Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur
Alt 22.05.2010, 00:27   #201
albina58
Usta Yiğido

363 Mesajına 804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 875 albina58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

Birazda hayal alemine dalalım,
Bir ay sürecinde Rüştü ELMAS www.sivasspor.com ismini kulübe veriyor,
Kulüp bu isimle sanal alemde yayına başlıyor,
Şuanki taraftar site sakinleri bu siteye geçiyor.

Bu süreçte yeni bir isimle,
Yine tam bağımsız,
kar amacı gütmeksizin faaliyet devam ediyor,
Transfer haberleri,
Güncel fotograflar,
Organizeler ve benzer haberler burda yayımlanıyor,
60 000 üye çıtasına gelinmiş,
58 000 . üyeye hediyesi verilmiş,
Üniversiteli arkadaşların kadrosundan oluşan site site yönetimi her geçen gün başka bir proje geliştirip hemşerilerine ulaşmaya çalışıyor,

Diğer taraftan site yönetimine geçmiş com.da durum ne???????
Değişen ne????

Hadi birazda buraya kafa yoralım,

neşe gelsin tartışmalara.
Alt 22.05.2010, 02:55   #202
tuzlugollu
Yiğido

tuzlugollu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 tuzlugollu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

HANI HERKES DEMOKRASIDEN BAHSEDERYA DARALDIKLARINDA SIGINDIKLARI SAFSATA DIR DEMOKRASI HAK HUKUK USTUNLUGUDUR YA TARAFSIZLIKDAN BAHSEDERLERYA IS TE NE GUZEL BU SITEDE TAM O DEMOKRASI HAYRANLARININ BAHSETTIGI GIBI TARAFSIZ YANDASLIKDAN UZAK SAPITMADAN TARAF TUTMADAN HABER YAPIYO GERCI BUDA BIRILERINE FENA BATIYO ANLASILAN KI BU SITEYIDE KONTROLLERI ALTINA ALIP KOKUTACAKLAR VALLA BEN OLSAM VERMEM BIR UYE KENDIM KALSAMDA BU SITEYI DEVRETMEM
HALA SASIRIYORUM YILLARDIR NEREDEYDILER ACABA BU KONUYU GUNDEME GETIRENLER BUNUN ARDINDA BEN FESATLIK HASETLIK CEKEMEMEZLI ARARIM MELEKET SEVDALILARINI SINDIRME DUSUNCESI ARARIM YAV RUSTU ELMAS SAHSEN TANIMAM BILMEM ADAM KENDINCE MEMLEKETINE HIZMET DERDINDE HOS BU ADAM SIVASSPOR COMDAN MEFAAT UMACAK OLSA BUGUN BU SITEDE YALAKALIK HABERLERINDEN GECILMEZDI BELKI SIMDI SIVASSPORDA BASKAN YARDIMCISI BILE OLURDU BUKADAR BIR TARAFTAR GUCUNU ARKASINA ALMISKEN KENDISNI OVER YUECELTIRDI RUSTU ELMASIN NEYI BILIYOZ BU SAHIS OKADAR HILEKAR ILERDE BASKA DUSUNCELER ICIN BURAYI KULLANIYOSA BILEN CIKSIN SOLESIN VALLA BEN RUSTU ELMASI ARUPADA GURBETCI BIR TURK GURBETCI BI SIVASLI OLARAK BILIRIM BASKA OLE KENDINI ONE CIKARACAK BI SEYINI GORMEDIM KALDIKI HIZMET EDENEDE HAKKI VERILMELI RUSTU ELMAS ALMAYACAK SIZ VERECEKSINIZ HAKKINI HAKETTIGI YERI AMMA BUNDAN KORKANLAR VARKI BIRGUN BU RUSTU ELMAS BIZI YERIMIZDEN EDECEK DIYE HERALDE
OGLUNUN SUNNET DUGUNUNE ALISANI GETIRIEN YONETICILER SMS KAMPANYASINDA SIZIN ALISANA VERDIGINIZ PARAYI BILE TIOPLAYAMADINIZ YONETICI OLDUNUZ SIVASSPORA NE VERDINIZ VERENE BISEY DEMEM HAKKINI YEMEM AMA ALISANI BILMEM BASKA SANATCILARI GETIRIP ALEM YAPIP VERDIGINIZ PARALARI SIVASSPORA VERIN SONRA KALKIP RUSTU ELMASI ELESTIRIN SANKI BU MILLET APTAL YA INSANLARI APTAL YERINE KOYUYOLAR EN GARIBIDE BU TAMAM DOGAL BISEY KULUBUN RESMI TARAFTAR SITESININ OLMASI AMMA SANKI SADECE SIVASSPOR COM VARDA SITE OLARAK DIGER SITEYE YOGUNLASIN RESMI SITEMIZ DIYEREK LANSE ETTIGINIZ SITEYI GELISTIRIN MADEM OKADAR SIVASSPOR SEVDALISISINIZ ...
Alt 22.05.2010, 07:23   #203
ugur
Yeni Yiğido

