Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur
Alt 21.05.2010, 00:37   #111
trafocu
Acemi Yiğido

trafocu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 701 trafocu FAZLA SÖZE GEREK YOKtrafocu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

Alıntı:
trafocu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Olay haber ile üzüntülerimi ifade etmeliyim.Hemen hemen her gün üye girişi yapmadan bile bu siteyi ziyaret eden biriyim.Fazla bir şey yazmak istemiyorum.Ancak Sivasspor yönetiminin bu yaklaşımını hoş karşilamadım.Sivasspor.com ileriye dönük ne gibi bir yatırım vede yaptırım yapabilir ki.Görüş ve düşünceleri esefle karşıladım.Kaldı ki bu sitede seviyeli suç unsuru olmayan yazılar yazılmaktadır.Üye potansiyeli ve isim hakkında kendi bünyeleri içine almak istiyorlarsa karşiliklı rıza alınıp anlaşmaları, değişik çözüm şekilleri bulunabilir.Örneğin sivasspor.com ailesinin %51 Sivasspor yönetiminin %49 olarak hisselenerek A.Ş yapılması düşünülebilir..Anlaşmak önemlidır. Ayrıca mahkeme yolu ile devri söz konusu olamaz.Doğanın tabiatına aykırıdır. "Adalet Mülkün temelidir" prensibi rafa kaldırılmış olur.Saygılarımla.
Konu hakkında görüş yazdığımda sayın yener_sahin rumuzlu arkadaşin yazılarını okudum.Aynen katılıyorum.Site möderatörleri olmadık yerde pek çok yazılarımı yayınlamamıştır.Sivasspor.com çok da masum değildir.Keyfi ve ferdi davrandıklarını neticesinde Site adresini sık kullanılanlar sekmesinden sildiğim günler olmuştur.Dikkatli olsunlar derim.
trafocu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda trafocu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.05.2010, 00:43   #112
trafocu
Acemi Yiğido

trafocu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 701 trafocu FAZLA SÖZE GEREK YOKtrafocu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
yener_sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu site eski ŞEFFAFLIĞINDA değil...Varsa aksini düşünen her türlü ispatı yaparım.İşine geldiğinde istediğini işine geldiği gibi kullanıyor.Kendi çıkarları doğrultusunda da istediği şekilde yazı mesaj değiştiriyor.Hani nerde sivasspor hakları...Külahımı burda bıraktım ona anlatsınlar...
Sayın arkadaşim olay haber hakkında PC başında ben de yazayım dedim ve överek de yazdım.Sizin yazınızı gördüm.Fikirlerinize aynen katıldığımı da belirtmek istiyorum.Bana tercüman oldunuz.Teşekkürler.
trafocu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda trafocu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.05.2010, 01:15   #113
albina58
Usta Yiğido

363 Mesajına 804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 875 albina58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Artık iyice SİVAS kimliğimden sıkılmaya başladım.
1990 lı yıllarda Seçilmiş'in belediye başkanlığı döneminde belediyenin çöp toplama gelirleri ile ayakta kalmaya çalışan bir sivasspor'un otyakmaz ın gelmesi ile basamakları bir bir aşıp birinci liğ e gelmesini gıpta ile karşılayıp buna alkış tutarken
2001 yılında resmi kurulumu olan bu site,o yıllar zarfında sanal aleminin varlığından bile haberdar olmayan bir kulüp,bir kent ve hala int kullanımı alt seviyelerde olan bir kent,
Birinci liğ de şampiyonluğa koşarken ve öncesinde Lorant dönemi-pecze döneminde ikiye ayrılmış bir Sivasspor yönetimi istanbul kanadı-Sivas kanadı olarak aman takım yenilgi alsın gitsinde bu ********ler bırakıp gitsin diyenler,büyük otel de rize'den ve başka illerden gelen misafirlerin kulübe milyon dolarlık borçlar yapıp yiyip içip gitmeleri kulüp kasasından olduğu gibi daha onlarca örneği vereceğimiz ve ispatlayacağımız bir dönemde
Başarıya gitmek değil,giden işleyen bir düzeni;
Yıllardır SİVAS kenti üzerinde araştırmalarım göstermiştir ki, Başarıya giden birinin ayağından tutup alaşağı edelim veyada çamur atıp karalayarak bizden
öne geçmesini engelleyelim mantalitesinin klasik versiyonunu görüyorum.

