Forvet degilmi ? Ugur Tavuk ayaginda top bile tutamiyor, ya Aatif kalacakti sahada veya Cihan Özkara , yada yasli dedigimiz Mehmet Nas'i oyuna girecekti.

Ben olsam Ugur Kavuk Beyefendiyi , cagririm , bir saga bir sola tokat sonra sözlesmeyide fes ederim.Bu ne ya.
Rıza hocaya bahene cok kardeşim bunu dediğin iyi oldu. Bir oyuncuyu oyuna sokmamak için gösterilecek en gereksiz bahane bunlar profesyöneller en fazla iki hafta adam 1 aydır oynamıyor yazık.
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58Yiğidoo58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
diye, laf, olsun