ugur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ugur ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Ben ulusal ve yerel basını yakından takip ederim.Dikkatimi şekeni sizlerle paylaşmak istiyorum.
Özellikle yerel basın olmadık saçma sapan haberler yaparlar ama böylesine sivaslıların gözbebeği sivassporun taraftarını yakından ilgilendiren önemli bir haber hakkında bir satır yer vermemiş olmamalarını yadırgadım.Özellikle köşe yazarlarımızdan taraftarın bu konusuna küçükde olsa bir yer ayırmalarını beklerdim.Başka zaman olsa olmadık konulara yer veriyorlarda buna niye yer vermediklerini anlayamadım.Nerde kaldı basın özgürlüğü demkki sizde kıskaç altındasınız.Şimdi bazen sivas basınından şikayetçi olan özgür basın olmadığını sadece birilerinin tekelinde olduğunu daha iyi anladım.Soruyorum Mustafa Ateş,Abdullah Yiğit,Nail Sertakan v.s Sivas köşe yazarlarımız peki sizlere ne oldu???
Pes pes pes başka bişey demiyorum......
ugur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ugur'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2010, 08:32   #204
sivas_58
Yeni Yiğido

sivas_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 sivas_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Hergüne doğan bir güneşin birde batışı olur.
Elbetteki ben burada sivasspor yönetiminin batışını görüyor gibiyim böyle bir taraftar gücünün karşısına geçerek hem kendileri kaybediyor hem sivas kaybediyor. Sivasspor yönetimi şimdiye kadar neredeydilerde şimdi akıllarına siteyi almak geliyor. Acaba birşeydenmi korkmaya başladılar, yoksam kendilerinin başarısızlıklarını örtmek için bu sitenin kendilerinin alaşağı yapmalarındanmı korkuyorlar. Korkunun ecele faydası yoktur derlerya bende böyle düşünmeye basladım artik.
Acaba birde şöyle olabilirmi sayın sivasspor yöneticileri bu siteyi almakla sizlerin kazanacağınız milyon dolarların önüne gecmesindenmi korkuyorsunuz birde bu soruma bir cevap verebilecekmisiniz.
Kimkime cebinden beş kuruş verir merak ettim. Sivasspor yönetimide kendi ceplerinden kaç kuruş verdi merak ediyorum, verdilersede karşılığında milyon dolarlarıda ceplerine değil bankalarına doldurmuşlardir. Karşılıksız kimse kimseye fedakarlık yapmaz. Hayra bile bir yardim ettigimizde hayir diye veriyoruz, yani karşılığında sevap istiyoruz dua istiyoruz yani şu demektirki karşılığı olmayan hiçbirşeyi kimse kimseye vermez. Sivasspor yöneticileri öncelikle kendi dertleriyle uğraşşınlar hani transfer hani yeni stad hani hizmet merak ediyorum. Bütün işleriniz bitmiş kalkıyorsunuz sivassa hizmet veren adam akıllı birileri varken birde bunların önüne geçiyorsunuz.

Yazıklar olsun bu ard niyetli fikirlere bu köhnemiş kafalara geri kalmış zihniyetlere, sadece acımak geliyor içimden düştüğümüz hallere bakin
sivas_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivas_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2010, 09:47   #205
ANIL5896
Yeni Yiğido

ANIL5896 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ANIL5896 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Birazda hayal alemine dalalım,
Bir ay sürecinde Rüştü ELMAS www.sivasspor.com ismini kulübe veriyor,
Kulüp bu isimle sanal alemde yayına başlıyor,
Şuanki taraftar site sakinleri bu siteye geçiyor.

Bu süreçte yeni bir isimle,
Yine tam bağımsız,
kar amacı gütmeksizin faaliyet devam ediyor,
Transfer haberleri,
Güncel fotograflar,
Organizeler ve benzer haberler burda yayımlanıyor,
60 000 üye çıtasına gelinmiş,
58 000 . üyeye hediyesi verilmiş,
Üniversiteli arkadaşların kadrosundan oluşan site site yönetimi her geçen gün başka bir proje geliştirip hemşerilerine ulaşmaya çalışıyor,

Diğer taraftan site yönetimine geçmiş com.da durum ne???????
Değişen ne????

Hadi birazda buraya kafa yoralım,

neşe gelsin tartışmalara.

Abiciğim çok güzel bir konuya değinmissin
Bu site şimdi sivasspor yönetimine geçti neler mi olacak
neler olacağı ortada gene kin,gene öfke gene rüştü elmasa hakaret.
çünkü bunların taraftarlık anlayışları bu
büyüklerimiz boşuna dememiştir
Ainesi iştir kişinin, lafa bakılmaz diye ( yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim)
Alt 22.05.2010, 09:52   #206
buzdevri
Yeni Yiğido

buzdevri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 buzdevri ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

yönetimin uğraştığı şeyede bakın bi herşey bitti şimdide sitelerle uğraşıyorlar önce yeni sezon için neler yapılabilir onları düşünün taraftar burada mutlu daha ne olsun diğer siteyede üyeydim ama burada daha mutluyum güncel konular özel haberler daha fazla
buzdevri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.05.2010, 10:33   #207
Black_Eagle
Yeni Yiğido

