Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Neler Oluyor ?
Alt 17.03.2014, 14:52   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Neler Oluyor ?

Takım iyi giderken takır takır döktüren yazar ve yorumcu abilerim ve kardeşlerimin nedense hiç sesi çıkmıyor ya futbol bilgisizliklerinden susuyor yazamıyor yada korkudan mı yazamıyor merak ediyorum. Hiç mi sorgulanamıyor bu Sivasspor?.. Hiç mi kimsenin aklına Abdurrahman Dereli nerede?, geride olduğun maçta Cihan yerine neden Aykut?, madem iyi diye alındı neden Pedro değil. Trabzon 50' lerde oyuncu değiştirirken neden bizim kenardakiler maçı izliyor. Neden 85 dakika sonra akıllarına kurtarıcımız ve bomba transferimiz Pedro Oldoni oyuna alınıyor. Kötüyse 85 dakika sonra forma giyebilecek adamsa neden alınıyor. Bedelsiz almış olunabilir ama maç başı aylık v.s v.s. neden veriliyor. Neden bu kadar güzel konular varken sorgulanmıyor. Takımın defansı dağılmış adam genç Fatih!i kurtların önüne atıyor. Abdurrahman Dereli'yi neden almıyor. Sanırım Roberto Carlos, Fenerbahçe'de oynarken Abdurrahman'ın kendisine kök söktürdüğünden dolayı gıcık kapması veya da Türkiye'nin en iyi sağ beklerinden birisi olduğunu bilmediğinden.

Nedir ne yapmaya çalışılıyor. Yönetimden tık yok. Borçsuz olmak değil mesele başarıyı devam ettirebilmektir. Tamam sözümüz yok buraya bu kadro ve yönetim getirdi bizi. Ama bu rezilliği de, ikinci yarı için önlemlerini bangır bangır bağırılmasına rağmen bu yönetim ve teknik heyet almadı. Bu rezilliği ve kepazeliği de bize bu yönetim yaşattı. Küme düşmemeye oynasak, takır takır diğer takımlar gibi oynasak daha coşkulu ve heyecanlı olurduk. Ama saolsunlar ne coşku ne heyecan nede umut bıraktınız. Bir kaç hafta sonra başlar düşmeme korkusu. Yazık. Bu taraftar ve kente... Yazık...

Mustafa Yıldız

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Neler Oluyor ?
Alt 17.03.2014, 15:19   #2
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Neler Oluyor ?

Abdurrahman konusu büyük bir soru.Fatih dün çok hata yapdı öyleki birara saklanmaya başladı.Dördüncü gol tamamen onun hatası gerçi Korcan da geç kaldı.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.03.2014, 15:23   #3
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 795 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Bir taraftar olarak,kötü gidiş başlamadan evvel hayırlısı ile Avrupaya katılabilecekmiyiz derken, Şimdi İNŞALLAH küme düşme potasına girmeyiz diye dua ediyorum, bir takım bu kadarmı tutarsız olur.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.03.2014, 15:46   #4
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 784 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Her şeyi özetleyen bir yazı olmuş, taraftar devre arasında takım kötüye gidiyor transfer şart diye yazdığında başta kendini yazar sanan sözde yazar şarlatan şahıs taraftar ne anlar diye yazı yazdı, teneke dedi birde utanmadan malum sitede benim hakkında yazıyorlar diye kendini önemli birşey diye göstermeye çalıştı. ben Ptt 1. liginde şerefli galibiyetler almayı süper ligde böyle şer.fsiz takımlara karşı yenilmeye tercih ederim
Alt 17.03.2014, 15:47   #5
mustiiic
Acemi Yiğido

mustiiic - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mustiiic isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bu taraftara sürekli yönetim yükleniyor. kalabalık değil yeterli değil, dolmuyor, sesleri çıkmıyor gruplar birleşmiyor v.s.... Ama kendisi hiç bir adım atmıyor. Tribünü ayaklandıracak hiiç bir transfer yok. Adamlar sadece isim için futbolcu alıyor. Bizde en büyük yıldız atif, ziya, Cicinyo, Burhan. . Trabzonla aramızda ciddi konular ve yarışma var. böyle durumda böyle takımdan 4 yemek en ağır bedel ve yenilgi. Bakın linkte nasılk aşağılamalar var. İşte bu hale düşmemek için gerekirse borçlanacak krallar gibi futbolcular alıp takımda rekabet oluşturacaksın. Alamazsan işte Atif kendine oynar. Cicinyo kralım diye labalilik yapar. Da Costa kafasına göre küfür eder. Muhtaç olduğunu anlarsa futbolcu senle her türlü dalgayı geçer. Sonuçta kaçtanesi Sivassporlu?. maaşları dışında. Yönetim çok hatalı. zamanında uyanmalıydı. Buyurun bahsettiğim haber ve başlık.....