Ha ne olur;
Bizim kentin insanının DNA sında bulunan,birlik berabaerlik olamama duygusu sonucu,bizden bi bok olmaz.

Senelerce sen ben kavgası yaparak gideceğiz.
Vay o bilmem ne bilmem şu?
Vay o sağcı-solcu?

En güzel becerdiğimiz mahalle karıları gibi dedikodu yaparak zaman öldürmek.
Allah muvaffak etsin.
Alt 21.05.2010, 01:17   #114
hercaii_58
Acemi Yiğido

20 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hercaii_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

siedeki arkadaslar neden yönetime kızıyorlar anlamıyorum eger haklılarsa zaten mahkeme sonucunda sitenin isim hakkı onlarda kalır. o yüzden bence bekleyin zaten sivassporsa hepimizin derdi bu sitenin de ismi sivasspora devredilir baska bi isimle yola devam edilir. yönetime neden kızılıyo anlamıyorrrum sivasspor yönetimi site ismini istemekle haklı. site yöneticileri de sivassporu düsünüyolarsa gocunmadan siteyi devretmeliler. bi de alt forum yöneticisi bi arkadas soyadı tunaydı yanlıs hatırlamıyosam yönetime karsı duralım falan yazmıs sen ne yapmaya calısıyosun arkadas karsı duracaksan kendine güveniyosan genel kurulda cık mecnun baskanın karsısına aday ol. burdan yönetime atıpta sonra da sivassporu düsünüyorum olmaz.bazı arkadaslarda reklam alınmıyo falan demiş reklam alsa sivasspor ismi üzerinden para kazanılacağı ve bu da yasal olmayacağından zaten reklam alınması problem olur.
hercaii_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı hercaii_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2010, 01:17   #115
emin kara
Yiğido

emin kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 emin kara FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar burada ortamı germek için bulunan bir kaç kişinin yazılarını yayınlamasanız bunlar kimler kime çakışıyor kendileri şuana kadar sivasa ne gibi faydaları olmuşta kalkıp açıkca sivasa hizmette bulunan bazı arkadaşlarımızı laf söyleme hakkı buluyorlar bizleri yönlendirme cesaretini nereden buluyorlar kendilerini bizlere açıkca tanıtsınlar ondan sonra burada yazı yazmaya hakkarı olsun
emin kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda emin kara'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.05.2010, 01:23   #116
albina58
Usta Yiğido

Alıntı:
emin kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar burada ortamı germek için bulunan bir kaç kişinin yazılarını yayınlamasanız bunlar kimler kime çakışıyor kendileri şuana kadar sivasa ne gibi faydaları olmuşta kalkıp açıkca sivasa hizmette bulunan bazı arkadaşlarımızı laf söyleme hakkı buluyorlar bizleri yönlendirme cesaretini nereden buluyorlar kendilerini bizlere açıkca tanıtsınlar ondan sonra burada yazı yazmaya hakkarı olsun
Onlar ayak takımı,
Bir bira parası veya iki bilet parasına tamah edip,birilerinin ellerine bakan bu gün ki yine onların adına çemkirenlerdir.
Kafa yapıları ne-ne için gibi sorgulama olmaksızın fedailik yapmak.
Lafta Sivaslılık
İcraatte hır gür çıkarıp engelleme mantığı.
Kalibre meselesi fazla kafana takma.
Alt 21.05.2010, 01:27   #117
tuzlugollu
Yiğido

tuzlugollu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 tuzlugollu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

