Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Uygun Adım Marş
Alt 11.12.2008, 09:09   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Uygun Adım Marş

İsmail MUT / Sivaspostası

UYGUN ADIM MARŞ..

Sivasspor şampiyonluğun en büyük adayıdır.

Bu kadar iddialı bir cümleyi Sivasspor’un artılarını gördüğüm için yazmak istedim.

Futbol kriterlerine göre değerlendirildiğinde şu anda görünen o ki Türkcell Süper Ligi Sivasspor’ un bariz bir şekilde üstünlüğüyle geçmektedir.

Son yıllarda oynadığı futbol ve duruş ile futbol kamuoyunun takdirini kazanmış ve hiçbir gereksinmeye maruz kalmadan sadece ve sadece güzel futbol oynama mantalitesiyle bu takım artık bundan böyle kesinlikle şampiyonluğun en büyük adayı konumundadır.

Bu haftayı İst.B. Ş’i deplasmanda yenerek son dört haftayı kalesinde gol görmeden geçiren Sivasspor maça üç puan üzerine kurulmuş ofansif futbol anlayışıyla çıkarken üç stoperle maça başlayan İ.B.Ş’nin ise açıkça Sivasspor’dan çekindiği sahaya yansımıştır.

İstanbul Büyük Şehir Belediyespor’u yeneceğimizin sinyalini maçın daha birinci dakikasında verdik. Top toplayıcısından topu çabuk atması için çırpınan bir Sivasspor’lu futbolcusunun hareketi maça odaklanma ve kazanma azmini ortaya sermişti.

Maçın başlamasıyla Sivasspor’un üstünlüğü hemen fark edilmiştir, değerlendirilemeyen net gol pozisyonlarının sonucunda son haftaların flaş ismi Bilika’nın attığı gol ilk yarının sonucunu belirlemiştir. Sivasspor ikinci yarıda gol ayakları Mehmet ve Ballili ile iki gol daha bularak maçı 3-0 kazanıp kalan iki hafta sonunda ilk yarıyı lider bitirme sinyallerini vermiştir.

Futbol bir keyif oyunudur seyrettikçe zevk ve keyif alacaksın Sivasspor işte öyle bir şey.

Olimpiyat stadını dolduran 15 bine yakın taraftar işte bu keyfi tatmışlardır.

Ne mutlu onlara ki böyle bir takımları var.

Sizlerde keyif almak ve mutlu olmak istiyorsanız, yapacağınız şey Hacettepespor maçında türbinde yerlerinizi alarak takımınızı sonuna dek sadece desteklemek ve motive etmek.

Saat 14.00 de Cumartesi günü 4 Eylül stadında buluşmak üzere…

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Uygun Adım Marş
Alt 11.12.2008, 09:16   #2
yigidomustafa58
Usta Yiğido

yigidomustafa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

715 Mesajına 1.156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1119 yigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISIyigidomustafa58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Uygun Adım Marş

Allah razı olsun diyorum hocam size...

Alıntı:
Sivasspor şampiyonluğun en büyük adayıdır.

Bak gülüm senin toprağında bu çiçek yetişmez,benim toprağımda da sen solup gidersin

yigidomustafa58
Mustafa SALTIK
yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.12.2008, 09:27   #3
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 784 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ligin en iyi futbolunu oynayan takım biziz...trabzon belki lider olabilir ama bir iki maç haricinde doğru düzgün hak ederek kazandıkları bir tane maç yok...inşallah böyle devam ederiz...özellikle hakemler objektif ve adaletli maç yönetirlerse bu hedefe daha rahat varabiliriz...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.12.2008, 09:52   #4
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 804 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI

geçen sezon buna inanmamıştı sivas halkı,umarım bu sene şampiyonluğa inanarak takımlarının arkasında durmayı öğrenirler.Bu takım taraftarsız bunları başarabiliyorsa birde arkalarına taraftar desteğini alırlarsa neler yaparlar kim bilir.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.12.2008, 09:56   #5
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1229 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Spor basınında hak ettiğimiz yeri bulamadığımız kesin fakat bunları bir üç büyük takım yapmış olsa idi şimdi krallardı. Gerçi bu bizim işimize geliyor basın üzerimize gelmiyor Böyle olması bir nevi daha iyi...

Takımımız güzel futbolunu oynadığı futbolu rakiplerine benimsetmiş durumda kim gelirse gelsin bizler aynı oyunumuzu oynuyoruz...

Şampiyonluğun en büyük favoriyiz fakat kadro istikararımızı kesinlikle bozmamız lazım bu takımda sezon sonuna kadar kimse gönderilmemesi gerekir...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
adım, marş, uygun