Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Alman Yiğido kupa istiyor
Alt 09.11.2013, 09:00   #41
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Alman Yiğido kupa istiyor

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ey güzel ALLAH'ım Sivaslı olupda Sivasspor'u umursamıyanlara nispet hiç görmediği halde Sivasspor'umuzu tutan Alman Hotzi ye karşı bizi mahcup etme güzel bir futbolla Bursaspor'u farkli bir sonuçla yenmemizi nasip eyle
Bu duana bütün kalbimle amin diyorum ihtiyar.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.11.2013, 09:45   #42
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

bizim jürgenler utanı yormu acaba sanmam evallah kardeş allah herkese nasip etmez sıvaslı olmayı teşekkürler
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2013, 10:13   #43
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

ya şu merdiven altı sıvaslıyım diye geçinen şu almandan utansın lar gelki onuda yapamaz lar bu sıvasın hakkını vermeyen ,,,,, sıvaslıyım demsin adamsalar insansalar yapana eyiliriz yapayana,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2013, 12:09   #44
Ensar
Yiğido

Ensar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 Ensar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivas'ı görmediği halde,fanatik Sivassporlu olan ve Almanya-Hanau'da yaşayan Jürgen Hotz (47), İstanbul Büyükşehir galibiyetinden sonra adeta kendinden geçti.

Sivasspor-Büyükşehir maçını kırmızı-beyaz formasıyla televizyondan izlediğini söyleyen Hotz ''Sivaslı bir arkadaşım sayesinde koyu bir Sivasspor taraftarı oldum. Her maçını televizyondan izliyorum. İstanbul karşısında mükemmel bir futbol oynadık. Sivaspor'un önce Trabzonspor'u sonrada diğer rakibini eleyip kupayı almasını istiyorum'' dedi.
______________________________ ______________________________ __

Burdan Jügen Holtz arkadasimi öncelikle kutluyorum . Aramiza hos geldin diyorum ve ayni zamanda bu arkadasi Sivasspor taraftari ve sevgisini asilayan diger YIGIDOYUDA burdan arica tebrik ediyorum sag ol kardesim senin gibi arkadaslara burda ihtiyac her zaman var.
Ensar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ensar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.11.2013, 12:24   #45
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ensar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivas'ı görmediği halde,fanatik Sivassporlu olan ve Almanya-Hanau'da yaşayan Jürgen Hotz (47), İstanbul Büyükşehir galibiyetinden sonra adeta kendinden geçti.

Sivasspor-Büyükşehir maçını kırmızı-beyaz formasıyla televizyondan izlediğini söyleyen Hotz ''Sivaslı bir arkadaşım sayesinde koyu bir Sivasspor taraftarı oldum. Her maçını televizyondan izliyorum. İstanbul karşısında mükemmel bir futbol oynadık. Sivaspor'un önce Trabzonspor'u sonrada diğer rakibini eleyip kupayı almasını istiyorum'' dedi.
______________________________ ______________________________ __

Burdan Jügen Holtz arkadasimi öncelikle kutluyorum . Aramiza hos geldin diyorum ve ayni zamanda bu arkadasi Sivasspor taraftari ve sevgisini asilayan diger YIGIDOYUDA burdan arica tebrik ediyorum sag ol kardesim senin gibi arkadaslara burda ihtiyac her zaman var.
aynen kardesim........
benim de bir Alman arkadasim var ve buna da SIVASSPORLU yapacam
3 hafta dan beri benimle Maclari seyrediyo ve hatta Dün Sivas Taraftar Peketi almis ( burda bir kac kisi utansin ) bakalim yakin da burda takip edecek

Hotzi emmi Sivasa Hosgeldin diyorum belki seni aksam TV önde görecem Helal oulsun sana Hotziiiiiii
Wilkommen in Sivas mein Freund schön das du dort hingefunden hast hoffe hast eine schöne Zeit dort, und viel Spaß im Stadion!!!
Wir wollen Bilder sehen!!!

Lg

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı keko 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.11.2013, 12:31   #46
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1580 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
keko 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

benim de bir Alman arkadasim var ve buna da SIVASSPORLU yapacam
............................
Emmi senin Almancan sağlammış senin gibi güzel Almancam olsa ben şimdiye kadar en az 58 Almanı Yiğido yapmıştım.

Başlangıç yaptıysan plakayı bulana kadar devam emmi.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.11.2013, 13:03   #47
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Emmi senin Almancan sağlammış senin gibi güzel Almancam olsa ben şimdiye kadar en az 58 Almanı Yiğido yapmıştım.

Başlangıç yaptıysan plakayı bulana kadar devam emmi.

devamini gelir Insallah

ahhhhh emmi,
bosver su Almanca seni burda tanismasaydi ben hala Almaca yazardim burda bilmiyorum hatirliyormusun sen o zaman bana bunu demistin......
Sen Türce yazmaya devam et ve daha kolay ögrenebilirsin bunu simdi yaklasik 3 sene yapiyom ve yazili baya iyi olmus.....