TAMAM BIR LAF VAR HER KUSU ...... GOZU SIVASSPOR.COMA DIKTIK HESABI NE LA BU YONETIMDE BASKAN HARIC HEPSINE LAFIM VAR NE KADAR IS BILMEZ VAR SIVASSPORDA YONETICI OLURSA BUNUNDA OLMASI NORMAL BEN HERZAMAN IDDIA EDERIM SIVASSPOR AMATOR YONETICILERIN YONETIMINDE BASKAN TEK BASINA NE KADAR PROFOSYONEL OLSADA TEKBASINA BU ISLER OLMAZ SAHISLARINA BI LAFIM YOK DIGER YONETICILERIN AMMA BU KARARI ALMAYA CALISANLARINDA FESATLIKDAN BASKA BISEY DUSUNDUKLERINI SANMIYOM YAV SIZE YEMIN OLSUN GECEN YAZKI SIVASDA YAPILAN ALT YAPI SECMELERINDE BIREBIR SAHIT OLDUMYA OZAMAN ANLADIMKI BIZ SANSA BIYERLERE GELMISIZ SIVASSPOR OLARAK ISVICREDEN SECMELERE GELMIS BEKIR ERCIN ISIMLI SIVASLI GENC SAHIT BUNA GITTIK GORDUK NE KADAR CIDDIYETSIZ BIR SECME OLDUGUNU VE SECMELERLE ILGILENEN KISININ DAHA BIRGUN KALA YANINDAKILERE BEN SECECEGIMI SECTIM BOSVER YARIN GELMESINLER DEDIGINI KENDIM DUYDUM GORDUM VELHASIL KELAM PARAYI VERENIN DUDUGU CALDIGI BIR ORTAMDA HAKTAN HUKUKDAN ADALETTEN KIMSE BAHSETMESIN SIVASSPOR COMDA SIVASSPORUN NERDEN OLUYO KURALARDI YILLARDIR RESMI BIR SITE ADAM GIBIDE SIVASSPOR COM UN BASARISINI KISKANIP ONUNU KESMEYE CALISMASALARDI BAZEN BENDE SITEYE KIZIYOM EDIYOM AMMA ADAMLAR ELLERINDEN GELENI YAPIYOLAR SIVASSPOR ICIN UC TANE YONETICI KALKMIS SIVASSPORUN HAKKINI ARIYOMUS KIME KARSI SIVASLILARA KARSIMI SIVASSPOR TARAFTARINA KARSIMI ARIYOLAR BU HAKKI KENDILERINDE NERDEN BULUYOLAR ACABA BI ANKET OLSA HICBIRISINI SIVASLILAR YONETICI OLARAK GORMEK ISTEMEZ BIZDE OZAMAN BUNLARA KARSI SIVASSPORU KORUYALIM YASAL HAKLARIMIZI BASLATALIM VERELIM MAHKEMEYE BUNLARI .......
Alt 21.05.2010, 01:31   #118
albina58
Usta Yiğido

Alıntı:
tuzlugollu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
TAMAM BIR LAF VAR HER KUSU ...... GOZU SIVASSPOR.COMA DIKTIK HESABI NE LA BU YONETIMDE BASKAN HARIC HEPSINE LAFIM VAR NE KADAR IS BILMEZ VAR SIVASSPORDA YONETICI OLURSA BUNUNDA OLMASI NORMAL BEN HERZAMAN IDDIA EDERIM SIVASSPOR AMATOR YONETICILERIN YONETIMINDE BASKAN TEK BASINA NE KADAR PROFOSYONEL OLSADA TEKBASINA BU ISLER OLMAZ SAHISLARINA BI LAFIM YOK DIGER YONETICILERIN AMMA BU KARARI ALMAYA CALISANLARINDA FESATLIKDAN BASKA BISEY DUSUNDUKLERINI SANMIYOM YAV SIZE YEMIN OLSUN GECEN YAZKI SIVASDA YAPILAN ALT YAPI SECMELERINDE BIREBIR SAHIT OLDUMYA OZAMAN ANLADIMKI BIZ SANSA BIYERLERE GELMISIZ SIVASSPOR OLARAK ISVICREDEN SECMELERE GELMIS BEKIR ERCIN ISIMLI SIVASLI GENC SAHIT BUNA GITTIK GORDUK NE KADAR CIDDIYETSIZ BIR SECME OLDUGUNU VE SECMELERLE ILGILENEN KISININ DAHA BIRGUN KALA YANINDAKILERE BEN SECECEGIMI SECTIM BOSVER YARIN GELMESINLER DEDIGINI KENDIM DUYdumI .......
Altyapının başına getirilen cafer isminde futbolculuktan kovulma ve sözde rüşvet adı altında gambazlık yapan türk futbolu birilerinin çıkarı uğruna kirletmeye çalışan, kirli geçmişi bulunan birinin getirilmesi ispatıdır.
Alt 21.05.2010, 01:32   #119
G Ü N E R
Yiğido