Black_Eagle - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Black_Eagle ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Çağlayanların işi belli bu açıklama başka kimse yapmaz uğraşmaz ama sallamayın bu site tarafsız olduğu için bu kadar ilgi görüyor tercih ediliyor...Bağımsız en büyük Sivasspor Taraftar Sitesi www.sivasspor.com o kadar...
Black_Eagle isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Black_Eagle'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.05.2010, 10:56   #208
LGökhan
Acemi Yiğido

LGökhan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 655 LGökhan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bundan böyle bu siteye daha çok güvenicemi düşünüyorum,kaç kez sivasspor ve hocayı sert eleştirdiğim için yazılarım silindi bende siteyi yapanlar sivasspor yöneticelerle anlaşmaları var diye düşünmüştüm ve bir kaç senedirki yorum yazmıyordum,demekki yanılmışım bundan böyle bağımsız olduğunu bu şekilde ispatlamış oldunuz artık kimse bu siteyi tutamaz eminim benim gibi bir sürü insan bu sitenin bağımsızlığına pek inanmıyordu ama artık bu şekilde bağımsız olduğunu ispatlamış oldu galiba bu olayda olmasa hiç bağımsız olduğunu öğrenemeyecektik
LGökhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı LGökhan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.05.2010, 11:35   #209
SANCAKTAR
Acemi Yiğido

SANCAKTAR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 SANCAKTAR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİTEMİZİN 5-6 YILDIR SIKI TAKİPÇİSİYİM,
YOĞUN İŞ ORTAMİNDAN FIRSAT BULDUKÇA MEMLEKETİMİN TAKIMIYLA İLGİLİ EN GÜNCEL VE DOĞRU HABERLERİ ALDIĞIMA İNANDIĞIMDAN DOLAYI SİTEMİZİN SAYFASINI BURDAN TAKİP ETMEKTEYİM.
KONU İLE İLGİLİ YORUMLARI ÜZÜLEREK TAKİP EDİYORUM,NEDEN ÜZÜLÜYORUM;
BİZ SİVASLILARIN OLUŞTURDUĞU BU EN BÜYÜK ORTAK PLATFORMUN ORTADAN KALDIRILMAYA ÇALIŞILMASI VEYA DEĞİŞTİRİLMEYE ÇALIŞILMASI BENİ ÜZMEKTEDİR.SİTE SAHİBİ KARDEŞİMİZİN HİÇBİR MADDİ GELİR BEKLEMEDEN YAPDIĞI BU ÇALIŞMALARIN MAALESEF BOŞA ÇIKARILMAYA ÇALIŞILMASI BENİ ÜZMEKTEDİR,
BENİM KIZIM,AKRABALARIM VE BİRÇOK TANIDIĞIM BU KONTROLLÜ SANAL ORTAMDA RAHATLIKLA DOLAŞARAK BİLGİ ALABİLMEKTEDİR.
DİYELİMKİ HAKLAR KULÜBE DEVREDİLDİ VEYA SİTE EL DEĞİŞTİRDİ SANIYORMUSUNUZKİ BU GÜZEL ORTAMIN DEVAMI SAĞLANABİLECEK,OLUMSUZ DİĞER ÖRNEKLERİ MAALESEF ORTADADIR.,
SAYIN BAŞKANIMIZI DOLAYLI YOLLARDAN TANIYORUM KENDİSİ BU DURUMA KİMSEYİ İNCİTMEDEN ÇÖZÜM BULABİLECEK KABİLİYETTE BİR İNSANDIR.
BEN BU KONUDA RÜŞTÜ GARDAŞIN YANINDAYIM AMA SAYIN BAŞKANIMIZI VE YİĞİDOLARIDA ÇOK SEVİYORUM,İNANIYORUMKİ MECNUN BAŞKAN BU SIKINTIYI RAHATLIKLA KİMSEYİ İNCİTMEDEN ÇÖZECEKTİR,SAYGILARIMLA

*NOT;LÜTFEN BİBBİRİMİZLE DALAŞIP KENDİMİZİ KOMİK DURUMLARA DÜŞÜRMEYELİM.
SANCAKTAR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.05.2010, 11:57   #210
YuNuSPaSa58
Usta Yiğido

YuNuSPaSa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

344 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 YuNuSPaSa58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Taraftar oLmasa takım oLmazki.. zaten zar zor ßi taraftar kitlesine sahip olmuşuz.. olanlarıda takımdan soğutuyorlar böylece.. ben Şahsen Sivas'ta otursam maça protesto amacıyla gitmem. Hem zaten LigTv önümüzdeki sene maçların hepsini yayınlayacak.. Ne alemi var taraftarı takımdan soğutmanın.

Etiketler
adalet, asib, avrupa, basın özgürlüğü, çok seslilik, demokrasi, duyurulur, hukuk, kamuoyu, kamuoyuna, rüştü elmas, saygıyla, sivasspor, taraftar, taraftarın sesi, yiğidolar, özgürlük