Tesekkür emmi iyiki varsin

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı keko 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.11.2013, 14:28   #48
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Ausrufezeichen Cevap: Alman Yiğido kupa istiyor

Alıntı:
keko 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

devamini gelir Insallah

ahhhhh emmi,
bosver su Almanca seni burda tanismasaydi ben hala Almaca yazardim burda bilmiyorum hatirliyormusun sen o zaman bana bunu demistin......
Sen Türce yazmaya devam et ve daha kolay ögrenebilirsin bunu simdi yaklasik 3 sene yapiyom ve yazili baya iyi olmus.....

Tesekkür emmi iyiki varsin

Ben eskiden ne Almanca , ne Türkce konusuyordum , utangac birisiydim , ama Sivasspor kücüklügünden beri benim tek hobim ve yüzden Sivasspor forumlarinda yaza yaza herzaman birseyler ögrenip üstüne katarak Türkceyi söktün , Almanyada türkce okula bile gitmis kisilerden ben daha iyi konusuyorum ama yüzden birde TARIH ve COGRAYFA gibi beni ilgilendiren konulardan dolayi.

Tabi Almanca sorun yokdu burda dogdum icin , ama konusmayinca insan Almanca bilmiyor mu diye sorar elbette , ama son 2 yildir bence Sivasspor reklamini arkadas cevrem veya benden büyük almanlara yayabiliyorum. WERNER LORANT eski Alman Hocamiz , Sivasspor zamaninda Anderlecht veya Shaktar Donetsk gibi önemli takimlara karsi Sampiyonlar ve ya Avrupa liginde oynamisi veya en son Dünya Stari ekol , Sivasspor'un Teknik Direktörü ROBERTO CARLOS'un ismini kullanarak.

Ama bunu söylim herseyi burda ögrenmedim , Sivasspor'la ilgili baska forum ve baska sosyal paylasim sitesi olsun ordada ögrendim , burda Adress58 , Besyocu gibi , Dogubey gibi , eyup..... gibi nicki üyelerin mesajlarini okuayarak da cok ögrendim.

Veya makaleri okuyarak.

Keko abi sanada helal olsun , cok iyi fanatiksin ve bunu heycanindan belli oluyor.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2013, 03:16   #49
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hotz'un Sivasspor sevgisi
Sivasspor için Almanya'dan geldi.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor'a gönül veren ve kırmızı-beyazlı ekibin bu akşam Bursaspor ile yapacağı maçı izlemek üzere Almanya'dan Sivas'a gelen 47 yaşındaki Jürgen Hotz, taraftarların ilgi odağı oldu.

Almanya'nın Nürnberg kentinde yaşayan ve Sivassporlu taraftarlarca kendisine Alman Yiğido lakabı takılan Hotz, 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneğinin daveti üzerine Bursaspor maçını izlemek amacıyla Sivas'a geldi.

Sivas Nuri Demirağ Havaalanında Sivasspor taraftarları tarafından karşılanan Jürgen Hotz, bir müddet şehri gezdikten sonra Spor Toto Süper Ligde oynanan Sivasspor- Bursasspor karşılaşmasını izlemek üzere 4 Eylül Stadına geldi. Jürgen Hotz karşılaşmayı burada Sivasspor'lu taraftarlar ile birlikte izledi.

KOLUNDA SİVASSPOR DÖVMESİ VAR

Almanya'da yaşayan Sivas'lı bir arkadaşı sayesinde Sivasspor'u tanıdığını ve zamanla kırmızı-beyazlı ekibin fanatiği haline geldiğini söyleyen Jürgen Hotz, Sivasspor sevgisi takımın Süper Lige çıkması ile birlikte başladı. Karın içinde oynadıkları bir karşılaşmalarını izledim. Sivasspor sevgim bunun üzerine başladı. O günden bu yana bütün karşılaşmalarını izliyorum. Roberto Carlos başta olmak üzere bütün futbolcuları seviyorum. Öncelikle sporu seviyorum. Sivas'ın da oynadığı futbolu seviyorum. Sivas'a gelmişken şehri ve insanlarını tanımak istiyorum. Sivas'a ilk kez geliyorum. Sivas'ta yaşayan herkesin kalplerinin Sivasspor için atması gerekir" dedi.

Kolunda Sivasspor dövmesi bulunan Hotz birkaç gün kentte kaldıktan sonra ülkesine dönecek.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58CeZa58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.11.2013, 08:39   #50
münihliyigido58
Tecrübeli Yiğido

münihliyigido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

378 Mesajına 771 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 678 münihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISI

''Şampiyon Sivasspor gardaş''

vidyosu:
http://www.haberler.com/sivasspor-se...imadi-5285214/
münihliyigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı münihliyigido58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
alman, istiyor, kupa, yiğido