Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Rıza Çalımbay Ntvspor'da...
Alt 20.05.2011, 13:48   #1
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein
Ausrufezeichen Rıza Çalımbay Ntvspor'da...

Sivaspsor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Fenerbahçe'yi konuk edecekleri maç öncesi NTV Spor'a konuştu. Çalımbay, "Trabzonspor ve camiasının içi rahat olsun. Biz sahada işimize bakacağız. Kimse saha dışında bir şey aramasın" ifadelerini kullandı....

BU hafta sonu şampiyonluğun düğümünü çözecek maçta Sivasspor, Fenerbahçe'yi konuk edecek. Lider Fenerbahçe'nin şampiyonluk yolunda karşısındaki son engel olan Sivasspor maçı öncesi Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, NTV Spor'a konuştu. Çalımbay, "Kimse bir şey aramasın. Bizim bir sorumluluğumuz var. Sahada elimizden geleni yapacağız" dedi.

RIZA ÇALIMBAY'IN AÇIKLAMALARINDAN SATIR BAŞLARI
"Kimse bu bir şey aramasın. Trabzonspor ya da Fenerbahçe de şampiyon olsa biz tebrik ederiz. Bana göre ikisi de şampiyon. Bu maçta kimse bir şey aramasın. Trabzonspor'un ve camiasının içi rahat olsun. Biz bütün yabancı futbolcularımızı gönderebilirdik ama göndermedik çünkü bir sorumluluğumuz var. Biz maça çıkarak elimizden geleni yapacağız. Ben bütün futbolcularıma da söyledim, "Sizi basın arayacak, soracak düşüncelerinizi... Onlarla konuşun, kimseyi kısıtlamıyorum. Ancak yapıcı konuşun" dedi. Tekrarlıyorum, bu maçta kimse hiçbir şey aramasın. Ne olacaksa sahada olacak, herkes elinden geleni yaparak, futboluna bakacak."

Hafta boyunca Fenerbahçe taraftarına verilen kontenjanın polemik konusu olduğunu ancak sarı-lacivertli taraftarların son maçta takımlarının yanında olmayı hak ettiğini belirten Çalımbay, "Fenerbahçe seyircisine verdiğimiz yer çok sorun oldu. Ama bana göre Trabzonspor'la da oynamış olsaydık, onlara da bu kadar fazla yer verirdik. Bana göre Fenerbahçe taraftarı, son maçta takımının yanında olmayı hak etti. Buraya Trabzonspor gelseydi, onların taraftarını da burada görmeyi çok isterdik. Sonuçta stadı yarı yarıya olmasını bekliyorum, bunu büyütmeye abartmaya gerek yok. Trabzonspor camiasının içi rahat olsun, biz üzerimize düşeni yapacağız" ifadelerini kullandı.
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Rıza Çalımbay Ntvspor'da...
Alt 20.05.2011, 13:52   #2
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Rıza Çalımbay Ntvspor'da...

Tamam anladım Hocam kaç kere tekrarladınız.Trabzonspor`un içi rahat olsun felan filan.

Bize ne olmasın.Onların derdi ile mi uğraşacağız.

Biz çıkıp sahaya mücadelemizi edeceğiz başka bir şey yok.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Yusuf Çevik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.05.2011, 14:04   #3
masteraydin
Yeni Yiğido

masteraydin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 23 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 masteraydin Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

hocam inşallah güzel bir oyun olur. ama içimi allah biliyor hamsininde şampiyon olacağına fb olsun diyorum.
masteraydin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda masteraydin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.05.2011, 14:07   #4
RoKeT
Yiğido

89 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 RoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISIRoKeT COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
masteraydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hocam inşallah güzel bir oyun olur. ama içimi allah biliyor hamsininde şampiyon olacağına fb olsun diyorum.
Aynen be kardeş katiliyorum harfiyen
RoKeT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda RoKeT'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.05.2011, 14:10   #5
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

allaha şükürki senin gibi şerefli onurlu ve haysiyetli bi hocamız var bizden ayrılma hocam fergusonumuz ol seninle fbnin biletini seney keselim bu sene trabzonun bileti seneye diğerlerinin
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58 SiVaSıM 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.05.2011, 14:48   #6
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 698 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

ben izledim röportajı seneye uefa için oynar mı diye sordu spiker hoca aynı hatalar terarlanırsa aynı sıkıntılar yaşanır doğru programlı gidilirse belki ama bunlar pat diye lacakişler değil dedi
yani yuvcarlak şeyler söyledi yukarıya oynuyacağımıza ben fazla inanmıyorum zaten ilk 10 da bitirmek hedef olacaktır kesin
Alt 20.05.2011, 16:12   #7
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Transfer zamanını iple çekıyorum...çok merak edıyorum Rıza hoca kımı gönderıp Kimi alıcak..ERMAN'a resmen trabzon talip
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.05.2011, 16:44   #8
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

trabzon ne ki içleri rahat olsa kaç yazar olmasa kaç yazar ?? boşver hocam onlar senin sağduyunu anlayacak kapasitede değiller senin iyiniyetinin yüzde birini onlar göstermiş olsalar aramızdaki ilişkiler başka boyutta olurdu o yüzden salla gitsin sonuç ne olursa olsun bunlar yine çirkefliklerine devam edecekler
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.05.2011, 17:28   #9
Mamadou Diallo
Tecrübeli Yiğido

Mamadou Diallo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 251 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 Mamadou Diallo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

iddiasız çıkcaz Futbolcular kendini yormayacak en fazla 1 yarı direnebilirler ama ikinci yarı Fenerbahçe maçı alacktr tek farklı skorla
Mamadou Diallo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.05.2011, 15:56   #10
davulcu
Usta Yiğido

davulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

734 Mesajına 1.083 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 815 davulcu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ntv spor alt yazı geçti sivasspor teknik trektör rıza çalımbay ile 1 yıllık sözleşme imzalıdı diye yazdı

Etiketler
Çalımbay, ntvsporda, rıza