G Ü N E R - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 396 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 G Ü N E R Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Ha ne olur;
Bizim kentin insanının DNA sında bulunan,birlik berabaerlik olamama duygusu sonucu,bizden bi bok olmaz.

Senelerce sen ben kavgası yaparak gideceğiz.
Vay o bilmem ne bilmem şu?
Vay o sağcı-solcu?

En güzel becerdiğimiz mahalle karıları gibi dedikodu yaparak zaman öldürmek.
Allah muvaffak etsin.
kesinlikle katılıyorum...

burda kapışan insanları, zamanında niye kapıştıklarını da bilmiyorum, soruyoruz kimsede bişey söylemiyor zaten, ama sorun ortada bizim DNA da bir sorun ve birlik beraberlik duygusundan yoksunuz...

ayrıca sivasspor yönetimini de anlamak zor, adam akıllı site yapın arkadaş o zaman oraya girelim...

bu site tutulmuş, 54.677 üyesi var, günlük binlerce hit yapıyor, herkes haberini burdan okuyor, arkadaş bu siteyi sen yönetemezsin ismi sivasspor.com bana devredeceksin, kabul etmeyince de sitenden veryansın et, psikolojik baskı oluştur...sanki bu sitede sivasspor konuşulmuyor zayıflama ilacı satılıyor...

kimse kimsenin sitesini alamaz arkadaş, öyle 3 köfte 25 kuruş yok, dava açarmış alırmış geçin bunları, hangi kitapta yazıyosa öyle bişey açın gösterin tartışalım...

yönetim bu işleri bıraksın takımla ilgilensin, stat yapılacak mı kaç bin kişi olacak ona baksın, adam akıllı ürün satan bir site açsın...

ha gün gelir bu site zayıflama ilacı satarsa o zaman karşılarında ilk biz çıkarız zaten, arkadaş sen napıyon deriz, ama bu güne kadar böyle bişey olmamışsa bundan sonra da zaten olmaz...

saygılarımla...
Alt 21.05.2010, 01:37   #120
tuzlugollu
Yiğido

tuzlugollu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 tuzlugollu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

EN KOTU IHTIMALLE TURKIYE GIRIS YASAKLANIR NE OLUR BASKA BI ENGELLEME YAPAMAZLAR BUNLAR AZDAHA SIVASSPORU LIGDEN DUSURECEK OLAN YONETILER KAKMISLAR GUNDEM YARATMAYA CALISIYOLAR SIVASSPORUN HAKKINDAN BAHSEDIYOLARYA ONA DSASIYOM HERSEYI DORT DORTLUK YAPTINIZ SIRA BUNAMI GELDI ....COKTA TIN DIYOM AVRUPADA YASAYIP SIVASI SIVASSPORU ADAM GIBI TAKIP EDEBILDIGIM BI SITE VAR ODA SIVASSPOR COM SIVASI DUNYA SEHIR SIVASSPORU DUNYA TAKIMI YAPMAKDAN BAHSEDENLER BUKADARMI ACIZLERDI BIZDE INANDIK BUNLARAKI ADAM GIBI BIR SITE KURAMADILARDA BU SITEYE GOZ DIKTILER SORUYORUM BU YONETICILERE SIVAS ICIN SIVASSPOR ICIN ACABA KAC ETKINLIK DUZENLEDINIZDE KALKIP SIVASSPOR COMA GOZ DIKIYOSUNUZ
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
adalet, asib, avrupa, basın özgürlüğü, çok seslilik, demokrasi, duyurulur, hukuk, kamuoyu, kamuoyuna, rüştü elmas, saygıyla, sivasspor, taraftar, taraftarın sesi, yiğidolar, özgürlük