Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

FB maçı en iyi oynadığımız maçlardan biriydi
Alt 07.07.2011, 00:22   #1
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart FB maçı en iyi oynadığımız maçlardan biriydi

Yaklaşık bir haftadır Bolu-Gerede'de kamp çalışmalarını sürdüren Sivasspor, antrenmanlarının dozajını her geçen gün biraz daha artırıyor. Kampın planlandığı gibi gittiğini, son çıkan olaylardan futbolcularının etkilenmemesi için özel bir gayret gösterdiğini belirten Teknik Direktör Rıza Çalımbay “ Başkanımız ve futbolcumuz Korcan'ın bizimle birlikte olmamaları tabii ki hepimizi çok üzdü. Futbolcularımın da bu olaylardan etkilenmediklerini söylersem yalan olur. Fakat bizler burada teknik, taktik ve kondisyon antrenmanlarının yanı sıra futbolcularımıza psikolojik destekte vermeye başladık. Ama inandığım bir şeyi de bütün samimiyetimle söylüyorum, Sivasspor, dolayısıyla de Başkanımız ve futbolcumuz bu işten yüzünün akıyla çıkacaktır” dedi.
EN İYİ OYNADIĞIMIZ MAÇ FENER MAÇIYDI
Üzüntüsünün en büyük nedenlerinden birisinin de Sivasspor'un en oynadığı maçlardan birisi olan Fenerbahçe maçıyla ilgili çeşitli iddialar ortaya atıldığını söyleyen Çalımbay “ O maçta oynadığımız futbolu herkes gördü. Ben takımın başına geldikten sonra en iyi futbol oynadığımız maçlardan biriside o maçtı” şeklinde konuştu.
MEHMET YILDIZ'A ÇOK SEVİNDİM
Mehmet Yıldız'ın serbest kalmasına çok sevindiğinin de altını çizen Teknik Direktör Rıza Çalımbay şunları söyledi. “ Mehmet o zaman bizim futbolcumuzdu, o maçtan sonra kendisini iyi futbolundan dolayı tebrik ettim. Onun serbest kalmasına acayip sevindim, inşallah Başkanımız ve Korcan'da serbest kalır, buna daha seviniriz”
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: FB maçı en iyi oynadığımız maçlardan biriyd
Alt 07.07.2011, 01:35   #2
skullo**58
Acemi Yiğido

21 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 481 skullo**58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: FB maçı en iyi oynadığımız maçlardan biriyd

hele erman kilic o macta kanitladi kendini
skullo**58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
biriydi, iyi, maçlardan, maçı, oynadığımız