http://spor.internethaber.com/spor/s...me-187127.html

yorum siz yöneticilerime ve büyük yiğidolara...
Alt 17.03.2014, 15:52   #6
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Yönetim bence bu dönem bırakıp gidecek. Kulübü borçsuz teslim etmek istiyorlar galiba..!!! Yani bu kadroya diyecek hiç bişey yok.. Kapasite yokki oyun oynsınlar.
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı balmandol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.03.2014, 17:32   #7
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1067 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Mustafa Yildiz arkadasimizi cani gönülden tebrik etmek istiyorum.Iste Sivas´linin böyle kalemlere ihtiyaci var.

Bugün konusmiyacaksinda yarinmi konusacaksin Sivas´li kardesim,bir takim düsününki bir site altinda yillarca bir araya gelmis bir aile olmus ,zamani gelmis sevinmis yeri gelmis üzülmüs.Ama cizgisinden uzaklasmamis bir Sivasspor.com ailesinin bir ferdi olarak diyorumki, Dünya üzerine dagilmis tüm Sivas´lilarin bulusma noktasi olan bu site bir küme düsme durumunda ne hale gelir hic düsünen oldumu? Ben söyliyeyim Sivas´lilar birbirlerine gene yabancilasir,hicbirseyin anlami kalmaz.Bu takim en kisa zamanda toparlanmak zorunda,buna mecbur.Bizde Sakarya ve Kocaeli gibi sanai yok bu takimlar düssede birsey farketmez ama biz düsersek cok sey kaybederiz.Süperligin yüzünü bize ne yapar eder göstermezler bidaha.Bu gidisat hayira elamet degil,Erciyes deplasmani ise fiktürün bize bir azizligi maalesef...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.03.2014, 17:40   #8
58g0kberk58
Yiğido

172 Mesajına 287 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 58g0kberk58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayfalarca yazılar yazılabilir ama ben bir cümle söylemek istiyorum. Bu olanların Murat Erdogan'ın istifasının devamı olduğunu düşünüyorum, yönetimle teknik ekip, teknik ekip ve futbolcular arasında çok net bir kopukluk var.
58g0kberk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58g0kberk58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.03.2014, 18:05   #9
yigidinho
Acemi Yiğido

yigidinho - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 yigidinho FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Murat erdoğanın istifasından takımda iyi işler olmadığının göstergesi. Mecnun un bunları takımı toplayıp kızağa çekmesi lazım. Bu böyle gitmez. Yokda mecnun gidecek!
Alt 17.03.2014, 18:24   #10
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 794 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Nedir ne yapmaya çalışılıyor. Yönetimden tık yok. Borçsuz olmak değil mesele başarıyı devam ettirebilmektir. Tamam sözümüz yok buraya bu kadro ve yönetim getirdi bizi. Ama bu rezilliği de, ikinci yarı için önlemlerini bangır bangır bağırılmasına rağmen bu yönetim ve teknik heyet almadı. Bu rezilliği ve kepazeliği de bize bu yönetim yaşattı. Küme düşmemeye oynasak, takır takır diğer takımlar gibi oynasak daha coşkulu ve heyecanlı olurduk. Ama saolsunlar ne coşku ne heyecan nede umut bıraktınız. Bir kaç hafta sonra başlar düşmeme korkusu. Yazık. Bu taraftar ve kente... Yazık...

Mustafa Yıldız

Yazının her cümlesine katıldığım gibi özellikle yukardaki paragrafı destekliyorum. Sivasspor'u bu seviyeye yönetim getirdi diye hiç eleştiri hakkımız olmayacak mı? Bir de son dakikada oldoni'yi oyuna sokmanın amacı vakit geçirmek amacıyla olabilir. Galipsin ya!! ya da bu gardaşım 5 dakkada 4 gol atacak.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı KIZILCAN'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
neler, oluyor