Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Antalyaspor maçını değerlendirelim
Alt 24.01.2012, 19:47   #31
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Antalyaspor maçını değerlendirelim

Öldüm öldüm dirildim... Eminim benim gibi (gerek ekran başında, gerekse tribünde) sinirden kahrolan çok sayıda YİĞİDO vardı.. Arkadaş SAMSUNSPOR maçından ders alınmamış gibi, birkez daha son saniyede yüreğimiz ağzımıza geldi.

Bu ne lakayıtlık arkadaş? Ne güzel şahane bir golle durumu 2-0'a getirmişsin, çak bir tane daha Antalyaspor bitsin, sen elini kolunu sallayarak belki 4'ü, 5'i atarsın.. Haydi atamadan Atilla'nın çok kötü bir zamanlamasıyla golü yedin, bastır, Eneramo ile Kıvanç ile Erman ile yakaladığın gollerden birini at 3-1 olsun, Antalya'nın gardı düşsün...

Yok ya ben birşey demiyorum, yorum yapmıyorum. Ben gideyim heyecandan ağrı yapan kalbimi dinlendireyim, geberiyordum vallahi... Rıza hoca düşünsün HATA NEREDEYDİ ?...Sadece en güzel tarafı galip gelmemiz oldu. Sırg 3 puan için teşekkür ediyorum..

Maçta göze çarpanlar : Haddinden fazla gol atabilme yeteneğimiz varken ARTİSTLİK yapmamız çok zoruma gidiyor..

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : Orta sahayı bir türlü elimizde tutamadık.

Maçın en iyisi kimdi : Uğur Kavuk ve Navratil...

Maçın en kötüsü kimdi : Yazmayacağım

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : Son dakikalarda ki penaltıyı veremeyecek kadar aciz ve bilgisizdi..

Maçın Kader Anı : 90+5'de ki boş kaleye giden topu çıkartan Navratil'in kahramanlığı !..

Taraftar hakkında ki düşünceleriniz : Muhteşemdi, süperdi !... Hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Bu soğukta, bu ayazda gidebilen gerçek YİĞİDOLAR'a teşekkür ediyorum. Bunların arasında kardeşim olan tykinik58, arkadaşlarım Rallim58 ve Cley'e ayrıca teşekkür ediyorum.

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz :Kıvanç'sız oyuna başlamak işte böyle sancılı doğum yaptırıyor. Değişiklikler için YİNE YORUM YAPMAYACAĞIM !... Sadece galibiyet için teşekkür ediyorum.
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2012, 19:47   #32
dogan5880
YASAKLI ÜYE

dogan5880 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 269 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOKdogan5880 FAZLA SÖZE GEREK YOK

kalecı sart bıze rahat maç ızleyemıyoruz 80 dk da tv yı kapatıyorum sıkıntıdan 5 mılyon euro verın sadece kalecı alın
dogan5880 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dogan5880'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2012, 19:54   #33
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

cok tesekürrler yigidolar hepinizile gurur duyoruz ve devam pes etmek yok hadi zirveye ayit oldugun yere sampiyonluga
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2012, 19:54   #34
ahmet ali
Yiğido

172 Mesajına 266 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 ahmet ali Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Çok rahat gol atıyoruz ama çok golü harcıyoruz....
Genel olarak iyi oynamadık ama kazanmasını bildik...Enaramo ve Cherny hariç genelde iyi oynadılar..Özellikle Enaramo çok bencil ve verimsiz oynadı..Ofside düşme sorununu bir türlü çözemiyor.. Atilla yeteneği kadar oynuyor..Daha fazlasını beklemek yersiz Golde çok hatalıydı....En iyi oyuncumuz Navratil idi....
Rıza hoca 'nın değişiklikleri gereksizdi.. ama Pedriyel ilk 11 de başlamalı.Bunun dışında Rıza hoca galibiyete ulaştırmasını bildi... Başarılı kabul edilmeli...
Bir kaleci ve santrafor alınmalı....
ahmet ali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ahmet ali'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2012, 19:59   #35
Ozan5858585858
Yiğido

Ozan5858585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 Ozan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISIOzan5858585858 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
trafocu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kadir güzel oynadı diyenler, farklı kazanmamız gereken maç yine Kadir efendi yüzünden bağıra bağıra gidecekti.Adam faul makınası mübarek.Topu kaybettiğini anladığı an deviriyor rakibi.Fiyaka bozulacak.Yine yaptı yapacagını ve ceza atışından gol yedik.Diğer maçları şöyle bir analiz edin Mağlubiyetlerin altından Kadir ve Kivanç çıktığını görürsünüz.
Kadir biraz kontrolsüz olabilir gereksiz faul yapıyor bazen ona da lafım yok ama top ayağındayken iyi pas dağıtıyor ve bu sayede rakibi yoruyor.. Kıvanç bu sezon bir tek sezon başında karabük ve eskişehir maçlarında kötü oynadı ama zaten o maçlardada takım olarak kötü oynadığımız maçlardı.. Bu nedenle Kadir biraz kontrolsüz ama bugün güzeldi bana göre.. Kıvanç ise süperdi..
AATIF CHAHECHOUHE #92# JOHN UTAKA #99#
[center]
Ozan5858585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ozan5858585858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2012, 19:59   #36
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Play off yolunda çok iyi gidiyoruz inşallah puan kaybetmeden devam ederiz
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2012, 20:01   #37
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

herşey bi yana 3 puan harıka oldu,bu soğukta canla başla mucadele eden riza hoca'mın butun futbolcularını kutlarım,donduk ama değdi,insallah antep saint germanı'da yenıp gayserıyı gol manyağı yapacağız
Alt 24.01.2012, 20:02   #38
sivas_5201
Acemi Yiğido

sivas_5201 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 45 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivas_5201 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

tebrikler Sivassporum, insallah antepden de 3 puanla donersiniz...
sivas_5201 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivas_5201'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2012, 20:05   #39
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

ooo gelecek hafta antep fistigi var ya en az 3 puan istiyorum
Alt 24.01.2012, 20:06   #40
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Eskiden ceza alanina ve gol pozisyonlarina bu kadar giremezken,simdi rakip ceza alanina cok cabuk girdigimiz halde ya topu ayaktan cok aciyor rakibe kaptiriyoruz yada topu disari atiyoruz.3.golü bulmus olsaydik Antalya tamamen dagilirdi.Cihan´a son 15-20 dakikada sans verilip ,Eneramo´nun dinlenmesi saglanabilir.2-3 günde mac yapmak haliyle takimi yipratiyor.Bugünki oyun her nekadar ,Bursa maci kadar zevk vermesede alinmis 3 puan herseyden önemli.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
antalyaspor, değerlendirelim, maçını